• Mr Anderson
    7.9k
    Ne nego Majića. Dečka se bezveze trati na krilu. ima staturu i fiziku za devetku.Daliban

    Ima samo staturu za devetku, sve ostalo je na razini druge lige.
  • Orc123
    7.8k
    a gdje sta zapinje? Doslovno ti je potvrđeno da ce se rijesiti sve kroz koji dan kad stigne decko u zg.....mislim da tu problema vise nece biti, naravno ako prođe nas famozni lijecnicki.

    Edit: vidim da se dosta Satriano spominje da je opet opcija, jel insajderi znaju nesto vise? Mlađa verzija Miereza je u pitanju......
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne vidim zašto ne bi produžio. Imao je priliku otići ovo ljeto, nije otišao.Daliban

    Ako je istina da je tražio plaću od 2 milijuna eura, možda baš tih 2,5 milijuna odštete neki klub može prebaciti u ugovor i uzeti ga. Netko tko je spreman uložiti 5-6 milijuna (odšteta plus trogodišnji ugovor) u Petkovića nije ga mogao kupiti ovog ljeta jer je njegova cijena bila 8,5 milijuna, ali sljedeće ljeto će već biti 6, što im je prihvatljivije.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dovodimo onog gitarista, Satrianija?
  • BPAM
    87
    Kolumbijca već tijekom srijede očekuju i fizički u Zagrebu, mogao bi tijekom dana doći i na preliminarni susret s Maksimirom, a onda od četvrtka krenuti s tim formalnostima, koji ga dijele od potpisa ugovora.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Već je duhom u Zagrebu, a od danas i fizički. :strong:
  • Svakiclanjebitan
    12
    Ekipa, nabrijani smo na transfere... važno, važnije i najvažnije je da budemo složni, da se ne kačimo tko je čiji ako imamo jedan cilj... zamislite igrati u atmosferi svaki tjedan sjednica, statuti, neće bit za plaće, milijun gluposti.... sad krećemo kao prsta dva jedne ruke i siguran sam da će ekipa u Dinamu koja je zadužena za ta pitanja dat sve od sebe, a mi biti uz njih...
  • penetrisac
    44
    Treba neki doček Cordobi na Tuđmanu,očekujem detaljan raspored aviona iz Medellina i Bogote
  • Laugreano
    2.5k
    Ovo za Satriana ne vjerujem da je istina. Brest i inter su dogovorili transfer 6m + bonusi. Ali je Satriano odbio igrati u Brestu. Navodno zeli u Spanjolsku.
  • BPAM
    87


    Hrvatska je nova Španjolska
  • Laugreano
    2.5k
    Kako pisu razlog zasto Satriano odbija Brest je kvaliteta zivot tamo. On i RPG igrali su zajedno jednu sezonu tamo. On nam je jedina sa šansa da ga nagovori :grin:
  • Orc123
    7.8k
    Da je Satriano mogao u Spanjolsku i da mu je to opcija vec bi bio tamo. Ocito trazi najbolji izbor, a ako smo mi stvarno zainteresirani, ove godine nasa pregovaracka pozicija je odlicna jer ako dođe moze i pomoci u utakmicama za ulazak u LP.
  • rioda
    4.8k
    Treba skinuti kapu Mariću i tko god je još radio na transferu Cordobe jer raditi s Južnoamerikancima po pitanju transfera je noćna mora. Vidi se i u ovom slučaju koliko je trajalo, vjerojatno se javilo puno zainteresiranih strana u tom transferu, treba imati živce za sve to. Nadam se da će se ovih dana to i službeno privesti kraju, a u njega polažem baš puno nade da će biti veliko pojačanje nakon prilagodbe.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakav crni satriano,covjek kojem su prijoriteti sve drugo osim Dinama nam i ne treba , a osim toga nema veze sa vezom da moze kod nas. Ako sve opcija otpadnu mozda posudba ,jer mi platit nemozemo ni 4 kamol 6 . I opet bi jedva cekam spanjolsku . To je javno rekao i zimus . Nama bi bilo i dalje najbolji gladan El Toro . Kome nebi bilo ispod casti igrati hnl. Neko ko ce dobro izlupati šarlije i uremovice i koji ce inat modrice na kraju tekme kakav god rez bio na kraju
  • Omake
    2.5k


    Mislim da je pet šest linija dnevno. Prvi je oko 10 ujutro, zadnji blizu ponoći. Smiješno bi bilo kada bi išao preko Pariza pa zapadne u avionu s npr Sandrom Perkovic koja ona doček. Pa on i njegovi pomisle da je njemu doček.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions