• Kwedi
    3.8k
    A za lovu rade, ne samo oni, svi mi.
    A i igranje lige prvaka ne može baš ne biti izazov.
    Uloviti neki trofej također.
    marcio amoroso

    slažem se. samo za trenerski pedigre više vrijedi dobar rezultat npr. u engleskom championshipu neg titula s dinamom.

    jedino što ovdje daje dimenziju više je nastup u europi.


    Ja sam to prvi pisao kad su krenule nebuloze kako smo "sad razina Benfice i Ajaxa", ali želim reći da to samo još više pokazuje zašto je Bjelica dobar izbor i da bi idući trener trebao biti netko tko je nešto napravio i negdje drugdje, a ne netko kome je Dinamo "ostvarenje sna" (nemojte krivo ovo shvatiti).xavier

    slučajno mi pao na pamet bišćan (ne ovo oko ostvarenja sna).

    on je dobio u ruke kao prvi posao rudeš. jednu sezonu odradio i zvala ga olimpija. pa rijeka.

    rezultati su se vezali, ali on je isto u trenerskom smislu gelipter ko npr. tomić.

    uzeo sam za komparaciju jer olimpija je unutar slovenskih okvira klub koji se bori za naslov.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Neće biti neka velika pomama za Bjelicom, ne brinite. Jedan Pavel Vrba koji je imao itekakav uspjeh sa Plzenom i Češkom trenira sad Ludogorec.marcio amoroso

    Nepopularno mišljenje:

    Pavel Vrba, Plzen i Ludogorec su rezultatski svemirski brod za Dinamo.

    Plzen je 5 puta, a Ludogorec 4 puta prezimio u Europi u istom periodu u kojem je Dinamo prezimio jedanput, a to jedno prezimljavanje se tretira postignućem poput slijetanja na Mjesec.
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam Vrbu smekao vec par sezona. Moram priznati da sam se jako razocarao njegovim odlaskom u Ludogorets. Istina da su ovi bili dobri u Europi, pa i nas su samarali, al nakon Peteva nekako ne vjerujem trenerima koji su njih vodili :yikes: Al opet, Vrba je puno iskusniji trener s ozbiljnijim angazmanima nego Petev.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma samo hoću da kažem da je i takav trener spreman doći u Dinamo. Ne vjerujem da je Ludogorec nešto puno privlačniji, ako uopće je.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Prvo, nikad ne razumijem zašto ljudi kod nas smatraju da trener ne može ostati godinama u istom klubu. Što Bjelici ovdje fali? Što se mene tiče, neka ga još 10 godina. Zašto on ne bi bio naš Ferguson?xavier

    Ne fali apsolutno nist ali bili su mnogi prenosili da on neće produživat ugovor sa Dinamom kad mu istekne tekući(ljeto 2021), a i na SKHr i SN sam pročito navodno "njegova" izjava kako već na kraju ove sezone napušta Dinamo, inače ja ne bi ništa imao protiv da ostane i da bude naš Sir Alex F.
  • Kwedi
    3.8k
    da se pohvali klub, izlazak s ovim predivnim klincima na početku je bila zaista fantastična stvar i sve pohvale

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/nogomet-je-namijenjen-svima-pratitelji-igraca-djeca-s-downovim-sindromom
  • SAS1987
    14.7k
    Odlična akcija kluba :cool:
  • The Undertaker
    5.4k
    Godinama smo vapili za ozbiljnim trenerom i sad vidimo razliku. Valjda smo postavili standard ispod koga ne bi trebalo ići. Dakle od "naših" su to Leko, Kovač, Bilić, Petković, Jurić...od "stranih" klasa Keka, Reje itd...
    Od ovih mlađih eventualno Bišćan, ali samo kao zadnji izbor.
  • Baneki
    745
    Bio je nedavno zajednički trening djece s. Downovim sindromom u Futsal Dinamu, dobro je da prate u GNK dobre ideje.
  • Carlos2
    67
    Izdana je preporuka za odgodu ( zbog corone ) svih događaja koji sadrže više od 1000 ljudi , a ako se događaj održava organizator je dužan osigurati "1m" udaljenosti među sudionicima , i visoke higijenske uvjete. Kaj mislite hoće li to utjecati na iduce tekme , mislim na nas gledatelje. Kak oni to sad misle provoditi na Maksimiru ?
  • gh0c
    256
    Dok ideš pišat, drot ti više neće stajat na trifrtalj metra nego na puni metar od tebe.
  • marcio amoroso
    36.6k
    To sa tim metrom razmaka nije nikakav problem.
    Mi se možemo odmaknuti i 5 metara jedan od drugog, ima mjesta dovoljno na tribini.-
  • xavier
    12.1k


    Upravo to. Udaljenost nije problem, jedino što bi sve to skupa neke moglo ohladiti od želje za dolaskom.
  • Kwedi
    3.8k
    Zabranit će gledatelje na temelju ovog
  • MM17
    243

    Kaj nije to samo za zatvorene prostore?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.