• Peškaman
    4.2k

    20% od profita Leipziga.
    55 mil€ cijena po kojoj Barcelona uzima + bonusi u vrijednosti 7mil€.
    29mil€ je Dinamo zaradio na transferu Olma u Leipzig.
    55-29=26mil€ profita Leipziga
    26*0.2(postotak)= 5,2mil € - Dinamo dobija minus određeni postotak koji ide igraču/agentu.
  • Nogo
    3.6k
    Daj Miereza, Cordobu i Oliverasa i zatvaraj prijelazni rok!
  • NitkoBitan
    17k
    Oliveras treaba jos puno zganaca jest (doslovno) dok je Ogiwara li la. Imali bismo 2 lijeva beka a opet bi vjerojatno poziciju krpao RPG.

    Ukoliko udemo u LP ja sam onda za dovodenje ozbiljne opcije koja bi odmah upala u prvu postavu.

    Oliverasa treba uzet i proslijedit nekom klubu na posudbu da vidimo kako ce se snac u seniorskom nogometu.
  • Kaktus Car
    491
    Skupo platiti Miereza pored Petkovića i Kulenović dok trener inzistira na guranju najboljeg desnog beka na lijevu stranu ne zvuči kao dobra opcija. Očito je treneru potreban novi lijevi bek (opet)...
  • Neron53
    589
    Malo brzate sa stizanjem tih 5+ milja u nasu kasu.
    Ako ce Barca placati RB-u u vise godisnjih rata, kako je bio zadnji prijedlog, onda ce vjerojatno i nas postotak stizati vise godina.
  • Paggini
    19.6k
    Lijevi bek prije napadača, osim ako je taj napadač Mierez.
  • Lynx17
    4.1k
    Lijevi bek prije napadača, osim ako je taj napadač Mierez.Paggini


    Jel moze Mierez kao LB? Win-win.
  • Jurki
    11.6k
    Kad se vec pisu zelje, cestitke i pozdravi Djedu Mrazu (Maricu)..
    1. desno krilo koje momentalno upada u prvih 11.
    2. Lijevi bek koji bu slican Rpgu.
    3. špica ak bi se nasla kakva kunica viska. (moze i Ćutuk za rotaciju.).
    Naravno odjebat sve ponude za nase glavne igrace.
  • Daliban
    1.6k
    Oliveras treaba jos puno zganaca jest (doslovno) dok je Ogiwara li la. Imali bismo 2 lijeva beka a opet bi vjerojatno poziciju krpao RPG.NitkoBitan

    Slažem se, ali sam čak i otvoren tome jer vjerujem da će Mikić istisnuti Rileta relativno brzo. Meni RPG izgleda dosta dobro lijevo. S Oliverasom se isplati kockati ako neće previše koštati. Fizički ima puno upitnika, ali tehnički stvarno jest odličan. Sigurno bi od njega bilo koristi bar protiv bunkera.
  • Daliban
    1.6k
    Ne vidim koliko bi minuta Mierez uopće dobio kod nas. Jednostavno ne razumijem taj transfer. Neće igrati ispred Petkovića, a prespor i teretan je da igra u tandemu s Petkovićem. Plaćati ga previše, što transfer, što plaća, da igra nekakav garbage time mi nema smisla. U redu, Mierez zabija golove, ali njegov forte su dueli i holdup kada se igra direktno, to je rola koju nam već igra Petković.
  • Daliban
    1.6k
    Osobno bih, ako bi se dovodilo još igrača nakon Cordobe kada uđemo u LP, prije otišao po još jedno uzbudljivo i mlado desno krilo koje možemo razvijati u rotaciji s Cordobom, ako je moguće i na posudbu s opcijom otkupa da umanjimo rizik, a nakon toga bih pokušao dovesti još jednog brzog stopera koji je odličan 1v1 i brutalno progresivan s loptom. I dalje mislim da smo kvalitetom tanki na stoperu.
  • Georginho
    134


    Mierez spor i teretan? :lol:
  • Daliban
    1.6k
    Mierez spor i teretan? :lol:Georginho

    Jak je kao bik, ali je spor. Što fizički, što tehnički. Treba nam dinamičniji napadač. Mierez u LP nije za drugo nego za bunker i spamanje ubačaja. Želim napadača za kojim suparnik treba trčati.
  • Jurki
    11.6k
    I dalje mislim da smo kvalitetom tanki na stoperu.Daliban

    Ha? Ktc koji jos moze ovu i sljedecu sezonu odraditi.. Bernauer koji je tek nadosel, Mmaee koji mi se cini pojacanje.. Torrente kojeg tek trebamo vidjeti kakav bude.
    Tu su jos Peric kojega su sjebale ozljede nazalost.. Zivkovic od full mladih.. kaj ce nam 100 stopera?
  • Orc123
    7.8k
    kaj se zivciras....treba nam jos stoper a Mierez je spor. Kaj nisi znal to?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions