• Krizy
    38.2k
    nuw2183597eugm0u.jpg

    Da se malo smirimo.
  • Pop corn
    5.8k
    na ovoj slici navedeno je samo u kojim kvartovima žive, odnosno pola njih di je klub rasporedio po stanovima.

    omar, vedad, faris, karrica tek su u Zagrebu zadnjih godinu-dve pa ih ne bi smatrao fetivima :smile:
    Kwedi

    Nisi me mozda skuzio. Ovi decki su ovdje kao klinci, oni nisu samo igraci Dinama dolaskom i transferom, vec odgojem, obrazovanjem Dinamovci. Nek je on Omar i sl. ali oni su oni na kojima radije da Dinamo temelji buducnost, a samim time odnos prema klubu, grupi, navijacima, gradu..., a ne na onima koji se kupe i nemaju bas viziju o tome kaj je Dinamo u ovom gradu.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jebiga realnost je takva da Dinamo i Zvezda ne idu skupa u recenicu.

    Dinamovi navijaci su po meni uvijek bili jedinstveni u tome sto su uvijek vise pokazivali ljubav prema Dinamu nego kontra smjer prema nekome kao npr. Torcida koja uvijek vise pjeva kontra Dinama nego u ledja Hajduku.
    BG klubovi takodjer medjusobno vise kontra nego za svoje.

    Realno Boysi mrze samo jedan klub a to je Zvezda s obzirom na dogadjanja u proslosti nista cudno.

    Na drugoj temi sam podrzao pozitivnu sinergiju igraca i tribine, al u ovakvim stvarima podrzavam pojedinca sa tribine da drzi do svog stava na civiliziran nacin i tu je kraj cijele price, nije nitko fizicki napadnut od igraca da bi se drama sirila dalje.
  • Ero
    942
    mrze samo jedan klubSvi na Sjever

    Promašio si "ceo fudbal" kako se kaže..
  • Salva
    2.4k
    Mrzimo Hajduk takoder.
  • vafenss
    233

    A i partizana
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako tražite od igrača da dođu, pozdrave i bace dresove, onda je elementarna pristojnost i fer odnos da se dres ne baci nazad, bez obzira čiji bio. Ako se nekoma ime na dresu ne sviđa, neka ga da nekome tko ga hoće. Isto tako, kad se napravi sranje, onda se ne traže opravdanja u sranjima koje netko drugi isto radi već se greška prizna, nauči nešto iz nje, popravi stvar ako je moguće i vozi dalje. Da se tako napravilo, ''incident'' sa dresom bi već bio zaboravljen.
  • The Undertaker
    4.4k
    Što se tiče igrača Srba, Srbijanaca, Slovenaca, Dalmatinaca, navijača Hajduka, Zvezde ili nekih drugih klubova...meni su svi dobrodošli ako su dovoljno kvalitetni za Dinamo. Jedino mjerilo je teren. Jasno, ne pričam o ekstremima. Ako Dinamo želi biti pravi europski klub ranga RB ili Benfice, tj. izaći iz lokalnih, hrvatsko-zagrebačkih okvira, onda je dovođenje gore navedenih igrača normalno, da ne kažem nužno. Ako gledate širu sliku, veća pobjeda od one prekjučer u derbiju je što je onom stoperu iz Bibinja potpuno normalno i privilegija otići u DInamo. Stepenica više je kad to bude potpuno normalno mladim igračima iz Srbije, Bugarske, Slovenije, Mađarske itd...
    Meni osobno ne bi smetalo da u Dinamu igraju i samo Hrvati, ako je to politika kluba. Samo, onda moramo prihvatiti da ćemo, vjerovatno, ostati lokalni klub(ić).
  • Svi na Sjever
    2k


    Naravno da su tu i Hajduk i Rijeka i Partizan al Zvezda je level vise.

    Pogledaj si Old school BBB dokumentarac, hajduk je rival, sprdnja i folklor i sve po malo, to stoji al ovo je nesto vise i to ce ti svaki pravi ultras istinski duboko u sebi rec.

    I kad citas nemoj se lovit odma na prvu nego citaj malo i izmedju redova!
  • Dino
    2.3k
    crtao šahovnicu sa prvim bijelim poljemLudovic IX

    Mogo bi malo skinut prasinu s knjiga iz povijesti il na internetu istrazit da ne pises ubuduce ovakve stvari na koje je dosta nas osjetljivo.

    Sta do sad niste mogli doc i probat nesto konstruktivno napisat nego se cekalo prvo sranje da bi se doslo...Crusades1986

    Stvarno, kolko je ekipe doslo mazat forum
  • Pop corn
    5.8k
    Ako tražite od igrača da dođu, pozdrave i bace dresove, onda je elementarna pristojnost i fer odnos da se dres ne baciThe Undertaker

    Pa tko je bacio dres? Napisano je vec i vi tupite opet po istom....
  • InatiseSlavonijo
    479
    Dobra stvar je ovaj forum na Zoni jer se raspravlja između simpatizera i navijača, svi volimo Dinamo ali imamo različite stavove i razmišljanja. No, mislim da bi rasprava tu trebala stati, sve je rečeno, sad se samo javljaju novi moralisti koji ne čitaju što je prije napisano.
    Ovaj dečko što priča o usporedbi ustaša i četnika, moj grad 1991.nisu razorili ustaše već četnici s grbom zvezde i partizana tako da ne lupetaj, nije mjesto ni vrijeme.
  • Dino
    2.3k

    Tako je :clap:
  • Pop corn
    5.8k
    Dobra stvar je ovaj forum na Zoni jer se raspravlja između simpatizera i navijača, svi volimo Dinamo ali imamo različite stavove i razmišljanja. No, mislim da bi rasprava tu trebala stati, sve je rečeno, sad se samo javljaju novi moralisti koji ne čitaju što je prije napisano.InatiseSlavonijo

    Nek se raspravlja, ali na temelju točnih informacija... nek se samo čita što se piše....
  • The Undertaker
    4.4k
    Dobro , vrati. Ali poanta je ista. Nije u pitanju odnos prema dresu već prema igraču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.