• ZgDLions
    395
    Boss kaže da je riješen prostor, a pop da se rade analize.
    Malo sam zbunjen, mislim oni kontejneri u kojima je shop su na najboljem mjestu, ali želje i potrebe kupaca su tu malo kratke, glupo je da je na stadionu najlošiji shop od svih koje imamo.
    Da se ne bi krivo razumijeli, nije ovo sad neka pretjerana kritika, samo kad vidim da se u svim segmentima strelovito napreduje onda mi ovo malo gubi korak.
    Znam da se ako se sve kockice poslože ubrzo selimo i da se ne isplati previše ulagat, ali mi se čini da je interes za proizvodima u porastu.
    Zadnjih desetak puta kad sam bio nikad nisam bio sam, uvijek se netko učlanjivao ili kupovao nešto.
    Treba kod ljudi stvoriti naviku da stalno dolaze i troše lovu, pa nije da oni sa personaliziranim pesek dresovima imaju više love od nas.
    :grin:
  • MateG
    7
    Ako idem na ikakva putovanja volim posjetit fan shopove klubova, Eintrachtov mi je dobar, ali Wisla Krakow i Nurnberg su me jako pozitivno iznenadili, ljudi imaju doslovno 2 kata u fan shopu, Wisla pogotovo, na izlogu imaju neki trofej, neke slicice iz povijesti kluba i slicne stvari, kad bi kod nas takvo nesto bilo, velik uzitak bi bio i sam odlazak u fan shop samo gledati kako izgleda…

    Kao sto je netko gore naveo, mokri snovi…

    Cak i jedan Gornik Zabrze ima veci fan shop nego mi, a gdje smo mi gdje oni…

    Ovo sto je pop corn napisao da su analize u toku, jedva čekam neke (bilo kakve) nove informacije
  • ZgDLions
    395
    Idemo dalje sa željama.
    Kak će to biti veliki prostor hoću one kartonske fore gdje gurneš glavu pa se slikamo.
    Dres Dinama, pozadina prepun sjever.
    Loš primjer, znam da bi naši bolje složili.
    https://www.partyrama.co.uk/themes/sports-photo-props-stand-ins/
  • Marley
    1.6k
    Ako se na Maksimiru sprema veci prostor.... znaci li to da ce se traziti i jos novih djelatnika :grin: ???
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne trčite pred rudo, bit će sve objavljeno na vrijeme. Radi se na hrpi zanimljivih projekata u klubu.
  • NitkoBitan
    17k
    U sklopu stadiona ce se ulozit u neki prostor da se napravi novi i veci fan shop? Kakvog smisla ima takvo ulaganje kad bi rusenje/gradnja novog Maksimira trebala krenut kroz najkasnije 5-7 godina kako tvrde neki eminentni forumasi.
  • Jurki
    11.7k
    barem danas ima mogucnosti suhe gradnje koja nije pretjerano skupa.
    Nalupas knauf i slozis kaj hoces.. prepeljas struju i sve kaj ti treba.
    Takva investicija se moze isplatiti u treptaj oka.
    Dobar potez jer sigurno nebumo selili bar jos godinu dve.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako se gleda na nacin da ce se ubrzo ispatit investicija onda ok. Nadam se da to nije znak da cemo jos dugo vremena boravit na Maksimiru.
  • NKDZ86
    1.4k
    bome fino izgleda shop od bbb na sjeveru sad, vrlo lijepo ,svaka čast klubu
  • superSantos
    2.8k
    svaka čast klubuNKDZ86

    Nema to veze s klubom
  • Droljo
    8k
    Neka slika?
  • NKDZ86
    1.4k
    kaj nije klub dao dozvolu za prostor i crtanje grafa?
  • superSantos
    2.8k
    kaj nije klub dao dozvolu za prostor i crtanje grafa?NKDZ86

    Pa naravno da je klub dao dozvolu da imamo stand gore, i prije je tako funkcionalo, ne znam kako bi drukcije. Sa svim drugim vezanim uz taj stand klub nema veze, nista ih se nije trazilo

    Reagiram ovako zato sto tvoja izjava svaka cast klubu moze bit bas svakako protumačena, a mi distancu neku drzimo i onda kad su odnosi puno bolji nego prije
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Zapatillas-Zamora-CF.jpg

    zapatillas.jpg

    Prijedlog za u shop :smile:
    Artikl našao na https://www.zamoracf.es/producto/zapatillas/ (Španjolski niželigaš).
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bile su papuce u shopu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.