• Izet Hajrović
    2k
    ‼️[PRIJELOMNA VIJEST - PADA LI VEĆ 29. KOLOVOZA NA EUROPSKOM SUDU U STRASBOURGU NAKARADNA PRESUDA HRVATSKOG KRIVOSUĐA ZDRAVKU MAMIĆU? USTAVNOPRAVNI STRUČNJAK, DR.SC. MATO PALIĆ NEMA DILEME OKO TOGA: AKO SE POTVRDI DA JE SUDAC KOJI JE OSUDIO MAMIĆA KRIV, NIJE TEŠKO PRETPOSTAVITI ŠTO ĆE ODLUČITI EUROPSKI SUD ZA LJUDSKA PRAVA!]

    Kao što smo početkom godine već najavljivali, nije još službeno, pa nećemo još ništa prejudicirati, ali iz povjerljivih izvora doznajemo kako će za petnaestak dana, točnije 29. kolovoza, na Europskom sudu za ljudska prava u Strasbourgu biti poništena nakaradna presuda hrvatskog krivosuđa Zdravku Mamiću!

    Senfovi lubeničari, orjunaški možemosi, mumije, bivše tajnice, fapovi, DTSM-ovce, izmišljeni predstojnici Ureda predsjednika, uhljebi, preletači, bivši i aktualni članovi Uprave, partizanija, a(nti)nacionalni beskičmenjaci, pohlepne interesdžije u IO-u, paraziti, štetočine iz raznih "navijačkih" udrugica i ostala žgadija koja se nakupila u i oko Dinama i koja već dulje vrijeme parazitira i nagriza sve što je Mamić stvarao i stvorio u Dinamu i hrvatskoj reprezentaciji - bliži vam se kraj. Tik-tak, tik-tak... Bit će vam svima uskoro - spašavaj se tko može!

    USKOK je odavno podigao optužnicu protiv sudaca Darka Krušlina, Zvonka Vekića i Ante Kvesića, kao i protiv osječkog poduzetnika Drage Tadića i partnerice jednog od sudaca, Nataše Sekulić.

    Podizanje USKOK-ovih optužnica potvrda je toga da je ranije suđenje braći Mamić bilo kompromitirano i mogao bi biti valjani razlog da se prethodne presude ponište. Zakon i sudska praksa, naime, nalažu i promjenu nadležnosti suda koji je sudio u predmetu u kojem je suđenje kompromitirano zbog primanja mita!

    Svoj stav o ovoj situaciji dao je i ustavnopravni stručnjak, dr.sc . Mato Palić:

    "Ukoliko država tvrdi (podnošenje optužnice od strane USKOK-a) da je sudac koji je sudjelovao u donošenju presude protiv Zdravka Mamića počinio kazneno djelo, onda je presuda u čijem je donošenju taj sudac sudjelovao kontaminirana do te mjere da je pravno neodrživa. Proizlazi da u postupku nije bilo osigurano ustavno i konvencijsko pravo na pravično suđenje, jer nije bilo nepristranosti suca. Nakon ovoga nije teško pretpostaviti kakvu će odluku donijeti Europski sud za ljudska prava."

    #volimDinamo

    Ovo je objava Facebook stranice "Volim Dinamo" od prije sat vremena. Ugašena je tema Z&Z Mamić pa sam stavio ovdje, neka moderatori prebace ako postoji neka druga tema za to.

    Očito je kome je priklonjena navedena stranica. Ako uzmemo hipotetski da je sve napisano istina (napominjem - hipotetski), zanima me hoće li Dinamo trpiti neke posljedice s pravne, financijske ili upravljačke strane?
  • NitkoBitan
    17k
    Mato Palic hahahah.
  • Papastrumf
    12.2k
    Očito je kome je priklonjena navedena stranica. Ako uzmemo hipotetski da je sve napisano istina (napominjem - hipotetski), zanima me hoće li Dinamo trpiti neke posljedice s pravne, financijske ili upravljačke strane?Izet Hajrović

    Kakve dinamo ima veze s tim?
    Ako padne presuda, moze ici samo ponovno suđenje. Trenutno traje suđenje za 2. i 3. optuznicu, koje su puno gore po njega od te prve, posebno jer su mu suucesnici priznali krivnju i nagodili se s Tuziteljstvom.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kakve to veze ima s Dinamom da se njemu baš i poništi presuda. Na papiru on nije imao nikakvu bitnu funkciju.
  • miro
    4.4k
    Ovaj pasos koji počinje sa "Senfovi lubeničari.." kao da je Glava osobno pisao
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako se ponovi, jel se dinamo bude opet pitao jel ostecen?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ova je objava usmjerena na njegove tudume sa nula mozga koji nemaju pojma o materiji i koji će nakon ove objave samo reći “jesam ti rekao da nije kriv”.

    Može se koprcati u Hercegovini, a koliko vidim i tamo će ubrzo najebati.
  • Dzgšb
    812
    Svejedno nam je sad sve šta će sudovi reći ,plus što ima još dvije optužnice ,on više ne može biti u klubu nit njegovi ljudi a to je najvažnije,može čekati 4 godine da proba ali i tada su mu šanse 0,01%.. Adio glava za vjeke vjekova..
  • sport
    3.3k
    Na tu objavu se možemo samo nasmijati . :lol:
  • don
    5.5k
    Dinamo ima definitivno najgore navijače, odnosno da se bolje izrazim, Dinamo ima najgoru manjinu navijača.. (one ljude koji po svemu seru i fanovi su zm-a)
    Evo nekih od komentara ispod te objave:

    "Daj boze da svu tu ZLOČINAČKU žgardiju gospodin Mamić pobjedi i da onda počisti Sveti Dinamo od govana šta su se uhljebili zadnje godine od kad su njega na silu potjerali"

    "GAZI BANDU !!!"

    "Zdravko Mamić institucija..."

    "Sutra se igra sa Osijekom u trećem dresu slučajno"

    "Bozija kola idu polako..!"

    "Ajd bar još negdje ima poštenih ljudi. Ja sam znao od početka da Mamić nije kriv, a ak je pametan tužit će Hrvatsku za nadoknadu štete"


    Baš mi se povraća :vomit:
  • badjibadara
    3.1k
    Velika je razlika između navijača Dinama, i navijača međugorskog krakena.

    Ovi nemaju veze sa Dinamom, suborce i istomišljenike traže po opskurnim tovarskim grupama, pljuju svaki potez Dinama.

    To su upravo oni koji ostavljaju one gubave komentare ispod objava. Nebitni štakori bjegunca iz Tijuane, i tako ih treba tretirati. Kao pobornike krimosa.

    Ne davati im nikakav prostor na Zoni ili drugdje.
  • Keyser Soze
    10k
    Ti ljudi misle da će Mamić ako padne presuda doći slavodobitno na Maksimir i rastjerati sve iz kluba valjda. :rofl:

    Moja predikcija je da će nastaviti boraviti u BiH jer se trenutno vode dvije optužnice protiv njega di će sigurno bit proglašen krivim.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Gadi mi se da netko uopće može reći da voli Dinamo i objavit ovakav post. To su ljudi koji prodaju dušu za besplatnu kartu i besplatno članstvo, dalje neću ni nabrajat… Nema smisla bavit se tim ljudima sad kad Dinamo napokon ozbiljno napreduje u svim segmentima.
  • serbus
    4.1k
    Čak bez toga suđenja 2 i 3 ga čeka optužnica i za ono što je već priznao davanje mita sucima u Osijeku. Tako da drukao je nakon što nije ispalo kako je platio pa se predstavio kao borac za pravosuđe.. Samo kod nas išla je jedna pjesma.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ja sam absolutne šokeran! :scream:
    Ne bi tak nekaj ni u snu skomentiral, haha!
    Krivo smo se shvatili, to je uvod u tekst, kak je @Brusa napisal.
    Možda sam to mogao drugačije označiti, sve u redu :grin:
    Nemojmo zaboraviti da je autor teksta jučer pitao do koje godine je Bruno Petkovic produžio ugovor.Pop corn

    Glup, gluplji, novinar!Crusades1986

    Drugo nekaj od Dasovića niti ne očekujem, mislim da je već imao par bisera tu na temi. Ali me opet ispizdi svaki put sa svojim glupim tekstovima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.