• Vedraca
    18
    Upravo citam kako je Mierez pred Odlaskom u S. Arabiju!! Ako je istina! Ali sta Mi vise smeta je kako Su napisali "Dinamo je cini se zakasnio Transferom" hahaha pazi ti to Koji Novinarcici!! Dinamo je jedini Klub Koji se oubiljno duze Vrijeme 1.5-2 Godine Trudi oko Transfera pogotovu zadnjih 6 mjeseci
  • Veljko
    68
    Al nekako mi je po jednoj strani i drago sto su ga prodali dalje a ne nama … to je znak da mi nemozemo dobit igrace uvijek kako si zacrtamo … ponekad treba vise nego samo „dajem 2,5-3 i gotovo“…
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa naravno da ne mozemo jer bih inace kao vidioc uplacivao loto svaki tjedan i vrlo brzo ne bih nista morao raditi. Ovdje naravno dajemo procjene, a moja je kombinacija Petkovog karaktera i talijanskog modus operandija. S obzirom da mi je Petko liebling svakako se nadam produzenju ugovora.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Navodno Mierez odbio trenirati dok mu ne odobre transfer
  • cibona
    2.9k
    Mierez HNL-u nije rekao zbogom, već doviđenja! Gledat ćemo ga mi opet za par mjeseci, najviše godinu dana, ali ovoga puta u puno ljepšem dresu!
  • Tried'nTested
    9
    ludogoretsu se ozlijedio jako bitan igrač i u 88 su dobili crveni, doma znaci bez 2 igrača i velika je šansa da će i ta tema bit puna prekršaja i tenzija što može rezultirati ozljedama il kartonima, topčina za Dinamo
  • San Lorenzo
    15.3k
    Mierez je novi Despodov.
  • Veljko
    68
    Uvijek sam mislio da je Mierez sretan u Osijeku i da ne zeli ic… malo me ovo cudi sto sad cak i bojkotira trening (ako je istina)
  • dzis
    807
    Neznam kolika je ponuda place ali ocito mu zamirisali novci. Covjeku je 27 i gleda kako da osigura rodbinu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Opet glupa pitanja oko cavline, pa valjda su vam ove dvije utakmice u osijeku pokazatelj zasto je na posudbi i koji je benefit iste
  • Bosskovitz
    11.7k
    Doveli su miereza, bakrara a mi njih obojicu nismo uspjeli...Droljo

    Opake igrače smo propustili: jedan u New York City Football Clubu ima 3 gola u 1.300 minuta na terenu i ne može se izboriti ni za prvih jedanaest, drugi iz Osijeka odlazi u osmoplasirani klub Ujedinjenih Arapskih Emirata.

    A koštali su 5 milijuna, nas bi vjerojatno koštali i više.
  • Sajla
    5k
    CI-b-Bifg-T8-OGLqpj2-Y42g.png

    arapi jedva čekaju ovakve poruke. uvijek se može probati vaditi na nesporazum, ovi mu rekli da dođe i postane millionaire, a on mislio missionaire
  • Crni86
    3.5k
    Iskreno nisam zagovornik lawala, bakara, miereza i slicnih. Iz hnl klubova ne bi vise uopce ni dovodio igrace, osim ako su to neki nasi domaci talenti koji mogu doc za razumnu cijenu. Strance nema sanse da bi dovodio iz hnla.

    Razlog je vrlo jednostavan. Do prije mozda godinu mi nismo imali ni s od sportske politike, a kamoli skautsku sluzbu. Danas je ipak nesto drugacija prica, vidimo da imamo koji sd-a koji aktivno radi i polako se pocinje slagati skautska sluzba.

    Dinamo mora imat najbolje skaute u drzavi jer je financijski i logisticki najjaci. Onda vec ak nekoga treba uzet iz nekog hnl kluba je skaut koji je pronasao te kvalitetne igrace. I to je pametnije ulaganje nego preplatiti nekog miereza, lawala i sl. Jer ako neko ima dobar nos za igraca uz financijsku moc dinama ce za mozda nesto vise novaca pronaci duplo bolje igrace od spomenutih.

    Jos uz to kad se uhoda filjala pa kada ce se tamo moc poslati igrace da se prilagode i klimatiziraju dobit cemo ono sto radi npr Salzburg. Ne sa tolikim obujmom, ali da tako dodu i produ 2,3 igraca zasto ne. Low risk, high reward. Samim time ce i hnl ekipa ohladit i spustit zahtjeve jer mi igrace preplacujemo zadnjih par godina samo zato jer sami nismo analizirali trziste i imali nos.
  • Bosskovitz
    11.7k
    to je znak da mi nemozemo dobit igrace uvijek kako si zacrtamo … ponekad treba vise nego samo „dajem 2,5-3 i gotovo“…Veljko

    Ili ne treba? Svaki strani klub je mogao dobiti Miereza za manju odštetu od nas, kako to da baš nitko nije prepoznao taj njegov mega talent osim Al Jazire iz Abu Dhabija?

    Vrlo jednostavno: čovjek ne vrijedi onoliko koliko Osijek za njega traži. I dobro je da toliko nismo platili. Neki ovdje misle da bi Dinamo, kad god mu se neki igrač svidi, trebao pregovarati na način "Koliko hoćete za ovog igrača? - X milijuna - Može". Ne bi daleko taj Dinamo dogurao.

    Mierez za dva milijuna? Može. Mierez besplatno za godinu dana? Dapače. Mierez za 4-5 milijuna? Nema teoretske šanse.
  • Droljo
    8k

    Samo sam dao primjer da igrač iz istre može imati mjesta u dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions