• Zagi
    7.6k
    Prosim lepo, može gif od ovog gore?
  • nemapredaje
    3.2k
    Jel se oporavio? Biti će spreman za Osijek?
  • Tongo Doumbia
    4k
    Produžio ugovor!

    Dinamov Petar Pan! :heart:
  • Paggini
    19.6k
    Iduće godine, nadam se, ide i ugovor do 2027, pa onda 2026. da ide do 2028... :heart: :heart:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Petko je pametan, jednostavno je shvatio da nigdje neće biti obožavan kao ovdje i on je isto tako uzvratio vjernosti klubu i prošlo ljeto i sada ponovno kad su svi tražili transfere i odlazili. Imao je ponuda sigurno, ali zna da ga nigdje neće trpit, ali i cijenit kao ovdje.
  • Bosskovitz
    11.7k
    S predstavljanja:

    "Tu se najbolje osjećam i tu sam doma. Sigurno je da mi nigdje na svijetu neće biti ljepše nego tu."
  • Eduardo
    19.9k
    Brunin potpis je najbolja vijest dana, po meni i najbolja vijest prijelaznog roka. U protekloj sezoni bio je genijalan, u ovoj mu želim da to nadmaši i po pitanju igara i po pitanju brojki.

    Kapetane, tvoji potezi prijaju svakom od nas - budemo se opili tebi u čast.
  • Marley
    1.6k
    Opa, ajde da mi i taj kamen padne sa srca.
    Toooo Brunooo :strong:

    Edit.ovo valja proslaviti, ide jedan finjak crnjak za posebne prigode, u fridz na hladjenje :party:
  • Majki2111
    3.1k
    Vozim se ZETom na posao tu u 8om mjesecu kad su svi na moru kad niko nije vjeran gradu, kad je orazan. Čitam o Dinamu. Petko produžio. Suza mi krenula. Ne treba meni more, meni je Dinamo, ZET, asfalt i Zg ruzina odmor. Čista emocija.
  • emilperska
    5.4k
    Ovo je naše najveće pojačanje..
    Svaka čast Pjaci, MMA i Cordobi. Ali ovo je nenadmašno.
    Imati ovakvu klasu u svlačionici zadnjih 6 i još barem 2 godine je splet nevjerojatnih okolnosti, ali i promišljanja s obje strane.

    Mislim da se neće dugo ponoviti da igrač svjetske razine svojih najboljih 8 godina da Dinamu.

    Bruno
  • Paggini
    19.6k
    Mislim da se neće dugo ponoviti da igrač svjetske razine svojih najboljih 8 godina da Dinamu.emilperska

    Znaš šta, ja mislim da hoće jer ovo je presedan koji se nije događao u Dinamu već dugo, dugo, dugo - ako ikad.

    Mindset igrača, koji je i klub kroz desetljeća i desetljeća njegovao jest da je Dinamo tranzicijski klub, "odskočna" daska do nekih "većih" klubova. Ako si najbolji u Dinamu, otići ćeš u transferu negdje dalje i sve pet.

    Ovo je presedan - Bruno je ovdje 6 godina, igra na nestvarno visokoj razini svih šest godina a nadam se da će biti ovdje i do kraja karijere. S iznimkom Ademija (koji je ostao zbog znanih razloga), ovakav slučaj nismo imali ne sjećam se kada - da igrač takvog kalibra, takvih uspjeha u ostaje cijeli zenit svoje karijere u Dinamu.

    Nadam se da će upravo Bruno biti taj prvi primjer u nizu mnogih budućih koji će birati ostanak u Dinamu umjesto odlaska u neke davljenike Premiershipa, Bundeslige i ostalih. Možda je Petko nešto naučio od Orše, Livija i Ivanušeca...

    Ovako se stvara i veličina kluba u očima igrača koji dolaze u Dinamo i u startu ga ne gledaju kao sredstvo prema cilju, nego kao cilj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.