• Bosskovitz
    11.7k
    Ako treba i žrtvovati koje od ovih ranijih kola prvenstva (recimo drugo pogotovo!) za odmaranje ekipe i pripremu za Europu.Klenx

    Ovo definitivno. Prvaci ne mogu biti, gori od četvrtog mjesta ne mogu biti, ako se plasiraju u skupinu KL ovo definitivno mogu smatrati jednom od svojih najuspješnijih sezona. A 36 kola je puno, ne znači ni žrtvovanje jednog ili dva kola da borba za treće ili drugo mjesto otpada, kup pogotovo.

    Čini mi se kao no-brainer situacija za njih i nešto što bi i navijači i uprava odmah potpisali.
  • Medvedgrad
    257
    Po ELO simulacijama od Football Meets Data, šanse ulaska klubova iz Hrvatske u ligašku fazu nekog od natjecanja su sljedeće:

    Dinamo 100%
    Rijeka 78%
    Osijek 31%
    Hajduk 21%

    Iz toga proizlaze sljedeće vjerojatnosti za broj klubova u ligaškoj fazi:

    1 klub: 12%
    2 kluba: 51%
    3 kluba: 32%
    4 kluba: 5%
  • hardek
    2.8k
    Nisam siguran čime bi bio sretniji, s jedne strane Hajduk ako uđe u grupu konferencijske dobit će ukupno 7,8 milijuna eura ali će igrati 2 utakmice tjedno i nemoguće da mogu pratiti taj tempo čak i da dovedu još kojeg igrača. S druge strane ako oni jedini ne budu igrali Europu, možda će morati prodati Pukštaša ali će jedini imati samo 1 utakmicu tjedno i vjerovatno bi bili konkurenti za naslov do kraja prvenstva.
  • Paggini
    19.7k
    Hajduk neće moći pratiti HNL tempo i bez konferencijske...
  • NORTE
    11.4k
    Nisam siguran čime bi bio sretniji, s jedne strane Hajduk ako uđe u grupu konferencijske dobit će ukupno 7,8 milijuna eura ali će igrati 2 utakmice tjedno i nemoguće da mogu pratiti taj tempo čak i da dovedu još kojeg igrača. S druge strane ako oni jedini ne budu igrali Europu, možda će morati prodati Pukštaša ali će jedini imati samo 1 utakmicu tjedno i vjerovatno bi bili konkurenti za naslov do kraja prvenstva.hardek
    Ja navijam za Ružomberok, a oni dinamovci koji navijaju za prolaz Hajduka za mene su slučaj za promatranje.
  • hardek
    2.8k
    Postoji razlika između navijanja za hajduk i racionalnog razmišljanja i diskusije šta je bolje za nas u kontekstu cijele sezone. Nisam sigurno mislio provesti četvrtak navečer na kauču u Livajinom dresu i navijat.
  • DrawTube
    4.7k
    Navijam za pobjedu protiv Ružemberoka i onda raspad sistema protiv AEKa, u svakom slučaju imat će 4 europske tekme a neće dobiti veliku lovu
  • rioda
    4.8k
    Ulaskom bi skupine bi nam dugoročno bili vjerojatno dosta konkurentniji, tako da i ja biram ovu opciju kao kolega @DrawTube
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ja navijam za Ružomberok, a oni dinamovci koji navijaju za prolaz Hajduka za mene su slučaj za promatranje.NORTE

    Mislim da nitko ne navija za prolaz Hajduka. Meni je recimo drago vidjeti Osijek i Rijeku da prolaze dalje u Europi, a za Hajduk mi je potpuno svejedno. Njihove pobjede me ne vesele, a ni porazi. Smiješno mi je kad ispadaju ili gotovo pa ispadaju od liliputanaca, ali to je više-manje to.
  • Sajla
    5.1k
    gledat njihovu europsku utakmicu je slično kao kad se voziš pored mjesta prometne nesreće. ružno je, u pitanju je tragedija i znaš da ne bi trebao, ali najčešće si ne možeš pomoći pa ti pogled ipak bježi u tom smjeru.
  • dzis
    807
    Nebi oni izdrzali ritam Europe ,ali opet bi dobili nesto para. Neka oni ispadnu protiv Slovaka.

    Ako vec navijas za njih protiv Slovaka,onda i nastavi dalje protiv Grka. Ljudi prebrzo zaboravljaju proslo ljeto
  • NORTE
    11.4k
    imaju zabranu igranja u europskim utakmicama kao Zuber ili LamelaForenzicar
    Obojica na klupi, dakle fake news.

    Postoji razlika između navijanja za hajduk i racionalnog razmišljanja i diskusije šta je bolje za nas u kontekstu cijele sezone.hardek
    U kontekstu cijele sezone Ružomberok smatram našim prijateljem.
  • Dzoni
    616
    Vodi Noah protiv Aek-a 2 1, golman Cancarevic je dao gol
  • Droljo
    8k
    Golman :rofl:
    Normalno kad ja dvojku stavim
  • sebenico
    552
    taman htio napisati da li je greška da je golman dao gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.