• modri-kibic
    74

    Nemam, biti će uskoro na web shopu.
  • duksy
    291
    Radi li danas shop na stadionu? Idem na tekmu, pa da odmah obavim i shoping.
  • deda
    32.6k
    Ne radi nedjeljom.
  • Marley
    1.6k
    Prijedlog za shop.
    Kolekcija za kucne ljubimce. Konkretno, za pse. Ne treba puno proizvoda, za pocetak par osnovnih, ali pouzdane kvalitete. Ogrlica, povodac, privjesak, zdjelice.

    Ako se pokaze kao pogodak, lako se prosiri asortiman, a mislim da bi to ljudi rado uzimali.
  • NORTE
    11.4k
    Mislim da dinamo treba razmišljati i o novom fan shopu kod Kranjčevićeve gdje ćemo stanovati.
    Naravno, otvaranje tek kad za to dođe vrijeme.

    Je li ga moguće uklopiti u sami stadion pa da radi neovisno o utakmicama, na južnom pročelju novog stadiona...
    To bi klub trebao vidjeti s Gradom.

    Ako ne, onda u Ciboni, jer sumnjam da postoji adekvatan poslovni prostor u Kranjčevićevoj tik iz stadion.
  • badjibadara
    3.1k
    Ako ne, onda u Ciboni, jer sumnjam da postoji adekvatan poslovni prostor u Kranjčevićevoj tik iz stadion.NORTE

    Tokić je preselio baš prije koji tjedan iz Kranjče.
  • ZgDLions
    395
    Kad se planira novi veliki na stadionu, jel se pokrenulo il tek uzima zalet?
    Svaki info o napretku nas veseli.
  • NitkoBitan
    17k
    Znao sam vidat na tribini ljude u nekoj bijeloj majci sa plavim slovom d i cini mi se da su rubovi majice bili plave boje, stvarno je bila prekrasna. Ta se prodavala pretpostavljam u BBB fan shopu?

    Eh da je barem imamo ovih dana u shopu, prodaja bi eksplodirala.
  • Tom Hanks
    3k
    Ta je bila i plava sa bijelim d i bijelim rubovima
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad se planira novi veliki na stadionu, jel se pokrenulo il tek uzima zalet?ZgDLions

    Rijesen je prostor, radi se aktivno na tome.
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da je ovoga bilo na nekoj web stranici tipa posteljina.hr našao prek fejsa, tako nešto...

    Jel moguće uvrstit u ponudu, posteljinu za klince i odrasle?

    Screenshot-20240804-190914-Facebook.jpg

    Hvala
  • Dino
    2.6k
    Definitivno podrzavam dinamovu posteljinu. Recimo i jastucici za kauc il nekaj slicno bi isto islo u slicnu kategoriju, a vjerujem da bi bilo prodavano.
  • badjibadara
    3.1k
    Rijesen je prostor, radi se aktivno na tome.Bosskovitz

    Onaj prostor na sjeveru pored nepokretnih stepenica, mokri san veliki Dinamov shop, BBB shop i još neka plava birtija…

    Samo što se danas u to ne isplati previše ulagati.
  • Pop corn
    8.1k
    Rade se analize.... polako, nema panike
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ok, mislim da sad svi imaju milion i jednu želju. Neki bi školsku torbu, neki bi posteljinu, neki bi zidni sat, neki bi otvarač za pivo i upaljač.
    Sve su to odlične ideje i želje, ali ne možemo imati jedan shop sa svim tim stvarima. Sadašnji prostori jedva da imaju mjesta za asortiman odjeće, a kamoli još za stvari za ljubimce i slično.

    Po meni bi trebalo biti puno suradnji da se to može kupiti.
    Napravi se suradnja sa posteljina .hr i tamo se prodaje licencirana posteljina.
    Napravi se suradnja sa narodnim novinama, školskom knjigom i tamo se prodaju bilježnice, školske torbe i slične stvari.
    Licenciranje, neki postotak od prodaje ili nešto, neki oblik sponzorstva, ne znam kako idu te stvari, ali ja to vidim kao način da možemo kupiti tisuću i jednu sitnicu vezano za dinamo, a da dinamo shop ne postane supermarket. Možda se to sve može naći na dinamovom webshopu, ali klikom na link te odvede na stranicu tog shopa koji to zapravo i ima (uz neki disclaimer na dinamovom webshopu)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.