• Sajla
    5.1k

    ovako su izgledale šlape iz našeg shopa, samo s ovim odhrvaćenim d :lol:
    IMG-20240806-173413.jpg
  • Brusa
    1.5k
    štand radi sami za vrijeme utakmica ili i inače?
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    :lol: kažem, ove od ovih Španjolaca su mi se baš svidjele. Kad bi ih preoblikovali u naše boje, plava i bijela u tandemu te Dinamov grb u sredini bi bio pun pogodak :ok:
  • NitkoBitan
    17k
    štand radi sami za vrijeme utakmica ili i inače?Brusa

    Kak mislis inace kad je inace stadion zatvoren kad nema utakmica.
  • NORTE
    11.4k
    štand radi sami za vrijeme utakmica ili i inače?Brusa
    Štand na tribini radi sat, sat i pol prije i za vrijeme tekme.
    Za to vrijeme ne radi shop u Ilici.
  • Brusa
    1.5k
    hvala
    mislim na način da se uvijek tu spominjao "štand", a sad se spominje "shop" i "prostor" pa sam se pitao da li je to nešto novo
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jel bio netko ovih dana u BBB shopu, ima li možda još kojih zastavica?
  • Paggini
    19.7k
    14OGQ4u.jpeg

    WqXqaEQ.jpeg

    Skoknuo malo do shopa kod stadiona kad sam već tamo, par noviteta da podijelim.

    Taman sam htio reći neki dan da je šteta da ova malo d grafika s godišnjih ostane samo na godišnjima, a kad ono!!! A za sve velike Hrvate, ima i grb iza na leđima.

    Što se tiče maksimir dizajna, nezz jel se vidi, ali ima trans na sjeveru sa "samo jedno mjesto na svijetu se zove dom"

    Još jedna pohvala klubu na širenju ponude!
  • javolimtebejako
    1.5k
    odlicne majice

    A za sve velike Hrvate, ima i grb iza na leđimaPaggini

    grb je u boji ili monokromatski???
  • Paggini
    19.7k
    monokromatski???javolimtebejako

    To sam htio prešutiti, majica je nažalost ljevičarska možemo infiltracijska majica jbg...
  • M77
    472
    Je li ima majica sa stadionom Maksimir u crnoj boji?
  • skener
    886
    vezano za ovo kaj je Paggini navratio do shopa i vidio nove stvari

    znam da se radi na novom webshopu, jasno mi je da se ovim onda nikome neda baviti i sve to je ok.

    međutim, mislim da bi bilo jako dobro da se na postojeci shop stave slike svih stvari koje imamo u ponudi po ducanima.
    hrpa stvari se moze naci u areni ili kod stadiona, a nema ih na webu.
    ipak vecina ljudi ne navraca redovito fizicki u ducane i jednostavno ni ne zna kaj se sve moze kupiti.

    vjerujem da to nije veliki problem, napravit dvije slike i ubaciti na web
  • Mali Zeus
    12.6k
    hrpa stvari se moze naci u areni ili kod stadiona, a nema ih na webu.skener

    Da, morali bi web shop i dućani biti povezani u smislu da se vidi gdje je taj i taj proizvod dostupan, tj. u kojem dućanu.
  • skener
    886


    to ocekujem na novom webu. ali sada mislim jednostavno da se samo uvrsti sve sto imamo po shopovima na web.
    doslovno, uzmi ove dvije slike gore i stavi te dvije majice u ponudu weba.
    kako da ljudi inace znaju da ih mogu kupiti
  • Sajla
    5.1k
    Što se tiče maksimir dizajna, nezz jel se vidi, ali ima trans na sjeveru sa "samo jedno mjesto na svijetu se zove dom"Paggini

    vidi se kad otvoriš fotku posebno, super je majica! da su je bar imali jučer u Areni, ovak je pao samo treći dres i predobar je i izbliza.
    btw. vidio sam da ima još par rođendanskih polo-majica Gradjanskog ako nekog interesira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.