• Maximo
    490


    Ja se pak nadam nekom prekaljenom kapitalcu sa 30 + god, koji ima iskustva i solidnu statistiku trpanja u drugoj engleskoj...
  • Laugreano
    2.5k
    Ja recimo nebi imao nista protiv da dovede o Martina Satriana kojeg smo lani htjeli.
    Satriano i Ballo Toure. I to je to
  • Droljo
    8k
    Ja se pak nadam nekom prekaljenom kapitalcu sa 30 + god, koji ima iskustva i solidnu statistiku trpanja u drugoj engleskoj...Maximo

    Mitrovića znači. Zna i jezik
  • Maximo
    490


    haha...da, on od malih nogu sigurno želi zaigrat za DInamo
  • Common Sense
    796
    Kad smo već kod želja, moja je Anthony Martial. Polivalentan, može igrati napadača, može i na krilu. Brz, eksplozivan, snažan. I realan jednako koliko i Perković u Interu.
  • keppi
    208
    Ne znam šta će na kraju biti s Gabrijelom Vidovićem. Mislim da bi nama bio od velike koristi i to osobito kada ode Baturina. U Bayernu teško da za njega ima budućnosti.
    Pitanje je dali je cijena za njega još uvijek 3,5 milijuna?
  • Lynx17
    4.1k
    Ja ne kazem da bi jeftina prodaja Perkovica znacilo "novi slucaj Rrahmani" ali nevjerojatno je koliko su njihove price slicne.

    Isao sam nazad pregledati sto se tada pisalo o Rrahmani (prije/nakon prodaja iz Dinama), i kada bi umjesto "Rrahmani" stavio "Perkovic" niko nebi skuzio razliku.
  • Marcinko
    595
    Ne znam šta su drugi pisali ja sam tada imao 16,17 godina, nisam ni gledao ponovljene snimke i analizirao pa se opet sjećam da sam ga bacao na njegove partije na lijevom beku, i sad tvrdim da je to nešto najbolje na toj poziciji u zadnjih 10g (odnosno otkad ja malo bolje pratim), recimo bolje od Gvardiola. Ovo pišem kao šlagvort na moju tvrdnju da oni kvalitetom barem trenutno nisu usporedivi, na papiru da, u stvarnosti ne.
  • badjibadara
    3.1k
    Uplovio Kon-tiki sa Cordobom u zagrebačku riječnu luku, ili se još negdje bori sa valovima Atlantika?!
  • Lynx17
    4.1k
    Fabrizo kaze "Here we go!" u vezi Olmo i Barcelona. 55m + 7m bonusi.

    Bi mi mogli ista dobiti od taj moguci/eventualni 7m? Ili samo od taj 55m?

    Kako god da bude, ajmo to dovrsiti cim prije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Evo vam jedan insajderski info iz svlacionice Osijeka
    Na poluvremenu Jugovic ide van i daje Mierezu traku medutim ovaj odbija i komentira da nece jer je prije kraju s utakmicama u Osijeku ali onda trener i suigraci inzistiraju na tome da bude kapetan pa ipak prihvaca
  • marcio amoroso
    36.4k

    A gle, moraju ga prodati. Premali su klub da bi propustili 2, 3 miljuna. U prva četiri će biti svakako, a prvaci neće da dovedu još 5 Miereza. Nadam se da će kod nas iako najiskrenije sumnjam.
  • Lynx17
    4.1k
    Evo vam jedan insajderski info iz svlacionice Osijeka
    Na poluvremenu Jugovic ide van i daje Mierezu traku medutim ovaj odbija i komentira da nece jer je prije kraju s utakmicama u Osijeku ali onda trener i suigraci inzistiraju na tome da bude kapetan pa ipak prihvaca
    bbb medimurje



    where-is-he-going-asking.gif
  • Orc123
    7.8k
    mijenjaju prijevozno sredstvo jer su vidjeli da je nemoguce kajakom - slucaj Milanovic.
    Cordoba ce ipak zrakom i to paraglajderom, a na slo granici ce ga docekati mig 21 i rafale u niskom letu.
  • dmil
    299
    nedavno sam bio u Osijeku, i pricao sam s ljudima koji tamo rade, pa sam isto dobio neku poluinformaciju da je Osijekova delegacija bila u Zagrebu vezano uz Miereza, ali isto tako i da je delegacija iz Beograda bila u Osijeku, nisam tad nesto pretjerano vjerovao u to, ali sad kad ti ovo kazes cini mi se da se nesto kuha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions