• dinamo vitez
    295
    Mislim da nije zanemariva činjenica ni to što su manje više svi igrači koje smo doveli stvarno htjeli biti ovdje.

    O Pjaci ne treba govoriti, Mmaee i Torrente su bili slobodni igrači i sigurno su imali puno opcija a odlučili su se za nas, Cordoba je navodno imao ponude iz Grčke i drugih zemalja ali je htio samo u Dinamo, a i za Oliverasa je u onom početnom Romanovom tweetu od 31.7. navedeno da želi isključivo u Dinamo.
  • Laugreano
    2.5k
    Ma sarkazam, jer sam stalno govorio ovima koji su pljuvali po maricu, da budu strpljivi do polovice 8.mj . Ja sam prezadovoljan prijelazni rokom.
  • Nogo
    3.6k

    Evo malo Oliverasa dok čekamo :starstruck:
  • Orc123
    7.8k
    vidi se da je ofenzivan bek, veliki potencijal kojeg treba izbrusiti. Sa loptom je na Ti, jak na njoj, nogometna inteligencija na visokom nivou. Ima sve kvalitete da se moze raditi s njim, posebice na defenzivi gdje ce sigurno biti najtanji ali mozda i ne ...treba ga vidjeti...zalog za buducnost.
  • hardek
    2.8k
    Pa ovaj dečko je 10-tka na lijevom beku. Inverted wing back, više vremena provodi u centrali nego na krilu što nije ni loše jer lijevo krilo onda ima češće situacije za izolacije 1 na 1, a u centrali imaš igrača više. Zanimljiv igrač koji daje treneru dodatne mogućnosti za kemijanje.
  • Captain America
    17.6k
    Usporite malo s euforijom da su dugoročno rješeni problemi lijevog beka i desnog krila. Lani u ovo vrijeme je bila identična situacija s Kanekom i Mihajličenkom, pisali su se hvalospjevi Šimiću, sprdalo Lesičkog i Medu... Jedan je odletio nakon 2 mjeseca, a drugi nakon 10 mjeseci bez da je itko pustio suzu za njima.

    Cordoba i Oliveras nisu igrači poput Hoxhe i Pjace od kojih se otprilike znalo što se može očekivati prilikom dolaska. Na papiru djeluju zanimljivo, ali sumnjam da je dvoznamenkasti broj navijača Dinama pogledao 5 utakmica ijednog od tih igrača. Oni su zasad prinove kao i Torrente i tek trebaju pokazati da su Marićev jackpot poput RPGa, a ne promašaji.
  • Noel
    5.9k

    Može proć tvoj upis da nisi spomenuo Lesičkog i Medu. Ne šprda se njih zbog Mihaličenka i Kaneka nego zbog drugih poznatih i manje poznatih razloga. Kaj se tiče Mihaličenka nije čovjek ni u pola loš kolko ga je Jakir morao okrivit jer nije imao muda okrivit nesposobnu upravu koja je bušila Dinamo iznutra. Dogodilo bi se to i Kaneku koji mu je i spasio guzicu u ključnom trenutku. Kako god bilo Kaneko i Mihaličenko nisu pojačanja za Dinamo. Kao ni Boško Šutalo i Marko Bulat.
  • Orc123
    7.8k
    i? Kaneko je imao ogroman utjecaj na osvajanje naslova, igrao dobro i u Europi a uopce ne sumnjam da bi i Mika bio od koristi da nije ispao zrtveno janje. Potpisujem da Cordoba ima slicnu 1. Sezonu ko Kaneko....ne vidim problem. Nit ne ocekujem od decka koji je dosao ko potencijal da bude Junior Fernandez jer nisu to bili ni Majer, ni Ivanusec u svojim prvim sezonama, da ne spominjem Spiku, Bulata ili nedaj Boze Bockaja, Stefulja i slicne. Uopce ne sumnjam da Kaneko imao 21godina i ovakvu sezonu da bi ga otkupili i za vise od 1mil eura. Problem du bile godine i mala preprodajna perspektiva. Gdje je problem s Oliverasom? Decko ne moze ispasti losa akvizicija doslovno! Možemo izgubiti max 100tis eura place! Moze ispast top pojacanje jer potencijala mu ne nedostaje.
  • Dudu9
    812
    klub je mogao besplatno imati Pašalića i to su odbili, da bi platili 400k posudbu za Kaneka i na kraju nije zadovoljio, klub je promašio sa odabirom, to su i sami svjesni da nisu ni otkupili Kaneka, nego su sad dali jos 2mil za novo desno krilo
  • Brusa
    1.5k
    Jedan je odletio nakon 2 mjeseca, a drugi nakon 10 mjeseci bez da je itko pustio suzu za njima.Captain America

    Ja sam pustio suzu za Kanekom, a imam dojam i još neki (bar tu na Zoni). A da se Kaneko nije ukazao protiv lokse, tko zna u kojem bi nam smjeru sezona otišla.
    Da se razumijemo, ne govorim da je bio ključni igrač u osvajanju naslova, ali svoj obol je dao
  • Ludovic IX
    7.2k
    Da je pasalic došao nama a ne rij3ci, on euro vidio nebi. Imao bi losiju statistiku neg kaneko. U rijeci ima potpunu slobodu i opet ima lošu statistiku. Ovdje bi bi bio samo prinova i nakon par nerezonskih suteva bi završio ja klupi i gledao spikica na desnom krilu.

    Da dodje sad, ponovilo bi se ali bi dobio par utakmica više kredita.
  • Orc123
    7.8k
    da je dosao Pasalic, sad bi pricali gdje cw na posudbu ili kako ga maknut s platne liste....
  • Mihaljević
    9.8k
    Čak i da se ne pokaže kao pojačanje, drago mi je da smo pokušali sa južnoamerikancem.
  • Dudu9
    812
    Da su kaneko i ostali bili tako dobra pojačanja oni bi i ostali, sama sezona je bila teška patnja nije nam sigurno cilj i ove sezone tako šta gledati, klub se pojačao sa besplatnim Ktc i sučićem koji sad vrijedi 10mil,
  • austrijanac
    4k

    Ok, kužim i donekle se slažem.

    No cifra koju smo platili je velika i nadam se da će ispast pojačanje.

    Ako nije, onda je to kiks, bez obzira na regiju.

    (Naravno da će se griješit, no ovo je naš najveći ulazni transfer ove godine)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions