• Bosskovitz
    11.7k
    I onda Dinamo ne dobije ništa natrag ili se varam?Nolifer

    Dobili smo, Osijek je pokrio plaću za igrača na posudbi. Znači godinu dana stjece iskustvo, kaj mu je nužno potrebno, a klub je još uštedio na plaći par stotina tisuća eura.
  • Peškaman
    4.2k
    Definitivno se mogu oprostiti od konferencijske lige ukoliko ga prodaju prije kraja kvalifikacija.

    A i Mierez je veliki katolik koji slavi golove s podmajicom koja ima na sebi poruku o Isusu,Bibliji...
    Baš me zanima kakva će reakcija Saudijaca biti.
  • Veljko
    68
    Ovim transferom (ako se ostvari) ja bi zatvorio knjigu Mierez za sva vremena
  • blue heart 72
    1.7k
    Zakaj je odjednom relevantnom kaj piše Germanijak? Moguće da bu išel tam, ali ja tim spodobama jednostavno ne vjerujem apsolutno ništa. Kaj se Miereza tiče, ja osobno nisam nikada bio previše oduševljen njime unatoč njegovim brojkama. Isto tako ne bi imao nikakvih problema da je došao, ako bi struka rekla da je on taj, a vidim i da bi većina ljudi pozdravila njegov dolazak
  • Neki tip
    21.3k
    Ako misliš na ovaj moj upis, kmekec nije..Nego pitanje, valjda se smije legitimno pitat kako stoje stvari.Nolifer

    Kolega, tvoj "kmekec", ako je bio kmekec, niti sam vidio niti bih komentirao.
  • CastAway1986
    1.4k
    Da li bi Lawal iz Istre bio dobra opcija za trećeg napadača Dinama?
  • Nolifer
    8k


    Ne nije bio kmekec, kolega, onda ok. Samo pitanje, ko i svako drugo. Hvala na objašnjenju.
  • Omake
    2.5k
    Mislim da je to jako zanimljiva opcija. Pitanje je zdravlje, imao je nekih dužih ozljeda. No, profilno bi nam odgovorao. Može zatvoriti rotaciju kao zadnja opcija na napadaču i desnom krilu.
  • hardek
    2.8k
    Meni osobno jedan od zanimljivijih mladih igrača u HNL-u. Drugu polusezonu je odigrao na desnom krilu i to jako dobro. Po meni se isplati riskirat i zakaparit ga za neku manju cifru jer mislim da bi se mogao u potpunosti afirmirat ove sezone u Istri, a onda će mu cijena biti 1+ milja eura
  • Orc123
    7.8k
    Zanimljiv je Lawal igrac, iznimno brz, dobar u duelu i skoku
    ...malo divlji igrac ali zanimljiv....problem je sto bi Istra cim bi cula da nam je interesantan odmah bi stavili 1mil eura cijenu
    ....a da je rijec o kakvih 300-400tis onda bi bio zanimljiv .....
  • badjibadara
    3.1k
    Od toliko vrsnih napadača razasutih po cijelom svijetu, gubite energiju na igrače opskurnih hnl klubova koji znaju napraviti dva na nozi, ili jednom pretrče braniča.
  • Veljko
    68
    Da neki Lawal postaje uopce tema je čudo
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da bar Mierezu sudite kako ostalima pa skužite da je svoje najbolje godine proveo u Osijeku, a onda od silnih ponuda velikana završio u Arabiji

    Ovdje se priča kao da je terminator i san snova za Dinamo
  • Droljo
    8k
    Da neki Lawal postaje uopce tema je čudoVeljko

    Zakaj istra nebi ubola dobrog igrača za nas?
    Doveli su miereza, bakrara a mi njih obojicu nismo uspjeli...
  • Marquis Manners
    53

    Potpuna nerealnost u glavama uzrokovana ljubavlju prema klubu. Uz to dolazi totalna nerealnost i zaslijepljenost dakle totalna hiperbola. Naravno tu je i agresivno ili pasivno agresivno ponašanje prema svakome drugačijeg mišljenja bez obzira na argumente i činjenice.
    Pogledaj samo što ljudi pišu o Ludogorecu/Qarabagu, zaboravljajući da nas je Šerif glatko izbacio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions