• Jurki
    11.7k
    Dobar je to raspored.. protiv Šibenika i Gorice mozemo izmiksati sastav... pa da u te dve utakmice playoffa uđemo cim svjeziji..
    znam da je tek pocetak sezone.. al opet..bolje da igraci imaju tjedan dana odmora nego 3-4.
  • gledatelj
    549
    Idemoooo lp nadam se ove godine
  • über alles
    1.6k
    Plitak potok
  • rioda
    4.8k
    Raspored u HNLu nam odgovara, domaće tekme protiv Šibenika i Gorice su prije i poslije prve tekme playoffa. Jedino poslije uzvrata imamo gostovanje u Rijeci pa bi bilo bolje da gostujemo u Bugarskoj prije toga...
  • IceMan
    2k
    Odličan ždrijeb, bolje nije moglo.

    Uvjeren sam da ulazimo nutra.
  • Krizy
    43.2k
    Prilično je jednostavno - ako ne možemo njih izbaciti, nemamo šta tražiti u Ligi prvaka.
    Iako i u Europskoj ligi potencijalno možeš dobiti jako neugodnu skupinu.
  • IceMan
    2k

    Upravo to.

    Ili jesmo ili nismo.
  • Patak
    2.9k
    Kaj igraju tekme karabeg i ludogorec da vidimo kakvi su?
  • Juznjak
    3.8k

    Sutra u 18:00 prva utakmica.
  • Patak
    2.9k
    To se onda gleda. Bude sutra već jasnije kakva je situacija...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Onog Tekpeteya iz Ludogorca sam upamtio po losem za nas. Al sad imamo flajsmasinu na beku koja ce ga samljet. Vidjet cemo sutra ima li Qarabag kakvog mesa za RPGa haha
  • Sunja86
    1.2k
    Više bih volio Ludogrets nego Qarabag koji je odigrao prosle sezone odlično u Europa Ligi i uz malo sreće trebao izbaciti Leverkusen.
  • Eduardo
    20k
    Prošle sezone. Kakva im je sad ekipa?Droljo

    U moskovski Dinamo otišao im je prvi golman i umirovio im se jedan branič koji je cijelu karijeru proveo u Qarabaghu za koji je skupio cca 450 nastupa. Stigla su im dva golmana i jedan napadač iz Djurgårdensa. To su promjene minimalne do nikakve.
  • Zagi
    7.6k
    Bumo već sutra dobili dosta odgovora.
    Za Ludu goru znamo otprilike koliko su jaki. Dobri su ali ipak nivo slabiji od nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.