• javolimtebejako
    1.5k
    kakav je to izlazak od 2 do 5 eura? uđeš u klub, popiješ višnju i izađeš van?
  • Majki2111
    3.1k
    Par osoba s faksa mogu nazvat prijateljima. Sad je faza di je teže održat kontakte iz srednje jer je ekipa našla druge prioritet i lagano puštam to. Defintivno imam ekipu s tribine. To mi je trenutno druženje i društvo najkonstanije i najčešće jer je to čvrsta i konkrentna stvar koja nas poveztuje.

    Al za izlazak definitivno je solo najbolja opcija. Al velim ne odbijam izaći u klub s osobom koju prvi put vidim. Nebi mi bilo prvi put.

    Al držim solo izlazak je najbolja opcija.

    Konteksta radi u 27oj godini života sam.
  • Majki2111
    3.1k
    Ili pelin ili radler. I to pijem duže vrijeme. Nemam potrebe naručivat novo piće, da. Ostanem do fajrunta najčešće. Znači definitivno 6-7 sati ubijem u izlasku. Jedno do dva pića. Nikad više.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Kak tocno uspijes razvuc jedno do dva pića na 6-7 sati?
  • Ludovic IX
    7.2k
    u 27oj sam upoznao sadašnju ženu. Do 27-e sam imao već 13-14 godina izlaženja i cuganja. Ja sam sw u 27oj već počeo smirivat.

    Sad pijem puno kvalitetnije neg onda ali puno rjeđe. Moj prijatelj droljo koji ima par godina manje od mene održava formu već 25 godina i ne staje.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad je faza di je teže održat kontakte iz srednje jer je ekipa našla druge prioritet i lagano puštam to.Majki2111

    No hard feelings, ali vjerujem da jedan od problema leži u ovome:

    Pio sam na tuđi račun više nego na svojMajki2111

    Znači definitivno 6-7 sati ubijem u izlasku. Jedno do dva pića. Nikad više.Majki2111
  • Majki2111
    3.1k
    Da, ni meni nije tolik do izlazaka sada. Više me to prošle godine držalo. SAda ne više. Nemam tu energiju više. Nije gušt kao prije. Kaj se tiče žene kod mene to nigdje na vidiku. A nije da ne želim. Valjda sveko ima svoj put i vrijeme. :chin: :roll:

    Do 27-e sam imao već 13-14 godina izlaženja i cuganja. Ja sam sw u 27oj već počeo smirivat.Ludovic IX

    Ja prvi put u izlasku bio na maturalcu. Znači kaj. 17 godina imao.
  • Majki2111
    3.1k
    Mogu ako mi nije do pića. Ak omi je onda popijem za 3-4 sata pa kasnije niš ne naručujem. Jednostavno.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Imao sam jedan period gdje zbog propisanih tableta nisam smio pit i svejedno sam trosio vise :lol: Ne kuzim kako mozes bit na jednom picu 3-4 sata, jel pijes vodu bar?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Strasan si tip majke mi hahahaha
  • Dinamosaur
    1.5k
    Pio sam na tuđi račun više nego na svoMajki2111
    Jbga Majki, ono kad sam rekao da bi mozda mogao u politiku, imas talent
  • Majki2111
    3.1k
    Zna i ishlapit. A pričaš s ljudima oko sebe gledaš okolo ljude i tak prođđe vrijeme, zaboraviš na piće. Vodu pijemr naravno i to redovito se sjetim pitat ljude oko sebe jesu li za čašu vode. Češće prihvate nego ne.

    Ma jednostavan. Al reko sam. Nemam više energije kao prošle godine za to. Od 15.03.2023. do 15.02.2024. Sam izašao jedno 95% vikenda. Potrošio sam se. I to sigurno 90% solo izlasci su bili.

    Realno, priznam. Ljudi ne znaju stat. Odbijem 3-4 puta kažem ne hvala, popio sam svoje, ne pijem. Oni nastave. Pa prihvatim. I to je onda vrlo neizvjesno hoće li to piće biti popijeno. Više puta ne nego da.
  • Petar86
    884
    Jedno do dva pića. Nikad više.Majki2111

    Jel bar pusis cigarete
  • Petar86
    884
    Pa sto radis s rukama cijelu vecer haha
    Drzis ih u dzepovima? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.