• Mladi Starac
    150
    baš top, da!
    Također je i meni na wish listi...
  • Marc
    61
    Potpuno se slazem bilo bi odlicno vidjeti kragnu ili neke druge detalje sahovnice na samome dresu, npr. na rukavima obrubi, mislim da bi se odlicno uklopilo, naravno ne pretjerivat s kockicama ali dovoljno da se uklopi
  • NORTE
    11.4k
    U Osijeku očekivano i službeno u trećem dresu!
  • NORTE
    11.4k
    Torino - dinamo
    srecko.jpg
  • rioda
    4.8k
    Sad više nema sumnje da je treći dres pun pogodak. Širi se video internetom, četiri Nepalca u Zadru u nekom trgovačkom centru, svi u tim dresovima :grin:
  • Sused
    36
    vidio četvoricu tamnoputih u trećem dresu na zapadu protiv Šibenika, zajedno se probijali do svojih mjesta. Možda su to baš oni i izgleda da se ne skidaju iz dresova
  • Neki tip
    21.3k
    Brisanje
  • Marley
    1.6k
    Nisam ni znala da imamo i treci golmanski dres, odnosno nije nikad bio predstavljen? Ili mi je promaklo negdje? Bas me iznenadilo sinoc odakle sad zeleni :grin:
  • NORTE
    11.4k
    U Bakuu i Rijeci domaćin igra u bijelom, dakle mi možemo u našoj plavoj boji.

    Prema tome debi novog žutog dresa u ovoj sezoni bit će tek u Koprivnici za mjesec dana ili koji dan prije ako u 1. kolu Europe gostujemo kod nekog kluba s tamnim dresovima.

    Prvih 8 ili 9 službenih utakmica u normalnim bojama, kakav raj za oči dinamovaca.

    U Castore žutima još nismo odigrali ni jednu tekmu, čak ni prijateljsku na pripremama.
  • NORTE
    11.4k
    U Bakuu ipak dinamo u žutim dresovima!
    Qarabag je doma protiv Ludogorca igrao u bijelim dresovima.
  • Oluja
    4.3k
    ovo je sasvim razumljivo, ako mislimo prodavati taj dres onda je potrebno u njemu nekad i odigrati.
  • FrenchMontana
    625
    Ja se nekako veselim ovom dresu danas. Posebna je prigoda, pa bas da vidimo kak izgleda dres kad se igra u njemu.
    IMG-9422.jpg
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Sučić danas ko onomad Gojak u žutom/zelenom dresu ruši Azere projektilom s 20ak metara.
  • Maxx
    2
    Jel grb na dresu samo naljepnica kao na 2. i 3. ptosle god ili je mozda kao na 1. dresu prosle god?
  • NORTE
    11.4k
    Stvar je bila u odabiru Qarabaga koji je odlučio igrat u crnima dresovima.

    Igrali smo bez sponzora na dresu, svakako lijep suvenir za naše navijače koji su otišli u Baku i dobili te "unikatne" dresove.

    Nadam se da ćemo opet zaigrat bez sponzora kad ćemo igrat u gostima u plavom i trećem dresu. :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.