• rioda
    4.8k
    Neće biti tovara u Ateni ako dođe do te utakmice. Ako ništa drugo, policija si neće dozvoliti opet takav propust
  • NORTE
    11.4k
    Olimpijakos? Ipak su mi braća delija omraženijaDrawTube
    Mrzim ih, odvratni su, ali sam protiv Aeka kad igraju međusobno. Donedavno nezamislivo.

    U Splitu da,u Ateni sumnjamTom Hanks
    Ulaznica za goste nema, odbor za doček u vidu noževa i policije, a preventivni zatvor nad glavom. Ne ideš u goste nikome drugom, igra se u Aekovom kraju. Pa i da odeš čeka te skoro isto. Moje predviđanje je ravno nula ljudi.
  • Praskaton
    2.3k
    Na stranu naš rivalitet,jednostavno nebi za grčke cigane navijao ni protiv zvezde..
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Po meni je pitanje oće Osijek uopće Ziru proć. Podcjenjujete sve protivnike naših klubova jako.
  • Infinity
    16.3k
    Podcjenjujete sve protivnike naših klubova jako.CrouchTomislavgrad

    Prije bih ja rekao da mozda nase precijenjujemo. Protivnici su realno srot, a vidjet cemo da li nasi vrijede nesto vise.
  • čovjekjogurt
    617
    Karoglan je trener Sheriffa.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Može se i tako reći. Uglavnom, Zira uopće nije lagan protivnik za Osijek.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zira je rasturila Dunajsku Stredu, pandan Osijeku i Backoj Topoli, klub u koji ulazu Madari. Sad su dobili Osijeka, a potencijalni protivnik im je i Fehervar :rofl:
  • NORTE
    11.4k

    Zira bi imala Orbanov niz.
  • Jurki
    11.7k
    Ovo moze i u nepopularna misljenja.. ali mislim da nitko od ovoga trojca ne usel u skupine.
    Liga nam je sve veci šrot svake godine.
    Vlak zvan Nk koeficijent bi se mogel strmopizditi niz liticu i to zestoko.
  • M94
    1.2k
    Uvijek protiv grcke ciganije od AEKa.
  • emilperska
    5.4k
    Ja za ovaj danasnji Hajduk ne bi bio ni da sa Zvezdom igraju koliko mi se gade. Jednostavno bi me bolio kurac. Jedna vrsta četnika protiv druge vrste četnika.

    Ovo s AEKom je jedna vrsta komunjara protiv druge vrste komunjara. S tim da ne zelimo nikakve fin.injekcije jogurtu..

    Ali moje misljenje je da jogurt nece Slovake proc ni pod razno..
  • Forenzicar
    21
    Je li znate zašto neki igrači AEK-a imaju zabranu igranja u europskim utakmicama kao Zuber ili Lamela (10 ih ima zabranu)
  • NORTE
    11.4k
    neki igrači AEK-a imaju zabranu igranja u europskim utakmicama kao Zuber ili Lamela (10 ih ima zabranu)Forenzicar
    Kaj??
    Možda neki žuti i crveni, ali baš da ih je 10...
  • sebenico
    552


    Sve si lijepo naveo. To su mi tri najmrskija kluba koja organski ne podnosim. Ova dva od prije, a AEK od prošle godine...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.