• Bosskovitz
    11.7k


    Bojim se da ne :)

    Ajmo jednomovo riješiti - imamo najveći sponzorski ugovor ikada i dio tog ugovora je sponzorski natpis na svim dresovima, kaj je uobičajena praksa diljem Europe. To je jedan od jamaca opstanka kluba, uspjeha na terenu i rasta na svim poljima i nosite taj dres s ponosom.
  • Purgeri
    755
    Gledajte stvari s pozitivne strane. Bar nije Lana Grupa :smile:
  • Paggini
    19.6k
    A mislim, pozitivno je što taj favbet se super uklopio dizajnerski u dres, nisu prevelike dimenzije, nije kretenski dizajn koji zauzme gro prostora kao kod PSKa, niti je seljačija kao Lana grupa.

    Šahtar čini mi se ima favbet dosta veće od nas, to je već ružnije, a s ovim mogu živjeti
  • badjibadara
    3.1k
    pozitivno je što taj favbet se super uklopio dizajnerski u dres, nisu prevelike dimenzije, nije kretenski dizajn koji zauzme gro prostora kao kod PSKa, niti je seljačija kao Lana grupa.Paggini

    A i odlijepit će se na kraju krajeva :cool:
  • Sajla
    5k

    Ma samo se šalim, dres je već kupljen i samo čeka utakmicu :cool:
  • IceMan
    2k
    IMG-9891.jpg

    Skoro zaboravio ovu legendarnu bijelu varijantu s kragnom od šahovnice… :love:
  • Brusa
    1.5k
    te kragne od šahovnice su mi vrhunske :ok:
  • FrenchMontana
    625
    pa ovo je top, treba neki retro dres s kragnom iduce sezone kao treci… btw ne sjecam se kad smo zadnji put imali kragnu? Jel to bilo diadora 2010.?
  • IceMan
    2k
    Da, definitivno ovakve retro staviti u prodaju, (plave ili bijele) sa tim sponzorom “C” , odmah kroz glavu prolazi Partizan i kroz tijelo trnci..
  • plavi72
    831
    Ovaj dres lotto je sezona 1997./1998.(drukčija kragna te sezone od prijašnje dvije isto kockice,a ove zadnje sezone su bile dvije crte crvene ispod)
    Umbro je zamijenio lotto i to na utakmici Dinamo-Celtic 1998. kad smo ušli 1.put u lp !

    Mislim da je umbro bio sezonu 1993./1994. i onda lotto.
    Treći grb "Croatie" je umbro stavio !
  • NORTE
    11.4k
    Mislim da je to bio dres s grbom Nk Croatije pa vjerojatno i ne bi bio toliko popularan.
  • IceMan
    2k


    Pa na onom retru s sponzorom “carrera” je s petokrakom…

    Jebiga, povijest je povijest.

    Kakav-takav al bio je naš dres.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pa na onom retru s sponzorom “carrera” je s petokrakom…IceMan

    Taj i s petokrakom nosi ogromnu simboliku jer je bila najmanja u ligi, a još uz šahovnicu na grbu i trobojnicu na kapetanskoj traci... ovaj s Croatijom, ne znam, ja sam bio klinac onda ali meni to budi samo ružna sjećanja.

    No volio bih jednom vidjeti ne retro, nego naš normalan gostujući dres na sličnu foru - bijeli dres sa šahovnicom na kragni ili suptilno na nekom drugom dijelu dresa. Crveni i bijeli kvadrati su pola našeg grba i ogroman, gotovo legendarni dio naše klupske povijesti, a zapravo su nevjerojatno podzastupljeni u dizajnu naših dresova - mislim da nikada prije i nikada poslije nisu bili, samo u tih par sezona devedesetih.
  • Nolifer
    8.1k
    Ovo s Croatiom meni ne budi loša i ružna sjećanja. Razbili smo Partizana 5:0 i tog se ne treba sramiti. :smile:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Možda, ajde, dres s te tekme :)

    Ali generalno, meni ti dresovi relativno recentni retro dresovi nisu toliko fora jer ne mogu biti prave replike kad su ih radili postojeći proizvođači s postojećim sponzorima. Ajde za Luku se izvuklo da je dres iz sezone u kojoj smo nosili "ZG u srcu" (iako je to, ako se ne varam, bila reklama turističke zajednice), ali bez umbro znaka to nije to. Napraviti repliku dresa iz 1997, ali bez Lotto znaka i bez reklame za Croatia Osiguranje... nije mi to to. Ali poštujem ako nekome je, stvar je ukusa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.