• GZomanid
    685
    Meni je borba za ime još uvijek prefriška da bi mogao progutati repliku s natpisom croatia..
  • Nolifer
    8k


    I onda ti recimo bude simbolika za iduće Valentinovo, da se oko tog datuma izbace ti retro dresovi, a ako se ne varam nije li Umbro dio Castorea?
  • Droljo
    8k
    Ma nikakva kroacija, jeste normalni?!
  • Ludovic IX
    7.2k
    Jebeš kroaciju, ja volim dinamo..

    Nismo to pjevali baš tak jako davno da zaboravimo..
  • masacusec
    3.5k
    Pa na onom retru s sponzorom “carrera” je s petokrakom…IceMan

    Brkamo kruške i jabuke. Ta jebena zvjezdica je bila oktroirana od strane bivšeg "državnog" sistema i bila je ultimativno obvezujuća. Dok, naziv "croatia" je, rekli bi u stručnoj literaturi, pleonazam. Svojevrsni kompleks tadašnjeg vodstva kluba (a i Hrvatske), očito ne poznavajući (dovoljno) prohrvatsku povijest i identitet kluba.
  • mali M
    5k
    Da... Lijepo je to sve bilo ali ja se isto sjećam odlazaka na istok i oduzimanja zastave i šalova svaki puta.. ne fala za Croatia... Sad kad si razmišljam malo uopće se ne sjećam kako sam svaki put došao natrag do šala i zastave iz kartonske kutije gdje su to bacali dok smo bili na tribini...
  • IceMan
    2k

    Uopće nije stvar svega toga što si nabrojao, ja sam samo rekao da sam uopće zaboravio na bijelu varijantu tog dresa , i kako mi izgleda fora.

    Kad bi bio retro, ja bi ga kupio opet jer mi je fora, ti ga možda nebi i to je sve u redu.

    I da, meni baš zbog tog Partizana budi prekrasna sjećanja, taj “C” sa kragnom od šahovnice.
  • Borovljanin
    74
    Sljedeće godine, točnije 9. lipnja Klub će slaviti 80 godina od imena Dinamo. Volio bih da dres na neki način to obilježi. Zanima me kako bi se to moglo napraviti.
  • NORTE
    11.4k
    Sljedeće godine, točnije 9. lipnja Klub će slaviti 80 godina od imena Dinamo. Volio bih da dres na neki način to obilježi. Zanima me kako bi se to moglo napraviti.Borovljanin
    S obzirom da na datum kad je odlučeno da će se klub zvati dinamo rijetko kad pada neka tekma (zadnja ligaška tekma ove sezone nam je 25.5. i skoro uvijek je tako krajem svibnja) onda teško da se na dres može staviti neki patch tim povodom.

    No zato se može napraviti neka manja kolekcija proizvoda s dobrim dizajnom, za koji imam ideju.
  • IceMan
    2k
    Stigao mi konačno novi dres od Pjace. (plavi)

    Imao sam od umbra, diadore, pume, adidasa… svako je bio lijep na svoj način al definitivno mogu reći da je ovaj od castorea najljepši…

    Od same boje, do fonta slova, oblika (malo izduženiji, u rukama uži..) ma top… a kakav se samo hype pred mjesec dana stvorio oko toga. :monkey:

    I da, ako ko naručuje a dvoji između dvije veličine, uzmite veću.
  • skener
    873
    Zasto uopce nisam iznenađen
  • Dzoni
    616
    "Očit znak da je Orjuna preuzela Dinamo i upropastila ga"
    Tko drugi nego index.
  • Purgeri
    755
    Savršeno jasno je da je sprdnja na one koji se protive dresu, Index je jasno stao uz treći dres, najviše od svih medija
  • Georginho
    134
    Pa kad je treći dres topčina!
    Jedva čekam kupiti si ga :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.