• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ja i dalje mislim kaj sam napisao prije tekme, ali nek me Rile danas posrao, još k tome onak najslađe u sudačkoj nadoknadi za vrh tablice :grin:
    Mentalitet pobjednika :strong:
    Uz kiks tovarije i čke-čkih, sljedeći tjedan čekamo suparnika za PO pa onda protiv braće za odvajanje na vrhu, jel može bolje!
    Živjeli, proslavite dobro, dečkima sretan put nazad!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Što je Rog večeras bolje odradio od Ademija?

    Okej, nije to neka konkretna minutaža Roga, ali ja ću ga pamtit po onom korneru u out.

    A Ademi je donio baš ono što treba, u utakmici gdje ti domaćin cijepa utakmicu i evidentno prljavo i perfidno ide na bod.

    Svi vide da Pjaca ne može prije Hoxhe, super. Ali taj isti trener, podsjećanja radi doveo tog Hoxhu i gura ga ko ralicom,i ovaj mu samo može zahvaljivati. Večeras ga je očigledno izvadio jer nije dobro ušao u drugo poluvrijeme s ona dva tri slabija primanja, i planski ostavio Pjacu koji u kaosu uvijek može nešto iskreirati.

    Zašto se držite unaprijed skovanih tvrdnji i dogmi, to sam dragi Bog ne zna odgovorit.
  • Daliban
    1.6k
    Sumnjam da je samo loš dan. Ovo je obrazac i mora to popraviti ako želi ispuniti svoj potencijal. Ne znam rade li posebno s njim na tome u klubu, ali ovo nije dovoljno dobro. Dečko "podvaljuje" samo lagane lopte, tu i tamo mu se svake prijestupne zalomi neki kvalitetniji zadnji pas. Kada pričamo o pas igri općenito, kontroli, dubokoj kreaciji i pasu kroz protivničke linije - ne radi ništa. Samo alibi dodavanja. Druga je priča u tranzicijskim situacijama sa puno prostora gdje niže igrače i pas je realtivno otvoren. U ovakvim utakmicama poput današnje ga nema i nastavlja se ono što smo gledali prošle sezone.
  • Sljeme
    2.4k
    Cemu vrijedanje Dinamovih igraca? Daje sve od sebe za klub u kojem trenutno igra, profesionalac.NitkoBitan

    Čemu ono ciganjenje nakon kontakta sa Špikićem? Sramotan potez.
  • Omake
    2.5k
    Mislim da smo u prva dva kola pobijedili dvije top 5 momčadi.
  • Krizy
    43.1k
    "Trener Osijeka pizdi kad je pokazano 7 minuta nadoknade pri 1-1 na svom terenu, s druge strane Dinamo dolazi s dva beka u završnicu u zadnjoj minuti.
    Stav gubitnika vs. stav pobjednika."
  • Dinamouberalles
    218
    Ajmoooooo, nismo svjesni koliko sirine imamo .
    Ademi me je podsjetio na starog Ademija . Pjaca malo razocarao al tako je par puta igrao i u rijeci . Petko takodjer , nista nevidjeno
    Trener osijeka pomalo to uigrava i bez obzira na ove odvratne navijace zelim im da udju u europu i da cavlina bude najbolji golman konf. Lige
  • Marley
    1.6k
    cemu takav komentar vezano za Cavlinu...? Sto je decko krivo napravio?

    Edit, sad vidim. Ali kakvo ciganjenje? Ocito mi je promaklo.
  • Salva
    2.5k
    Mislim da su forumaši više frustrirani jer Pierre ne igra na prirodnoj poziciji, a klupu grije potencijalno odličan Ogiwara, pa neke nekad malo prebaci i pretjera se kad je u pitanju Ristovski.

    Bravo Rile na golu, ali i dalje pretpostavljam da bi velika većina rađe vidjela bekove RPG - Ogiwara.

    Ulazak Ademija mi je nejasan.

    Bez Baturine smo sasvim druga momčad.

    Ovakve utakmice su dokaz da trebamo kvalitetnog drugog špica, jer eto..Petković.

    Živjeli Dinamovci !
  • M94
    1.2k
    Rile popizdio na novinara :lol:
  • dZg1986
    505
    Kako glupo pitanje od Kecmana
  • wolfgang14
    1.4k


    Ma kecman ljigavi rečanin
  • Kaj je
    428
    u inat hejterima treceg dresa
  • Jaro
    7.3k
    kaj bilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.