• Pop corn
    5.9k
    ↪Pop corn Dobro , vrati. Ali poanta je ista. Nije u pitanju odnos prema dresu već prema igraču.The Undertaker

    Pa nije isto jel dres bačen, jel vraćen ili je on došao po taj dres.... nije jednostavno....
  • Bosna86
    11.6k
    Otac Darka Nejasmica vidjen na Maksimiru... hmmm
  • reziser
    6.5k

    A nema ga na popisu putnika za rijeku....
  • deda
    29.4k
    Nisam upratio, tko je to objavio?
  • bbb medimurje
    3k
    Realno nejasmic bi se savrseno uklopil u sustav kojim igramo
    Igrac bas po ukusu bjelice
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Pošto Bjeličino vrijeme nije vječno na klupi, što vi sa Zone/Foruma mislite o Igoru Jovičeviću o ulozi trenera seniora?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja bi nekako radije prvo vidio Tomića iz Lokomotive, Jovičeviću mi nekako fali iskustva sa seniorima i u jačim ligama od 2. hnl.
  • deda
    29.4k
    To je nama kibicima skoro nemoguće procijeniti. Ipak su to dva potpuno različita svijeta. Da bi logika bila to da. Ja bih ga ipak volio vidjeti gofinu dvije negdje u seniorskoj prvoligaškoj konkurenciji
  • xavier
    11.4k
    Prvo, nikad ne razumijem zašto ljudi kod nas smatraju da trener ne može ostati godinama u istom klubu. Što Bjelici ovdje fali? Što se mene tiče, neka ga još 10 godina. Zašto on ne bi bio naš Ferguson?

    No ako već pišemo hipotetski, Bjelica se pokazao kao daleko najozbiljniji i najkonkretniji trener u zadnjih ne znam ni sam koliko godina. Trener koji nije došao u Dinamo zato što se "vrtio oko kluba" kao većina prethodnih, nego je napravio ime vani.

    Upravo zato smatram da, ako to ikad bude potrebno, idućeg trenera treba naći na isti način, a ne dovoditi trenere iz druge momčadi ili Lokomotive. Bjelica je tu i nadam se da će još dugo ostati, ali ako se to iz nekog razloga ne dogodi, želimo valjda novog "Bjelicu", a ne nove "Ivankoviće, Jurčiće i slične".
  • Kwedi
    3.8k
    zašto jovičević ne bi jednog dana preuzeo?

    meni je logičnije da i kroz drugu momčad (koja ima uspjehe; u23 premier cup, u19 liga prvaka i 2 hnl ne baš) možeš imati trenera koji pozna stanje u klubu i kojeg imaš na lageru spremnog ko zapeta puška.

    nisu li zlatne godine barcelone bile na tom poučku, prvo pep (trener b ekipe), naslijedio ga tito (isto trener b ekipe)?
  • Baneki
    731
    Ili Flick danas u Bayernu
  • xavier
    11.4k
    nisu li zlatne godine barcelone bile na tom poučku, prvo pep (trener b ekipe), naslijedio ga tito (isto trener b ekipe)?Kwedi

    Samo sam čekao tko će se javiti s Barcom, ali nisam mislio da ćeš ti.

    Svi drugi klubovi su glupi što u pravilu dovode renomirane trenere umjesto da promoviraju nedokazane iz vlastite škole.

    Bilbao, gdje igraju samo etnički Baski, za trenere uvijek dovodi renomirane strance.
  • Kwedi
    3.8k
    ali nitko nije rekao niš protiv da se dovodi sastrane trener, a ti si apriori
    idućeg trenera treba naći na isti način, a ne dovoditi trenere iz druge momčadi ili Lokomotivexavier

    u startu srezao - ne, ne može.

    po meni i jovičević i tomić (kad se spomenula lokomotiva) s obzirom na rezultate i dobar rad su legitimni kandidati za klupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.