• Omake
    2.5k


    Pogotovo kada se uzme u obzir tko je predsjednik Dep. Cali.
  • penetrisac
    44
    Nakon mjesec dana mukotrpnih pregovora svaka čast Mariću da je ovo uspio realizirati , sjećamo se još propalih Huga Rodallega , Elkina Sota i Dayra Morena i lošeg okusa nakon višetjednog navlačenja i zavlačenja od strane raznoraznih menađerčića i ljudi oko tih igrača , ovaj put rekli smo Nećete razbojnici i doveli malog u Maksimir
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja bi prije rekao da se u tim transferima dogovaralo nesto drugo, al su igraci koristeni kao sifre :joke:
  • austrijanac
    4k
    od pocetka to mislim.

    Pune dzepovi kolumbijskim ljubavnim prahom.
  • CastAway1986
    1.4k
    Satriano je vjerujem izmišljotina mada bi Dinamu sigurno bio pojačanje..Mierez treba biti jedina opcija do kraja prijelaznog roka ako je istina da je delegacija bila u Zg
  • Veljko
    68
    Mierez ce doc pred kraj roka… uvjeren sam u to… kakav satriano kakvi bakaraći
  • Daliban
    1.6k
    I dalje držim da nam uopće ne treba napadač, a pogotovo ne neka iskusnjara. Petko i Kule se profilno dobro nadopunjavaju, eventualno neki razvojni klinac koji je profilno između njih dvojice ili neka posudba. Izvjesno je da ćemo većinu utakmica igrati s jednim napadačem, novi napadač i pritom nekakav kapitalac je bacanje novaca.

    Satriano je tudum i žnj igrač koji i da dođe na posudbu ne bi igrao ispred Petka i Kulena.
  • Veljko
    68
    ma kakav satriano… taj ne bi ni kod tovara igrao
    Kule po meni ok, al za LP ne
  • Laugreano
    2.5k
    Koliko utakmica si gledao Satriana?
  • Peškaman
    4.2k
    Napadač od 6mil€ koji je prošle godine igrao za klub koji je izborio nastup u LP-a i u međuvremenu ostao bez drugog napadača (Mounie) da dođe kao treća opcija u Dinamo,teško.
    A i da nekim slučajem dođe,sigurno će biti ispred Kulenovića.
  • Veljko
    68
    gledao sam ih dovoljno da bi znao o kakvom igracu se radi… a 4 gola u 33 igri za brest bas i nije obecavajuca statistika ako uzmemo u obzir da je napadac
  • marcio amoroso
    36.3k
    glavno da je deda kenjao da nismo nikad bili zainteresirani za cordobu, a neki su popušili tu foruNKDZ86

    Pokaži više respekta prema forumašima, a posebno prema moderatorima ako želiš tu i dalje pisati. Opomena.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mierez ce doc pred kraj roka… uvjeren sam u to… kakav satriano kakvi bakaraćiVeljko

    Slažem se. Ne vidim scenarij u kojem bi Boto prodao Miereza dok se bori za skupine KL, to bi bio baš ekstremno glup potez.
  • scooniepenn
    3.2k

    Trazio je on placu od 2.5 milje neto koliko sam cuo od Fiorentine. Sve u svemu 2.5 milje odstete je daleko od nista, ali iskreno za momcad koja ga istinski zeli nije deal breaker. Zato ne vjerujem kako to jedna Fiorentina ne bi platila da joj je Petko bio prioritet.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Očito nije bio prioritet, ali 2.5 milijuna je u kontekstu ugovora na tri godine 25-35% troška. Nije presudno ako si baš pikirao da njega moraš imati, ali ako ti je jedna od opcija onda nije zanemarivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions