• blubach
    230
    Ako dođe, ima moju apsolutnu podršku.
    Ali kako su neki već komentirali i ono što me jako zabrinjava, koji je razlog zašto još nije dobio priliku u seniorima Rome, da ga baš nijednom nisu iskoristili i odlučili kupovati pojačanja?
    Nije Roma Real ili neki takav klub kojemu je naslov imperativ pa nemaju previše prostora za iskoristit klince + ako imaš takvog mega potencijala kako se piše o njemu.... malo čudno.
  • NitkoBitan
    17k
    ali smatram da se Ogiware netreba samo tako riješit.Sixthway

    Ili Oliveras ili Ogiwara. Ne trebaju nam dva lijeva beka istog profila.

    Europske utakmice ne mogu igrat ni jedan ni drugi jer im je defanziva slabija strana.
  • scooniepenn
    3.3k

    Vidio si ih u europskim utakmicama pa znas da to ne bi funkcioniralo. Odusevljen sam kako se donose zakljucci bez ikakvog uporista u konkretnim utakmicama.
  • E46
    634
    Od te dvojice biram Ogiwaru, vec je duze u ekipi i meni je on top lijevi bek, ako ga se ne otkupi a bude konstantan bez ozljeda to ce bit najveca greska po meni.
  • E46
    634
    Doslovce ja ne znam gdje je netko od njih vidio ili imao priliku vidjeti da Ogiwara slabo igra defanzivno. Ja nisam primjetio da smo u utakmicama dobijali gol jer je on izgubio loptu, jer ga je igrac presao itd.. Ali na ovom mjestu vjerojatno bi dobio podršku i neki navijacki naboj da se zove Ogivaric a ovako je samo "prosjecan" lijevi bek a realnost je da je lik doktor.
  • hardek
    2.8k
    1 na 1 je dobar, ali defanzivno pozicioniranje mu je jako loše. Nema osjećaj šta mu se događa iza leđa.
  • scooniepenn
    3.3k

    Slazem se. Neka dobije pristojnu minutazu u kontinuitetu i uvjeren sam da je problem lijevog beka rijesen.
  • Borovljanin
    74
    Tako to ide s etiketama. Ogiwara je pokazao da je dobar prema naprijed pa je logičan zaključak da je ofenzivni bek koji je loš prema iza. I to je to, zalijepila mu se etiketa da je on loš u obrani i sada će svi tako misliti. Imamo li mi neke pokazatelje? Pa i ne baš. Ne zato što je igrama pokazao da je stup obrane, već zato što ima odigranih 9 utakmica za Dinamo, s tim da je u nekima igrao po 9-10 minuta. Kada bi u kontinuitetu dobio priliku tek bi tada mogli prosuditi je li on dobar u obrani ili ne. Možda je Jakir vidio nešto na treninzima što mi nismo, tko zna, ali suditi da je on loš prema iza mi nema smisla. Najveća mu je mana što lagano puni 25 tako da će morati pokazati, kao što je RPG pokazao, da je nezamjenjiv u prvih 11 da ga otkupimo. Već ulazi u te godine tako da nema šanse da ga prodamo i zaradimo neku dobru lovu na njemu. Oliveras je druga priča pošto je puno mlađi i ima La Masiu iza sebe.
  • E46
    634
    Pa to se dobije s utakmicama. Ne moze jednu odigrat 30 min sljedecih 5 ne i onda ocekivat da ce bit 100% u utakmici tih pola sata sto dobije. Dajte decku 5 utakmica u kontinuitetu jer decko nije lopata ko raznorazni stefulji, lecjaksi, mihajlicenki itd..
  • don
    5.5k
    dobio je 2 utakmice sa po 90 minuta za redom, Gorica i Lokomotiva, nakon toga se opet ozljedio ili ti ga dobio neku dječiju bolest, onda dobije neku minutažu na kapaljku nakon toga i opet se ozljedi.
    U tom trenutku je Mauro sasvim dobro pokrivao lijevog beka i poprilično je optimistično misliti da će izbaciti Perkovića (ili igrača koji je u tom trenutku igrao lijevog beka) da bi se nama (ne?)pokazao Ogiwara i to u ključnim trenutcima sezone gdje je svaka 'biti ili ne biti'.
  • Sixthway
    457
    Ogiwara je brz igrač i neke svoje defanzivne nedostatke može prikrit svojom brzinom. Oliversa nije nešto višiji igrač od Ogiware da bi s njim dobili barem na skoku.
  • Zagi
    7.6k
    U skoku nećemo dobiti ali...
    Kontrola lopte i pregled igre Olivaresa je na famoznoj razini za beka.

    Spariš ga na toj strani sa Baturinom , Pjacom, Mišićem i Petkom to bi trebao biti takav bombon od kombinatornog nogometa...
  • E46
    634
    Ja sam mislio na ovu sezonu i pripreme, ajde sad pripreme je bio bolestan ali ih je uredno prošao kao i ostali a da Jakiru prije igra Gabriel desno a ne Ogi je za zatvor i zločin za nogomet, jos da ne govorim da sve zbog toga kako bi Rile igrao
  • IvanS
    161
    ↪don Ja sam mislio na ovu sezonu i pripreme, ajde sad pripreme je bio bolestan ali ih je uredno prošao kao i ostali a da Jakiru prije igra Gabriel desno a ne Ogi je za zatvor i zločin za nogomet, jos da ne govorim da sve zbog toga kako bi Rile igraoE46

    Gabriel desno a ne Ogi???

    Ogiwara je lijevi bek, RPG desni koji silom prilika igra lijevo...

    A Ogi desno?? Nikada
  • IvanS
    161
    ↪IvanS volio bi vidjet da krene u prvih 11 u nekoj bitnoj tekmi u LP ili derbiju HNL-a pa da preko njegove strane padne gol pa sta bi se sve pisalo.

    Mi smo puno intenzivniji u komentiranju od ostalih naroda.

    Sve koje si nabrojao su elitni talenti, ovaj decko to ocito nije jer bi vec dobio negdje priliku do svoje 20. godine. Barcini rezultati su u nazad zadnjih 2,3 godine isto tako odlicni u odnosu na ono sta su navikli. Nisu imali prebijene lipe i morali su forsat svoje klince na uštrb rezultata. A ne znam koji to imperativ rezultata ima bilbao?

    Treba razvijat mlade igrace, ali ne pod cijenu rezultata jer je nama HNL najprimarniji cilj. A na kraju i dobar rezultat u europi koji nam osigurava velika financijska sredstva. Nismo vise izlog i tudi bankomat. Razvijanje talenata da, ali ne pod svaku cijenu.
    Crni86

    Kakve veze ima tko je intenzivniji u komentiranju? Ne razumijem...

    Pa kako misliš saznati da li je neko taj ili nije ako mu ne daš priliku? Jbt...

    Uostalom, ako dovodiš mladog igrača iz Rome da ti bude rezerva na lijevom beku i to još platiš dobar novac (plaća), nije li očekivano da odigra barem polovicu utakmica?

    Ili što? Nek igraju RPG i Rile na lijevom beku, ili? A ovaj nek čeka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions