• Noel
    5.9k
    Komnen Andrić je za Franju Ivanovića Sandro Kulenović.
  • Daliban
    1.6k
    Franjo i dalje suveren. Već ima više golova od Miereza. :strong:
  • Common Sense
    796
    Andrić je bolji igrač od Obregona, bit će pojačanje za Rijeku ako dolazi. Samo on je tamo u Francuskoj imao dobru plaću, 300-400k godišnje i ugovor mu još traje, nema šanse da Rijeka može matchirati toliku plaću.
  • mokoxax468
    698
    Franjo i dalje suveren. Već ima više golova od Miereza. :strong:Daliban

    Realno, ima duplo manje golova od našeg drugog napadača, užasna statistika, nije mi ni za treću opciju
  • blue heart 72
    1.7k
    Satriano???
    Ima li nekaj u tome?
  • Crni86
    3.5k
    Ak vec trazimo trecu spicu, mogli smo mi baku vratit doma. Veliki gospodin i mislim da bi mu bila cast biti i 5. spica dinama ako treba. A uvijek je svojim igrama pokazao da moze biti koristan u rotaciji.
  • Veljko
    68
    Samo ne satriano…
  • FrenchMontana
    625
    tocno to, jedan takav zahvalan radnik ko treci napadac bi nam sjeo ko budali samar. Steta da se nije kod nas vratio, bila bi to dobra prica.
  • NitkoBitan
    17k
    Iz jedne Dinamove facebook grupe, a sad koliko je pouzdano...

    "Martin Satriano (23) napadač koji je prošle godine trebao doći u Dinamo nakon što su klubovi sve dogovorili, ali na kraju je sam igrač odbio doći u HNL.

    Sada se priča okrenula i Dinamo i Satriano su u naprednim pregovorima, a Inter ga je spreman pustiti na posudbu uz pravo otkupa.

    Satriano ima nastupe i za reprezentaciju Urugvaja.
    Prošle sezone proveo je u francuskoj u ekipi Brest gdje je zabio 4 gola i upisao 4 asistencije."
  • Nogo
    3.6k
    Martin Satriano se prošle godine povezao s nama i sada bi kao opet došao jer je posudba + otkup. Neovisno o njemu ja bi išao po Miereza makar došao k nama na zimu/sljedeće ljeto.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Andrić je dobar dečko, ali nije bio igrač za Dinamo nikada. Posebno nije igrač za Dinamo nakon sezone u Francuskoj u kojoj ima ukupno 160 minuta.

    Ja prema njemu i njegovom odnosu prema našem dresu imam baš respekt, ali to ne umanjuje činjenicu da nije igrač za Dinamo.
  • Orc123
    7.8k
    uff Satriana gledao u Brestu....slican Mierezu...i kad ne zabije uvijek ga je pun teren....mlad i potentan...za nas bi bio top ali bas top izbor! Posudba plus otkup top!
  • Daliban
    1.6k
    Podržavam takvu posudbu. Tu tek toliko da popuni roster kao treći napadač, a s novcima od LP možemo po još jedno desno krilo i stopera ako naletimo na neku ekstra kvalitetu.
  • marcio amoroso
    36.3k

    Igrač Intera koji je prošlu sezonu bio standardan u Ligue 1 će doći u Dinamo da bude treći napadač? Pa pročitaš li ti post prije nego ideš na post comment?
  • Daliban
    1.6k
    Igrač Intera koji je prošlu sezonu bio standardan u Ligue 1 će doći u Dinamo da bude treći napadač? Pa pročitaš li ti post prije nego ideš na post comment? Pa taj dečko može biti treći napadač u jednom Interu, šta vam je.marcio amoroso

    Kog boli briga odakle je, ako nam ga posude završit će kao treći napadač htio - ne htio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions