• xavier
    12k
    ali nakon par pranja ode sve doljedin

    Kupiš Dinamov crni i nakon par pranja imaš Hajdukov bijeli? :cool:
  • din
    442
    haha, dobra, kupio sam dinamov treći u fan shopu, i već mi se lagano logo od favbeta odljepljuje.. a lagano je opran na ruke samo dres
  • badjibadara
    3.1k
    Dres_hrv je s dinamozag2 na Instagramu redovito dijelio dresove...Captain America

    Fejk dinamove dresove???!
  • NitkoBitan
    17k
    kupio sam dinamov treći u fan shopu, i već mi se lagano logo od favbeta odljepljujedin

    Pa to je to, mnogi prizeljkuju dres bez sponzora kladionice.
  • Cosey
    501
    kupio sam dinamov treći u fan shopu, i već mi se lagano logo od favbeta odljepljuje.. a lagano je opran na ruke samo dresdin

    Ovo sam neki dan pitao, da ne bi bilo da se uskoro odlijepi i grb Dinama pa na kraju ostane obična majica.
  • NORTE
    11.4k
    To naravno nije dobro, a vrijedi za sve Castore dresove.
    S obzirom da imaju samo tisak i to očito loš to može utjecati i na prodaju.
  • flexXy
    2.3k
    Taj dres_hrv je obicni reseller koji kupuje kineske kopije za 10ak eura i prodaje po 40,50. Uz to mu se na stranici ne vide nigdje disclaimeri da su kopije vec scama ekipu koja misli da ima dresove na popustu.
  • NitkoBitan
    17k
    Lijepo da takve reklamira jedna od nasih najvecih Dinamovih fanpage stranica...

    @dinamozag2 da ne bi bilo zabune. Mozda jos netko ali nisam primjetio.
  • Captain America
    17.6k
    Fejk dinamove dresove???!badjibadara

    Još im je ostalo na lageru dresova iz sezone 22/23 pa su njih dijelili.
  • xavier
    12k


    Ovo je nešto što nikad neću shvatiti. Postoji li netko tko stvarno misli da će dobiti original dres ako je prodavač Facebook/Instagram stranica koja proizvode prodaje na način da im se "javiš privatnom porukom"?
  • Brusa
    1.5k
    moja žena nekada bila....:lol:
    Iako kupila je dres preko face tako od repke malome za Božić , a moji starci isto kupili isti dres original, od istog igrača i uglavnom, ja sad ne mogu skužiti koji je koji (nisam stručnjak :grin: ), al jebeno su isti
  • badjibadara
    3.1k
    Još im je ostalo na lageru dresova iz sezone 22/23 pa su njih dijelili.Captain America

    Dakle neka “dinamova stranica” potice prodaju fejk dinamovih dresova?! Kad misliš da si sve čuo.
  • GZomanid
    685


    Nirko to ne misli samo sam proslijedio reklamu prema klubu na postupanje, valjda postoji neka pravna služba koja bi mogla reagirati. Možda i iskoristiti takve fejkove za javno upozorenje na raznim platformama.
  • NitkoBitan
    17k
    Dakle neka “dinamova stranica” potice prodaju fejk dinamovih dresova?! Kad misliš da si sve čuo.badjibadara

    Nije to neka, to je vjerojatno najpopularnija nasa stranica na Instagramu. Mnogi igraci su u kontaktu s adminon te stranice.

    Cim netko odigra losije taj admin odmah postane dezurni odvjetnik i onemogucuju se komentari.

    Reklamiranjem stranica koje se bave prodajom fejk dresova ides protiv svog kluba. Bljuv :vomit:
  • xavier
    12k


    Ma nije ovo ni išlo tebe nego mi je uvijek fascinantno kad netko misli da bi tako nešto moglo biti original.

    Ti si napravio što treba :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.