• NKDZ86
    1.4k
    poražavajuće je da ima toliko malo robe od marke castore u službenom fan shopu...
  • Crni86
    3.5k
    Jel doslo kaj novo u shop? Treninge hlacice s natpisom na rubovima ili ona bijela/siva majica za zagrijavanje prije tekme?

    Mali minus sta online stranica ne prati ponudu shopa. Volio bi da to bude azurnije, pa i da sve to prate objave na drustvenim mrezama. Vrlo lako bi se stvorio hype, a ne da saznajemo kroz objave na zoni sta je novo doslo u fan shop.
  • Guinness
    2.2k
    poražavajuće je da ima toliko malo robe od marke castore u službenom fan shopu...NKDZ86

    Kome i zašto je to ponižavajuće?
    Preciznije, koga to ponižava i na koji način?
  • NKDZ86
    1.4k
    poražavajuće za klub jer je to neozbiljno što mjesec i pol ima 3 stvari, a i za navijače koji žele kupit stvari, capisci?
  • Paggini
    19.7k
    Bit će kroz neko vrijeme, čemu nervoza, kasnio je i adidas žestoko, al to nećemo spominjati jer adidas je ipak marka jel?
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Adidas nije valjao niti plaćao dovoljno pa smo i otišli na bolje/drugačije.
    Ugovor nije potpisan jučer i od Castorea mi je neozbiljno da se nisu pripremili za novi shop/tržište.
  • Babangida
    39
    Pozdrav, danas sam naručio preko shopa. S obzirom da nisam dobio potvrdu o narudžbi na mail, zanima me jesam kaj sjebao ili je to normalno ?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    hoce li golmanski dresovi biti dostupni za prodaju?
  • ZgDLions
    395
    Šta je sa šalovima?
    Trebalo mi za poklon pa sam na kraju sat i neke sitnice kupio, ali nekih fora šalova bi moralo biti stalno.
    Zastavice za retrovizor su se srećom opet pojavile pa sam imao za uzeti.
    Neka ekipa iz susjedne države isto pitala za jastučiće za stadion, gdje je zapelo?
    Molim odgovor, a ne ignoriranje, nemrem cure u shopu stalno daviti.
    :razz:
  • Crni86
    3.5k
    Ima kaj novog od castorea u shopu?

    Su mozda dosle hlacice s natpisom za trening i bijela/siva majca za zagrijavanje prije tekmi?
  • Paggini
    19.7k
    Nastavno na ove povijesne fotke grupe na Telegramu, jel ima ikakav plan da se reizda monografija ili da se mozda nadopuni za novo izdanje?
  • emilperska
    5.4k
    Oprao prvi put novi dres (peremo na 30C, minimalno zagrijavanje, 52 min), krenulo mi otpadat jedno slovo vec onak laganini :lol:

    Adidas dresove sam uvijek imao tiskane iza, nije nista nikad otpalo. Ne znam da li je do Castorea ili ovih slova iza..

    Radi masine nije jer se s ovim dresom prao i Petko dres iz 2022, njemu nikad nista..

    Edit: ne znam koja je ovo tema opce, zvuci kao ova
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Reizdanje teško, ali povremeno će se objavljivati dio arhive koja je bogata na razne načine, prvenstveno kroz kanal. Samo mali dio toga je objavljen u monografiji, neke sjajne fotke poput nekoliko onih koje su objavljene jučer nisu izašle u monografiji iz raznih razloga, što zbog slabije kvalitete, što zbog velike konkurencije... ima i video materijala koji će mnogima biti zanimljiv koji će se objavljivati malo po malo.
    Nravno uvijek stoji apel da svatko ko posjeduje nekakav foto/video materijal šalje na mail, koliko god možda mu se činilo da nije zanimljiv. Pogotovo neke privatne navijačke slike koje prikazuju neke detalje iz navijačkog života...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.