• Nolifer
    8k
    Mene zanima jedna stvar. Ako pojačavamo konkurenciju našim igračima, koji "nisu za Dinamo", ali jesu za njih, zašto nema nekog "popusta" radi toga natrag prema Dinamu? Svi žele zaradit na Dinamu, ali su im zato dobro došli igrači koje se Dinamo htio riješiti. I onda Dinamo ne dobije ništa natrag ili se varam?
  • Veljko
    68
    Piše talijan da se radi o ponudi od 3M €…. Ako ga ludi Boto za te pare njima proda onda stvarno ne znam… nama ga ne bi ni za 5 prodao…
  • Brusa
    1.5k
    Sretno Mierezu! Meni odlična vijest! Drago mi je da nismo neke milijune iskrcali Osijeku za njega.
  • Omake
    2.5k
    Piše Lapore ili kako već da je klub Al Jazira. Onda vjerojatno ima uporišta. On je ok povezan što se tiče ovih prostora.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja ne znam cemu fascinacija hnl igracima, davno je objasnjeno da nema nikakvih skrivenih dealova/dogovora za miereza i pasalica i da ce i rijeka i osijek rađe prodat iste vani nego nama, volio bi da se sto prije oba prodaju negdje da ne moram svaki dan citat o njima
  • Veljko
    68
    a daj… mi smo uvijek sretni sto nismo dali nekom pare? Nismo rijeci, nismo osijeku … ok i kaj sad?
  • MAGDA7
    4
    Ne znam sta se dogada sa Carlosom bio je na korak do Besiktasa i to prije tjedan dana a i dalje nije presao.
  • Neki tip
    21.3k
    da ce i rijeka i osijek rađe prodat iste vani nego namaNino Bule

    Što je i normalno. Kao što je normalno i da više traže od nas, nego od klubova s kojima se ne natječu u istoj ligi.

    Nama se svijet vrti oko Dinama, ne treba se vrtjeti i konkuretskim nogometnim klubovima. Oni gledaju što je za njih najbolje i tako i trebaju gledati, a ne služiti Dinamu i Dinamovim interesima.

    Čujem u pozadini kmekec "a zašto onda mi njima..."...

    Pa to je pitanje za nas, a ne njih. Nisu krivi ni za što ni Boto ni Mišković što "mi njima.. a oni nama".

    Uostalom, i od toga što "mi njima", mi imamo koristi, a stvar je procjene kolike i kakve. Naše procjene.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Uglavnom ga sljedeće godine bez problema dovedemo iz Arabije. Tamo se rijetki zadržavaju dugo.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Eto njega nama na ljeto kako smo i planirali
  • CastAway1986
    1.4k
    čemu spominjanje Carlosa više i spamanje teme?? Jel ovdje napisano da je to medijska izmišljotina?
    Što se Miereza tiče šteta ako ode u Arabiju,ali očito želi čim prije osigurati egzistenciju
  • Maximo
    490
    Koji lik taj boto
  • Daliban
    1.6k
    Daj se više oprostite od njega. Ne moramo valjda sad narednih godinu dana opet pričat o Mierezu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pa nije Al Jazira u SA kako pise Lesicki.....
  • Nolifer
    8k
    Čujem u pozadini kmekec "a zašto onda mi njima..."..Neki tip

    Ako misliš na ovaj moj upis, kmekec nije..Nego pitanje, valjda se smije legitimno pitat kako stoje stvari. Sad je druga stvar, dal će on htjeti od tamo k nama ili negdje drugdje, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions