• NitkoBitan
    17k
    Zatisje je oko dovodenja napadaca, ne cure nikakva imena. Stvarno je moguce da se radi na Mierezu.
  • Izet Hajrović
    2k
    Zamislite da nam nakon ovakve situacije s Čavlinom još prodaju i Miereza za 3 mil. Ne znam kako bi to šarani preživjeli. Jedno je sigurno, Boto više ne bi bio sveta krava, najblaže rečeno.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa za igraca od 27 godina kojem je zadnja godina ugovora, 3m nije bas malo. Ako dobiju 3m mogu se nogom u guzicu lupat.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako dobiju 3m mogu se nogom u guzicu lupat.Laugreano

    A mi ako damo 3 milijuna mozemo se lupat nogom u glavu :monkey:

    Za 2 milijuna imas 23godisnjeg Carlosa.
  • Izet Hajrović
    2k
    to sam lupio, realno je da bismo ga mogli dobiti između 2 i 3 mil. Radije bih to uložio u njega, nego da dovedemo Pašalića. Neka mi dovedemo Miereza i ne treba nam desno krilo osim Cordobe.
  • Jaki991
    120
    Mierez, Rpg, Hoxha, Kacavenda… napokon bi imali te malo divlje igrace sa kojima mozes igrati visoki presing, drzim fige
  • Peškaman
    4.2k
    55+7 mil € Olmo u Barcelonu.
    Što znači da imamo 5,2mil€ minus postotak koji ide agentu/igraču.

    Plus nešto od 7mil€ (bonusa) ako se ispune.
  • Salva
    2.5k
    Vjerovatno napisano milijun puta, ali koliko % mi imamo od transfera Olma? Nalazim dosta različite brojke…
  • BPAM
    87
    Kakav sad postotak koji ide agentu/igraču?? To su dobili kod transfera u Leipzig, sad to može plaćati Barca, a Dinamu ide tih 20% razlike dogovorenih, kaj nije tako?
  • čovjekjogurt
    617
    Treba ove novce od Olma samo proslijediti na račun Osijeka i dovesti El Tora.
  • MaliPizdek
    61
    Stiže 5,2M u kasu, ajmo di je taj napadač?
  • Ivanmtk
    1k
    preko 5 mil je to. Mierez u zadnjoj godini ugovora vrijedi 2 mil max.
  • Medvedgrad
    257
    Ramón Miérez welcome.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Interesantno @bbb medimurje,nesmijem se ni ponadati ,a Daj boze da ide Mierez nama. Ljudi on nije skuo ni za 3 milje. To je danas nista u ozbiljno nogometu. Kopenhagen danas doveo stopera iz gil vincentea ,brazilac od 6 mil . Mierez vrijedi 3 iako je u zadnjih godinu ugovora. Za te pare nemozemo naci boljeg. Carlos je odigrao jednu sezonu dobro. A El Toro godinama igra na nivou,imao kruzu predprosle sezone Ali sad je bas nabrijan. A nesmijem ni pomislit kakav bi bio kod nas uz batija ,Petka i ekipu. Mada mislim da bi ga radije šarani Dali vani za milju nego nama za tri . Ali do god ne dodje info da ne ide kod nas nada postoji
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kako ja griješim kad tipkam ovako napaljen, razumite jbg:rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions