• dzis
    807
    Neka sad cvile kompleksasi.

    Drugo poluvrijeme losije ali ide to na bolje. Zadovoljan sam.
  • hardek
    2.8k
    Jebote život daj se opustite i proslavite pobjedu
  • Navijač Dinama
    8.3k
    pa upravo je kolega kojeg si oznacio branio valjda jedini Špikića u zadnja 2 mjesec.
  • Georg Koch
    4.5k
    Srati po igraču jer si si u glavi složio priču da igra samo zato jer je senator ne bi trebalo biti okej.Captain America

    Pa realno igra jer je senator.
    Nitko ne kaze da je Rile ocajan, bar nisam upratio komentare tipa toga.
    Ali igra jer je senator, jer je lider i fajter.
    Ne igra jer je bolji igrac od RPG-a na poziciji RB-a, ili mislis da je?
    Necemo reci da je los, da je truba ili slicno.
    Ali Gabriel je trenutno koplje iznad, ne trenutno nego par mjeseci vec.
  • dinon7
    849

    Apsolutno se slažem.
    To sam i pomislio u nekom trenutku. Koliko god ne volim Spikica imao sam osjećao da bi donio vise na terenu od Marka.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Nejasan mi je poriv da nakon pobjede u zadnjoj sekundi se tu netko dođe obračunavati sa kolegama s foruma.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ali su kombinacija Rile-RPg puno bolja nego Ogiwara-RPG.
  • Daliban
    1.6k
    Negledljiva utakmica. Baturina ako ne napravi ozbiljan iskorak po pitanju pas igre profilirat će se kao čisto tranzicijski igrač i bit ćemo sretni ako dobijemo 15m za njega.
  • quizzy86
    61
    toooooooo, uff kako bitno je bilo dobit.. istina je da nije bilo bajno drugo poluvrijeme, al ajmo ljudi bit sretni s pobjedom i ne gledat joj u zube!
  • don
    5.6k
    Jebote život daj se opustite i proslavite pobjeduhardek

    potpis.

    jel moguće da poslije ovakve pobjede i ovakvog otvaranja sezone nađete razlog za srati? Od kud vam želudac jebote, proslavite pobjedu i uživajte u gušenju tovara, mađara i lokalpatriota večeras.
  • cibona
    2.9k
    Puno veću zaslugu za pobjednički gol pripisao bih RPG-u i Špikiću
  • Captain America
    17.6k
    Ali Gabriel je trenutno koplje iznad, ne trenutno nego par mjeseci vec.Georg Koch

    Bolja je kombinacija RPG i Rile nego Ogiwara i Rile. Zato i igraju obojica. Ako Oliveras bude pojačanje, ne sumnjam da će RPG biti prva opcija desno.
  • Vratite nam Istok
    232
    Čavlina jazavče mali, nisi ti za Dinamo.Sljeme

    Molim te, objasni ovu izjavu.
  • cibona
    2.9k
    ali su kombinacija Rile-RPg puno bolja nego Ogiwara-RPG.Navijač Dinama

    A kako to znaš? Vidio si Ogiwaru i RPG-a zajedno na djelu ili to tek tako govoriš da imaš što napisati?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.