• Forenzicar
    21
    Kaj??
    Možda neki žuti i crveni, ali baš da ih je 10.
    NORTE

    Ne znam, to sam vidio na transfermarktu i točno su označeni igrači sa zabranom i za svakog piše "No eligibility - UEFA Conference League Qualifiers"
  • Slush
    622


    Slazem se da su Ruzomberok vs Jajducija 50/50, a kladionice kazu 8/1.05 kofovi za prolaz, tako da stotka ne gine na prolaz Ruzomberoka.

    Gledao prvu tekmu protiv Trabzona, puka sreca sta nije bilo 5/0 za ruzomberok.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    možda je vrijeme za prijavu rostera za utakmicu prošlo, pa da je do toga.
  • Sunja86
    1.2k
    Rijeka će ući, imaju dvi odlične šanse prvo Elfsborg, ako tu padnu onda Olimpija koju bi po svemu morali glatko proć ili Sheriff koji nije bio prvak Moldavije i baš su dosta su slabiji nego prošlih godina.

    Praktički Riječani imaju zicer za ući u Europske grupe, iako ne djeluju za sada bajno ali ovo se jednostavno mora iskoristiti rekao bih da imaju 90% šanse za ulazak u grupe.

    Osijeku ne vjerujem nikako, ma da su dobili dobar ždrijeb ne bi me čudilo da ispadnu od Zire,dosta lako primaju golove ne dobiju li prvu kući piši propalo. Ali nadam se prolasku u Play-off i tamo će imati 50-50 meč po kvalieti ekipa.

    Hajduk jako teško, mislim da će Slovake izbaciti, na mišiće. A od Aeka će najverovatnije ispasti.
  • Droljo
    8k
    Osijeku ne vjerujem nikakoSunja86

    Ja baš obrnuto. Za Osijek mislim kako imaju naj više prostora za napredak zbog mladosti i da bi mogli iznenaditi u dvije tekme nekoga...
  • Sunja86
    1.2k
    Mislim da oni nemaju tu koga iznenaditi rekao bih da bi trebali biti blagi favoriti protiv Zire, i na možda 55 % na prema 45% šanse na strani Omonia/Fehervar protiv Osječana,rekao bih da su tu negdje budžetom kluba, sa ova dva potencijalna protivnika u Play-off -a , od Zire sigurno imaju veći budžet.

    Vidjet cemo kako su posložili ekipu, i kakve će utakmice odigrati.Za sada je moj dojam, da je obrana previše propusna, i da će se radi toga teško dokopati europske jeseni.
  • NKDZ86
    1.4k
    ispadaju prije playoffa rijeka, jajduk i osijek, nažalost realnost
  • Papastrumf
    12.2k
    ispadaju prije playoffa rijekaNKDZ86

    Da i to vidimo…
  • vjeko1701
    8k
    ispadaju prije playoffa rijekaNKDZ86

    Ovo je moguće samo ako ih se izbaci za zelenim stolom
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da smo i od Rijeke i Osijeka vidjeli da mogu biti prilično dobri, ali i prilično bezveze. Osijek mi tu djeluje ozbiljniji jer su i u porazu izgledali dosta dobro i praktično ih je Čavlina sam zeznuo za oba gola; Rijeka je bila bezidejnija i dosta se spašavala u zadnji tren. Hajduk samo gledao protiv HB-a i Slavena, prvu tekmu jedva dobili, drugu jedva spasili x, ovo sa Slavenom bolje da ne komentiramo ali mučenje s ozbiljnim sudačkim pogurancem. Od njih najmanje očekujem Europi upravo zbog te kombinacije posve neuvjerljive igre i najozbiljnijih protivnika.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Realno je ovo povijesna šansa posebno za Osijek jer im se ždrijeb sa ovakvim koeficijentom neće više nikada otvoriti. Ipak mislim da su sve ove momčadi sa kojima se susreću puno iskusnije i da će teško proći do grupne faze.

    Ja u Rijeku baš vjerujem jer imaju kakav takav kontinuitet. Imaju istog trenera i 8 igrača iz prvih 11 iz prošle sezone i sada. Uvjeren sam da će izbaciti bar jednog od ova dva protivnika i plasirati se u grupnu fazu.

    Tovari igraju loše, ali očekujem da prođu Ružomberok. Protiv AEK-a im dajem minimalne šanse.

    Rezime bi bio otprilke ovakav:
    Osijek 30%
    Rijeka 90%
    Tovari 5%
  • badjibadara
    3.1k
    Narativ je da Rijeka nije kao prošle sezone, ali kada se pogleda sastav protiv Lille-a na Rujevici:

    Labrović

    Galešić

    Mitrović

    Smolčić

    Goda

    Hodža

    Selahi

    Janković

    Pašalić

    Fruk

    Ivanović

    nema tu danas puno odstupanja. A sa ovim sastavom i Sopićem prvi puta na klupi dovukli Lille u produžetke.
    Vjerujem da će i Elfsborgu raditi puno problema i na kraju biti u Play-Off-u EL.
  • Klenx
    5.6k
    Tovari igraju loše, ali očekujem da prođu Ružomberok. Protiv AEK-a im dajem minimalne šanse.marcio amoroso

    Ja sam malo drukčijeg mišljenja. Tovari će se dobro morati protegnuti da prođu slovake.
    Utakmice Ružomberoka s Trabzonsporom su lako mogle završiti i drukčije, pogotovo prva utakmica gdje su slovaci promašili jedno 5 čistih zicera da bi u nadoknadi primili eurogol za 0:2. Imaju skroz pristojna otvaranja u kontre što će tovare itekako namučiti jer kako smo vidjeli iz prve 3 utakmice oni su katastrofa na postavljenu obranu protivnika i nisu u mogućnosti napraviti pritisak i na 20-25 minuta u šesnaesterac sabiti ni Farsko otočke ovčare.

    Međutim ukoliko prođu ne vidim da će ih AEK samo tako glatko izbaciti. Sve te grčke ekipe igraju spor i dosadan nogomet, tovari će se sigurno povući u tom dvoboju i definitivno neće biti bez šanse. Prošle godine su skroz dobro igrali doma s PAOK-om, trebali uzeti pobjedu i onda isto kao i mi sami sebe ubili u Grčkoj kiksevima.
    Da ih vidim da će proći AEK - i ne baš, ali ovako neko moje mišljenje je da im dajem 65% šanse da prođu Ružomberok, a 30% AEK.

    Ostala dva naša predstavnika da su si sami birali ždrijeb koji imaju iz statusa nenositelja bolji ne bi mogli izabrati.
    Rijeka ove godine mora igrati grupe. Mora! Držat ću se teme konferencijske lige pa ću samo komentirati slučaj da ispadnu od Elfsborga.
    Ukoliko nisi sposoban proći raspali Sheriff koji trenira Karoglan ili treću momčad smiješne slovenske lige za ulaz u grupu, više nemoj ni izlaziti u europska natjecanja.
    Kako si i rekao, na papiru izgleda da je njima otišlo dosta igrača, međutim od prvotimaca to su samo Pjaca, Labrović i Marić/Obregon. Obrana im je u kompletnom sastavu, u sredini su i dalje Selahi, Hodža, Janković i Fruk, napad će pokriti Ivanović i to mora biti dosta za ulazak u grupu konferencijske lige.
    Rijeka je trenutno 3. pot u konferencijskoj ligi (uz realnu mogućnost da se uz malo sreće probije i do 2. pota). Dijelom u 4., a pogotovo u 5. i 6. potu tu ima smiješnih ekipa i oni ne smiju propustiti ovu priliku da se dočepaju love i nekih euro rezultata te da malo natuku koeficijent (pojedinačni, i nacionalni) za iduće sezone.

    Šaranima se također ždrijeb otvorio, i oni uz malo sreće definitivno mogu zaigrati grupe. Kao nenositelj nećeš puno puta imati lakši put od Zire pa Omonije/Fehervara. Ako treba i žrtvovati koje od ovih ranijih kola prvenstva (recimo drugo pogotovo!) za odmaranje ekipe i pripremu za Europu. Put je sigurno lakši od možda očekivanog, ali bit će tu itekako bitke već u četvrtak sa Zirom.
  • Peškaman
    4.2k
    Osijeku je najbitniji dvoboj protiv Zire,mišljenja sam da je Zira neugodnija i od Omonie i od Fehervara.
  • Zagi
    7.6k
    Narativ je da Rijeka nije kao prošle sezonebadjibadara

    Fali im jedna bitna karika, jako podcijenjena na ovom forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.