• De Oliveira
    1.1k
    U zadnjoj minuti zabijemo za pobjedu, a neki raspravljaju o strijelcu... Uzivajte u pobjedi, velika 3 boda i +2 u odnosu na momcad 4. proleterske brigade NOVJ.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    zato sto Ogiwara osim asistencije Hoxhi prptiv Rijeke i nije nešto pokazao. Da treba dobit šansu treba, ali prva postava, nema pojma.

    Nije slučajno da Rile počinje svaku, očito ima nešto i na treningu i što vide ljudi u stožeru i sam trener ono što mi ne vidimo.
  • don
    5.6k
    joj još im utrpa u 97 gol igrač kojeg zvižde cilu utakmicu i ne mogu očima vidit.

    kao svinja u govnima sam sad.
  • skener
    873
    Napokon imamo sirinu, i ako ne ide netko od 5 zamjena mora iskociti
  • Kralj77
    30
    Ma Ristovski odličnu tekmu odigrao. Opet se pokazao pobjednički mentalitet Dinama!
  • E46
    634
    Uvijek ce bit onih koji se vole nasladivat sa drugima i koje hrani da sad ponize npr mene jer sam napisao da je Rile igrac manje ili sta god da sam u afektu tekme pisao. I dalje stojim prema tome da igra samo zato sto ga se Jakir boji maknit.. Ademi trenutno ne znam jel brze trci ili hoda a usao je prije Roga i prije Kacavende. Svejedno kako god bilo ja cu ovdje stati jer smo pobjedili i treba proslaviti ali da cu sad skakati od srece nakon ovakve pobjede na misice necu.. pogotovo jer me trenutno brine ta tvrdoglavost trenera i strah me da to nece proc protiv vec jaceg protivnika koji nadolazi Ludogoretsa/Qarabaga, pogotovo jer svi vide da Pjaca ne moze prije Hoxhe i da Petko nije napadac.
  • E46
    634
    Slažem se, skroz losa pas igra a danas je bio i dosta sebican u predaji lopte u tranziciji gdje je imao rjesenja i kasnio u predaji lopte i to vise puta. Nadam se da je samo los dan.
  • Krizy
    43.1k
    U zadnjih pet međusobnih utakmica Dinamo je u sudačkoj nadoknadi tri puta izborio pobjedu i jedanput remi protiv Osijeka :lol: :cool:
  • striko
    1.5k
    7 kornera i jedno veliko ništa
  • Logistika
    1.3k
    Polako. Izguštajte. Druga službena tekma. Tvrd ispit. Neka pojedinaca,po meni smo kao ekipa položili. Mi i Šibenik na vrhu. Perija hoce otic,Raketu tek ceka porcija od zene kod kuce....dobar vikend.
  • Facke
    3.6k
    Ocekivano teska utakmica na Pampasu. Ne znam kaj su neki ocekivali. Prve poluvreme dobre. Druge poluvreme dominante ali bez pune sansi. Treba tu i Osijeka pohvaliti, doktorski su obranu denes igrali. Bogme nam nisu dali mogucnosti da igrame igru koju mi volime nek su nas bas gusili i stisnuli vu dost mal prostor.
  • criticus
    2.2k
    Transferi-rasprave na aparatima nakon silnih promjena raspoloženja na ovoj temi. Samo je još falilo Gatusso odlazi.
  • Omake
    2.5k
    Milina. Teško krkanko ciganska publika, Rile sa zvukom sirene. Bio sam siguran da će Strukan ili ekipa nešto izmisliti. Sreća pa nisu mogli. Najbolja Utakmica Ristovskog možda i u ovih godini, u oba pravca. Jedino mu zamjeram onaj šut s 16m kada su mu dva igrača utrcavala u prostor. Mmaee stvarno besprijekoran defenzivno protiv dosta atletična i direktna osijeka. Imao je i par Extra progresije, što pasom, što driblingom. Drago mi je da Cordova, Oliveras i još jedan napadač dolaze jer bi nam u ovoj utakmici baš dobro došli.
    sa Šibenikom za titulu!
  • M94
    1.2k
    Dobro je Jakir sad rekao, umjesto što mi gledamo ko je zjbao i kasnio, mogao se i faul ranije napravit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.