• Majki2111
    3.1k
    Kaj je ovo hahahah :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    kaj mene pitas?? Imas tam sve :rofl: :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    Meni se inace ovih dana javila jedna cura s kojom se nisam cuo godinama, mala top s mora i ja rekao nemam tu kaj razmisljat.

    Dopisujemo se i bam... "Javila sam ti se jer - vlastiti biznis, laka zarada, bez radnog vremena, putovanja..." :rofl: :rofl:
    (poruku sam sumirao ukratko, copy paste esejcic)

    Jeste imali slicnih iskustva sa ljudima s kojima se dugo niste culi te vas zele uvuc u te sektaske/piramidalne/prevarantske sheme? Ja sam to solidno iskulirao al duboko u sebi im zelim polomit zube za sve prosle, sadasnje i buduce prevarene ljude koji ce nasjest na te fore.

    Ako do sada niste dozivjeli ista slicno i bolje... barem znate za ubuduce. Mnogo nasjedaju.
  • Majki2111
    3.1k
    Znale su doći te poruke prije koju godinu al od nikog poznatog. Sad više ni to.
  • Majki2111
    3.1k
    Otvorim instagram i samo najedanput prati me Viki Ivanović.
    :sweat: Jel prati on ikog tu još sa Zone? Kak je do mene došo?

    Screenshot-20240806-013721-Instagram.jpg
  • DrawTube
    4.7k
    mene je zapratio već 2x

    Valjda ide na foru da ga ljudi zaprate nazad pa on njih otprati pa si tak nabije broj pratitelja, koji jadnik
  • NitkoBitan
    17k
    Cura stvarna, znam ju, stvaran profil i sve zato mi je to jos i cudnije da tak nemas srama prodavat prevare ljudima koje zapravo znas.

    Alergican sam na prevare, nepravdu i tako neke stvari. Mala se javila krivoj osobi i pozalit ce, kakvo kuliranje... greska na prvu. Isla si me prevarit za osobnu korist i sad ces snosit posljedice. Neka cijelo selo zna cime se bavi mala kurava :cool:

    Valjda ide na foru da ga ljudi zaprate nazad pa on njih otprati pa si tak nabije broj pratitelja, koji jadnikDrawTube

    Ja pratim malo ljudi (za neki prosjek) kao sto i mene prati malo ljudi, odnosno prihvacam one koje znam kao sto i saljem zahtjeve onima koje znam. Tak da primjetim takve rabote otpracivanja pa i ja ekspresno otpratim iste. Mislim, kakve su to djetinaste fore prikupljanja pratitelja i "nabijanja" omjera pratitelja i pracenih, kao da to nesto u zivotu znaci te donosi kruh na stol.

    Kakav Viki... vidim da te prati Zona Dinamo, ljubomoran sam. Samo fali da te zaprati sluzbeni @gnkdinamo, a onda sudac sviraj kraj :grin:
  • Majki2111
    3.1k
    aha, bezveze
    to to. Bravo. Il ak imaš slobidnog vremena možeš odugovlačit i trošit joj vrijeme.



    Nešto na ovu foru. Par puta sam ja to radio.
  • NitkoBitan
    17k
    to to. Bravo. Il ak imaš slobidnog vremena možeš odugovlačit i trošit joj vrijeme.Majki2111

    Ne planiram trosit vrijeme na takve gluposti. Sve sam sasuo kako spada a ona meni sto sam tako nekulturan, da nisam ljubazno odbio ponudu i bok :rofl:

    Eto ljudi prihvacaju takve ponude pa zavrsavaju pod kreditima, hipotekama, u dugovima kod kamatara pa da ne nabrajam dalje, sve zahvaljujuci "uspjesnom" ulaganju. Najbolje da mi tlak ne skoci na 200 znajuci da si nisam zeznuo zivot u treptaj oka iskljucivo zahvaljujuci znanju i razumijevanju tih piramidalnih/prevarantskih shema.

    Inace simpaticna cura, "kljucne" rijeci... ne bi me cudilo da je dosta ljudi palo na to. Njeno onemogucavanje komentara na objavama poprilicno sugerira da nes ne stima. Rekao sam kaj sam imao za rec, cura mi se nece priblizavat u krugu od 50 metara i bok. Ja cu svakako upozorit "okolinu" na ono cime se ta cura bavi da ne bi nekom sjevnula ponuda kao i meni haha.
  • Mrvica
    3.9k
    je je, follow ajde vratiš iz pristojnosti pa tako stoji jedno dan-dva i onda unfollow. Klasična priča da ga netko zaprati kao što je kolega rekao. Kako on unfollowa tako i ja i živio. :lol:
  • NKDZ86
    1.4k
    isss, stari moj haha, majki legendo, svaka čast na iskrenosti i jednostavnosti
  • db-izbjeglica
    15.3k
    https://www.vecernji.hr/vijesti/foto-video-objavljene-prve-snimke-s-mjesta-nesrece-kod-kutjeva-u-kojoj-su-poginuli-mladici-1790401

    Društvo kod nas se mora početi baviti problemom objesne vožnje jer ovo više nije normalno.

    Što ljudi rade na cesti, broj poginulih, to je otišlo predaleko. Općenito ta (ne)kultura automobila je prešla granicu dobrog ukusa.

    Treba početi kovati sliku gdje društvo automobil mora početi promatrati kao prijevozno sredstvo, ne kao statusni simbol, ne kao sredstvo za iskazivanje junaštva.

    Pogledajte što su klinci napravili od auta, pogledajte kako su okončali živote, a zbog čega? Malo adrenalina i da okolo mogu slati videe kako se voze 180 kroz naselje.

    Suludo...
  • DrawTube
    4.7k
    Ovim tempom do kraja godine prestići ćemo i Bugare i Rumunje po broju prometnih nesreća, stvarno već bude neka smrtonosna saobraćajka svaka 2 tjedna
  • Dino
    2.6k
    Strasno…Inace dosta volim aute i s bilo koje udaljenosti do koje mogu vidjet prepoznajem o kojem je autu rijec, pa cak i u sudarima, ali prvi put mi se desilo da gledam fotke i nemrem opce skuzit kaj su vozili.

    Bas strasno…Ljudi obicno kazu “nek je sebe ubio, bar nije nitko usput nastrado”, al fakat se mora nac nacin da se ovo sprijeci jer minimalno bahacenje i krkanluk na kraju moze dovest do tog da nemas priliku vise nikad u zivotu probudit se ujutro, vidjet svoje drage ljude i radit stvari koje volis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.