• xavier
    12k


    Kad bi pravo prvokupa imali svi članovi, to baš i ne bi bio neki filter s obzirom da teško da postoji netko zainteresiran za gostujuću ulaznicu, a da nije član kluba.
  • criticus
    2.2k
    Kad bi pravo prvokupa imali svi članovi, to baš i ne bi bio neki filter s obzirom da teško da postoji netko zainteresiran za gostujuću ulaznicu, a da nije član kluba.xavier

    Podpitanje :smile:
    Zašto je potreban filter? Samo razmišljam, neko ko nema priliku bit iz tjedna u tjedan u maksimiru neće kupiti godišnju. Sa loyaltiyem ga se i opravdano obeshrabruje da je kupi za par utakmica i da mu misto zjapi prazno. A onda ga se stavlja u podređeni položaj sa s tim nepovezanu gostujuću utakmicu koja mu je možda i zgodnija za otić.
  • blue heart 72
    1.7k
    Tu se slažem sa Criticusovim razmišljanjem. Ja bi također stavio prednost prvokupa za gostovanja za članove koji imaju 5+ godina članstva. Ovim modelom sa godišnjacima su definitivno oni navijači u hendikepu koji su prilično udaljeni od Zagreba. Kaj ja znam, recimo da živim u Valpovu i sada Dinamo igra u Osijeku i Osijek nema slobodnu prodaju za ostatak stadiona, mogu zaboraviti da ću vidjeti tekmu jer će ulaznice za tekmu (kavez) otići dok si rekao keks. Takva praksa po meni ne pridonosi širenju baze
  • Purgeri
    755
    Mislim da gotovo da je bolji bilo koji drugi kriterij od godišnjih dok se ne uzima u obzir dolaznost. Vjerujem da će od sljedeće sezone biti loyalty kriterij i za ovo, ali do tad po meni godišnje ne bi trebale biti kriterij za prvokup. Za konkretno Osijek gdje je mali kapacitet mislim da bi bilo poštenije da su dvije trećine poslane u Ilicu, a jedna trećina svim članovima pa tko prije. I mislim da bi stvarno ako je ikako moguće trebalo i tu uvesti online prodaju jer isključivo fizička prodaja nije baš fer prema ljudima koji nisu u Zagrebu.
  • NitkoBitan
    17k
    Sistem prvokupa godisnjacima je tu prvenstveno zbog BBBa.
  • NKDZ86
    1.4k
    Koja je uloga Tomačića u upravi, koje su njegove ovlasti i zadaće?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    teško da postoji netko zainteresiran za gostujuću ulaznicu, a da nije član kluba.xavier

    Ne samo to, nego je prodaja i ogranicena na clanove
  • Neron53
    589
    Jel tko zna da li je sutra ogranicena prodaja na odredjeni broj godisnjaka?
  • Salva
    2.5k
    U prodaji je 650 karata, ako godišnjaci to rasprodaju, prodaje više neće biti.
  • Neron53
    589

    Nisi me skuzio.
    Pokusam preformulirati: da li tko zna moze li sutra jedna osoba kupiti samo za odredjeni/ograniceni broj godisnjaka ili neograniceno?
  • deda
    32.5k
    Nadam se da će Pop corn vidjeti pitanje, ali mislim da nema ograničenja.
  • modri-kibic
    74
    Gdje prijaviti dijete za pratnju igračima prije utakmice?
  • Captain America
    17.6k
    IMG-2807.jpg

    Zgodna ideja Lokomotive u borbi sa zmazanim stolicama. Možda bi se moglo razmisliti o nečem sličnom na Maksimiru.
  • đole
    317
    Učlanjujem klince u klub. Dobije li se odmah broj članske iskaznice ako to napravim online ili moram čekati da ona fizički dođe na adresu? Također ako ih učlanjujem u fan shopu, dobije li se iskaznica odmah na licu mjeata?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.