• nemapredaje
    3.2k


    Naravno, samo sam odgovorio na tvoje pitanje.
  • NKDZ86
    1.4k
    Dobro jutro svima posebno hrvatskim braniteljima!
  • Peškaman
    4.2k
    Jednom prilikom,studentski dani,u nedostatku ostalog alkohola kolega i ja smo popili možda litar ipo višnjevače.
    Mogu vam reći da me fino 'otreslo'.
    Nije ta višnjevača toliko bezopasna,doduše kamen temeljac joj je bila lozovača :lol:
  • ShanKu
    733
    Iznad 37% su rakije, ispod 37% su likeri
  • Lihtmašinac
    173
    Kao što sam (valjda u ovoj temi) već jednom preporučio vina zagorskih vinarija Bolfan, Petrač ili Kopjar koja s lakoćom ruše onaj klišej o lošem vinu u Zagorju, tak ovdje sad moram spomenuti i hrvatske dunjevače!

    Vidim da je tema otišla u smjeru žeste, pa da velim kako mi je rakija od dunje bila otkriće prije par godina jer se ta rakija i ne toči baš posvuda, a do dana današnjeg se dokazala kao žestica koju naradije pijem. Ta mi paše i prije jela i poslije jela i za držati razinu promila uz pivo/vino. Probao sam ih raznih, a nekako mi je najbolja Magdićeva. Živjeli!
  • nemapredaje
    3.2k


    Moram probati.

    Inače vojvođanske dunjevače su mi top rakije. Uz viljamovke tu negdje
  • Lihtmašinac
    173

    Fala na ideji. Ovo je sad već na tragu hedonističkog kutka :grin:
  • Majki2111
    3.1k
    Iznenađuje me mlađa generacija. Kaže dečko 05 godište da troši par sto eura na spoju, luksuznija mjesta samo. Ništa ne uštedi a živi s familijom, zarađuje 1000 na mjesec.

    Bome. Drugačija vremena.
  • Majki2111
    3.1k
    Više seksa neg prosječan dečko, al ono. Malo preveč troši. Nije dugoročno to održivo... Bar iz moje perspektive. :roll:
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako moraš trosit pare da jebeš, onda jebiga...
  • Majki2111
    3.1k
    Ma i ne vezano za to. Kaže i za izlazak. Dečko se šokirao kad sam reko da ja potrošim dva do pet eura po izlasku jednom. On priča o par sto eura, bocama. Svašta.

    Drugačije to sve sada.
  • Droljo
    8k
    potrošim dva do pet eura po izlaskuMajki2111

    A i ti se ciganiš frende. 10-20 moraš zdrobit minimum u kurac. Ti nikad ne platiš rundu zgleda... Minus od mene
  • Majki2111
    3.1k
    Dobro da, ja sam poseban slučaj. Pio sam na tuđi račun više nego na svoj. Al to jer te nude piće iinzistiraju 5-6 puta. A i tu čašu ili bocu koju pijem, pijem ju kroz cijelu mjesnu najčešće. Solo izlazim pa nemam prilike ni naviku runde plačat. Nisam relevantan, al da, 10 il 20 je u redu, slažem se.
  • Ludovic IX
    7.2k
    nemaš neke frendove s kojima se družiš? Ja imam iste frendove već 40 godina i svaki vikend se družimo zadnjih 40 godina ( prie je bilo i svaki dan). Prije 20+ godina nam se @droljo pridružio .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.