• badjibadara
    3.1k
    Reklamiranjem stranica koje se bave prodajom fejk dresova ides protiv svog kluba. Bljuv :vomit:NitkoBitan

    Odbijam vjerovati da netko zdravog razuma radi protiv svog kluba. Možda dečki fakat misle da je dres original, ako ja tako teško utvrditi razliku između fejka i originala
  • Nevo7
    764
    Možemo li barem za iduću godinu očekivati šivani grb kao kaj Bayer Leverkusen ima?

    Reveal
    leverkusen-24-25-third-kit-5.jpg


    https://www.footyheadlines.com/2024/08/bayer-leverkusen-24-25-third-kit.html
  • NORTE
    11.4k
    Možemo li barem za iduću godinu očekivati šivani grb kao kaj Bayer Leverkusen ima?Nevo7
    Odlično pitanje, ovo je ključna stavka koju dinamo mora dogovoriti s Castoreom, ako nije moguće već za novu sezonu onda za sve one iduće.
    Makar značilo i poskupljenje samog dresa.


    Volio bih da uvedemo na jednom od dresova dosta veći grb nego inače, kao što to već godinama radi Ferencvaroš koji stavlja jedno 30% veći grb od ostalih klubova, vjerojatno u maksimalno dopuštenoj veličini.
    Sigurno poskupljuje sami dres, ali izgleda fenomenalno.
    NORTE
    Evo čime se bavim u 4 ujutro, išao sam istražiti koliki grb imamo na dresovima.
    Imam par dinamovih original službenih dresova od Pume i adidasa.

    Uefa službeno propisuje da veličina grba može biti do 100cm² (to je promjer 10 cm).

    Puma dinamo dres - promjer grba 6,8 cm
    adidas dinamo dres - promjer grba 6 cm (visina sa zvijezdicama 7,2 cm)

    Znači san snova mi je dres sa šivanim dinamo grbom u maksimalnoj veličini (promjer 10 cm).

    k_6324561_1280.jpg
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mislim da je bilo već riječi o šivanim i ljepljenim grbovima tj. koji ide na koji dres.
  • NORTE
    11.4k
    Zapravo da se nadopunim, Uefa dopušta 100cm², a to je oblik kvadrata, što je površinom i nešto veće od promjera 10 cm (kružnica), dakle po tome je dopušteno imati i promjer od cca 11 cm (govorim napamet).
  • xavier
    12k
    cca 11 cm (govorim napamet)NORTE

    Tsss...u osnovnoj se uči izračun površine kruga i formula ne može biti jednostavnija :cool:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Odbijam vjerovati da netko zdravog razuma radi protiv svog kluba. Možda dečki fakat misle da je dres original, ako ja tako teško utvrditi razliku između fejka i originalabadjibadara

    Ili su jednostavno dobili lovu za reklamu?

    Ne možeš biti toliko neinteligentan da misliš kako original dresovi predstavljeni prije manje od mjesec dana idu na popust od 50%, i to ne u klupskom shopu nego na nekoj no-name stranici. Ne vjerujem u to ni malo.
  • scooniepenn
    3.3k

    Za oko 3.5 milje koliko je ugovor po sezoni i ja bih trazio da se dres prodaje s mojom reklamom.
  • miro
    4.4k
    3 i pol milje po sezoni? Dobar ugovor
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo je 2023. uprihodio 2,2 milijuna eura od "sponzora i oglasavanja". Znaci PSK, adidas i svi ostali sponzori te reklame na panoima pored terena su nam donijeli jedva upola novca koji cemo dobit samo od Favbeta. Porazno!
  • Peškaman
    4.2k
    Je li se zna uopće koliko dobivamo od Favbeta na godišnjoj razini?
  • scooniepenn
    3.3k

    Vrijednost ugovora nije javno objavljena, ali iznos koji sam spomenuo je ono sto sam cuo da je u igri. Napredakje enorman vec samim ugovorima Favbeta i Castorea (plus bolji postotak od prodaje nego s adidasom). Kad se na to doda kako je povecan dio postojecih ugovora i radi se jako na novima, od ove sezone ta ce stavka vec predstavljati ozbiljan udio u nasem proracunu.
  • NitkoBitan
    17k
    Anketa na Instagramu: Vas favorit je?

    Domaci dres, 42%
    Gostujuci dres, 4%
    Treci dres, 54%
  • Derby
    267
    Za oko 3.5 milje koliko je ugovor po sezoni i ja bih trazio da se dres prodaje s mojom reklamom.scooniepenn

    I ja bih. Ali mi svejedno nije drago nositi dres sa reklamom. Pogotovo kladarom.

    Ali kupit cu treci dres svejedno. Ovo ce mi biti prvi put da nosim reklamu na dresu jos od Arsenala i JVC dresa :-)
  • Sajla
    5k
    može li se dogovoriti neki XXL dječji dres (bez reklame) za nas koji smo još uvijek nezreli i zaigrani kao i prije +40 godina? ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.