• Laugreano
    2.5k
    Jbg tesko da mozemo sad kupit Gvardiola.
  • Jurki
    11.6k
    Mierez je ko tenk.. razgrce protivnicke igrace ispred sebe.. ali opet nebi za njega iskrcal neku bijesnu lovu.. 2 milje plafon plafona s obzirom na duzinu njegova ugovora.
    A s druge strane glupo je da ti takav igrac trune na klupi.. jer bumo igrali s jednom spicom.
  • Dadox
    19
    Mierez teretan i tehnički spor.Svašta moš pročitati ovdje…
  • Daliban
    1.6k
    Treba nam barem jedan stoper ekstra kvalitete.

    KTC i Max su nam vjerojatno najbrži stoperi. Torent mi djeluje inteligentno i mislim da bi mogao biti dobar u LP protiv top ekipa ala City kad smo u bunkeru, ali slab mi je s loptom i ne vjerujem da će dobii puno minuta s visokom linijom. KTC je u bunker situacijama kod visoke frekvencije suparničkih napada kikser i slab je na lopti. Mae mi se čini okej i dobar je na lopti, ali vidjeli smo da je također relativno spor.

    Mislim da imamo jako dobar vezni red. Ako će Jakir za to imati muda, mislim da se sa mnogo "ozbiljnijim" klubovima možemo pošteno potući u LP ako dovedemo još jednog ekstra kvalitetnog stopera.

    Jbg tesko da mozemo sad kupit Gvardiola.Laugreano

    Želim na stoperu ono što smo s RPG-om dobili na beku. Takav kapitalac nam treba. Ima li 18 ili 28 godina, nebitno.

    Ako nitko od veznih ne ode, ovo može biti sezona za proljeće u LP. Pitanje je kada će nam se ovakva prilika opet otvoriti. Ako će se Jakir uplašiti kao Čačke, piši kući propalo.
  • Crni86
    3.5k
    Tko zna kakvi su planovi sa petkom i produzenjrm ugovora. Mozda se iza toga krije razlog nase zainteresiranosti za Miereza.
  • Veljko
    68
    Sad idemo po El Torra molim
  • Slush
    621
    Takav kapitalac nam treba. Ima li 18 ili 28 godina, nebitno.Daliban

    Jako je bitno. Evo nekom pukom srecom smo dobili RPG-a besplatno, ali igrac koji ima 18 godina i trenutno je skilla kao RPG-a, mislim da bi kostao malo vise novaca.
  • Jurki
    11.6k
    ako smo igdi dobro pokriveni to su stoperske pozicije.
    I to mislim da imamo jako dobra rjesenja.
    Isto tak mozemo za nekog stopera iskrcati 5 milja eura pa dobiti macka u vreci.. sve je to relativno.
    Nema smisla gomilati igrace za klupu.
    Imamo drugih pozicija koje su kriticne.
    I siguran sam da u klubu vise ne razmisljaju o stoperima.

    Edit: stopera klase lige prvaka nemremo dopeljati.. a za hnl nam je obrana armirani beton.
    Dapace, ocekujem Nevistica kao golmana koji je primio najmanje golova i ima uvjerljivo najvise clean sheetova u sezoni.
  • Daliban
    1.6k
    Mierez teretan i tehnički spor.Svašta moš pročitati ovdje…Dadox

    E, ajde pliz ako netko ima GPS neka podijeli. Najbolje da će me netko uvjeravat da je Mierez brz nogometaš.

    Jako je bitno. Evo nekom pukom srecom smo dobili RPG-a besplatno, ali igrac koji ima 18 godina i trenutno je skilla kao RPG-a, mislim da bi kostao malo vise novaca.Slush

    Rekao sam da je nebitno koliko godina ima. Bilo da dovedemo nekog u kasnim dvadestima ili nekog skautiranog klinca iz tuđe akademije, treba nam TAJ stoper.
  • Daliban
    1.6k
    ako smo igdi dobro pokriveni to su stoperske pozicije.Jurki

    Brojčano da, ali ne znam tko je mogao gledati ove pripreme + utakmicu protiv Istre i biti zadovoljan stoperima. Max je jedini dobro odigrao s konstantom.
  • Jurki
    11.6k
    ne muci se.. sigurno nebumo isli po jos jednog stopera.
    Top kvalitete stoper za ligu prvaka kosta pun kurac i mi nemremo dati te novce.. a tesko i takvu placu.
    Ak mislis da bumo uboli nekog Rpga svake polusezone.. onda rista ne znam kaj da ti velim.
  • Daliban
    1.6k
    Ak mislis da bumo uboli nekog Rpga svake polusezoneJurki

    Jako me smeta taj narativ da je RPG zalutao u Dinamo i nije mu ovdje mjesto. Bolje da ne kažem što bih napravio svakome tko bubne takvu glupost, a vidim da se svuda ponavlja. U tom smislu - da, očekujem da RPG bude nekakav grubi kvalitativni standard za buduća pojačanja.
  • hardek
    2.8k
    Kužim šta želiš reći ali teško je za vjerovati da će se u ovom prijelaznom roku ići po još jednog stopera.

    Oliverasa naši očito žele dovesti na posudbu s opcijom otkupa da ga usporede sa Ogiwarom. Očito naši nisu sigurni da je Ogi dugoročno riješenje za lijevog beka, a na zimu se treba donijeti odluka o njegovoj budućnosti. Iako je po mom mišljenju Ogi top back-up opcija.

    Za napadača se slažem, ako uzimamo nekog, volio bi da je to netko ko će svojom brzinom maltretirat stopere i tjerati ih da se povlače prema svom golu sa utrčavanjima u prostor.
  • dd29
    535
    Ako je išta sigurno, to je da nećemo dovodit stopera, pa doveli smo dvojicu, imamo četvoricu od prošle godine (ktc, perković, max, perić), to može igrati i ristovski, plus mali jakirović i ostali juniori za hnl ako zatreba
    Imamo previše stopera
  • badjibadara
    3.1k
    Mierez može igrati u Osijeku, ali u Dinamu ne može nikad. On igra dobro glavom, ali kad primi loptu, igra staje. Tehnički je inferioran. Loš je u suradnji. Jedino da ga uzme Dinamo da im uđe u zadnjih 15 minuta utakmice. Ali onda takvog igrača platiš 500 tisuća eura, a ne od tri do četiri milijuna…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions