• Droljo
    8k
    To su promjene minimalne do nikakve.Eduardo

    Niš to ne znači. Teško oni mogu ponoviti prošlu euro kampanju. Mi smo se samo pojačali u odnosu na prošlu sezonu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Odlican zdrijem ,kako @Krizykaze protivniku po mjeri .ako nemozemo njih proci bolje i da ne idemo u lp
  • Zagreb1992
    1.7k
    Koja će lova kapnuti u klub ako uđemo u lp ?
  • Jurki
    11.7k
    35+ milijuna bibera.
    Tom lovom bi se mogli komotno udariti temelji bezbrizne dominacije u Hnlu za narednih 10 godina.
  • NitkoBitan
    17k
    Tom lovom bi se mogli komotno udariti temelji bezbrizne dominacije u Hnlu za narednih 10 godina.Jurki

    A nije bas. Nama je taj novac dovoljan da popunimo godisnji budzet uz prihod od marketinga i neku sitnu prodaju.
  • Jurki
    11.7k
    naravno da nebumo te novce pospremili u carapu za crne dane.
    Ali s tom lovom uz srezan broj ugovora imamo komociju da ne moramo prodavati najvrjednije igrace za čik.
    Da nismo imali milijardu igraca na platnom spisku, mutave provizije managerima... mozda bi nam samo ta liga prvaka bila dost za popunit budget.
    Da se ostavi ekipa na ovim iznosima.. budget bi nam bil 50 milja eura.. a to bi natukli bez i jedne prodaje.

    Edit: mi ni ne znamo kolki bi proracun bil realan jer ne znamo kolko je i gdje sve iscurilo milijuna eura na raznorazne stetne poslove po klub. A znamo da ih je bilo.
  • Droljo
    8k
    budget bi nam bil 50 milja eura.Jurki

    Po meni je i to previše. Ugovori moraju biti postavljeni tako da ako igramo lp proračun može biti oko 50 mil ako ne 10-15 mil manji. Znači bonusi. Ja sam to dosta laički napisao ali u tom smjeru treba ići. Po meni naravno...
  • rioda
    4.8k
    50 nam je ukupni proračun, za plaće igrača ide 20-ak ako se ne varam. Tako da ti to baš i ne stoji...
  • Droljo
    8k

    Nisam odradio matematiku, znam. Ali od prilike shvaćate o čemu pričam.
    I zašto bi samo plaće igrača ulazile u tu računicu? Plaće svima tako...
  • Jurki
    11.7k
    Da postavimo neku okvirnu matematiku (prekobrojni igraci plus stetni i rasipnicki poslovi bivse uprave) je minimalno 10 milja eura.. znaci ovu razinu mozemo odrzavati s 45-50 milja godisnje.
    Edit: vidli bumo s kolko bumo proracun zgurali sljedece godine pa onda to mozemo uzeti za neku polazisnu tocku.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Pucam od optimizma, eto.
    Jaci smo u odnosu na proslo ljeto po mnogim stvarima.

    Jaci smo jer imamo momcad koja je vec dobar period zajedno,imamo stabilnost kakvu nismo imali proslo ljeto a Mmaee se brzo uklapa( KTC mentorstvo)
    Jaci smo za Pjacu koji je za njih Ronaldinho
    Jaci smo za Hoxhu koji je dobio na samopouzdanju i puca od energije
    Jaci smo i za iskusnijeg, jaceg i hrabrijeg Baturinu kao i za Sucica koji je super brzo napredovao
    Imamo zvijer za top klubove na beku koji ce pojest koga treba, bilo lijevo ili desno
    Imamo igrace koji se nisu potrosili na Euru i imali su rijetku priliku za ovako dugacak odmor i regeneraciju, pa i psihicku a opet dovoljno vremena da se kroz pripreme i HNL uigraju jos bolje

    Daj nam Bog zdravlja i razvaljujemo ove
  • NKDZ86
    1.4k
    Dobre su ekipe i Qarabag i Ludogorets, dosta stranaca, pogotovo bugari, bit će gusto ak ne budemo pravi
  • GOAT
    1.2k
    Normalno da su dobre ekipe pa ovo su kvalifikacije za ligu prvaka.. uz dozu postovanja mi smo ipak bolji i kvalitetniji i ne trebamo se bojati nikoga.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Poznata je satnica odigravanja play-offa UEFA Lige prvaka ⚽️ ️
    Dinamo - Qarabağ FK / PFC Ludogorets 1945
    20.08. u 21:00h
    Qarabağ FK / PFC Ludogorets 1945 - Dinamo
    28.08. u 21:00h
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.