• Efes Pilsen
    8.3k
    Odlicno, znaci s Goricom 4 dana kasnije i imamo 4 dana za pripremu uzvrata.
  • immerwieder
    1.4k
    a šibenik bude onda opet vjerojatno u petak
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nisam znao da onaj cigan Vešović igra za Quarabag. On zaslužuje poseban doček.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ajde da ih vidimo na djelu danas. Ja osobno bi rađe da nam opet Ludogorec dođe na megdan nego Azeri, makar se definitivno slažem sa mišljenjem većine ako želimo igrati LP, takve protivnike (naravno bez ikakvog podcjenjivanja ikoga) jednostavno moramo dobiti
  • mali M
    5k
    Tako je... Meni je uvijek na pameti u ovim kvalifikacijama da nemamo mi tu šta talasati, ako želiš u LP moraš to zaslužiti. Imamo prejak koeficijent da se možemo žaliti na protivnike... Ili su tu negdje s nama ili slabiji... Nema kalkulacija
  • Klenx
    5.6k
    Danas u 18:00 igraju Qarabag - Ludogorec. Vidjet ćemo kako jedni i drugi dišu.
    Dosta znam ovako po europskim natjecanjima pratiti te klubove našeg ranga kako im ide kroz sezonu, a često i pogledam njihove utakmice ako ulovim na TV-u.
    Moja želja je definitivno da igramo sa Ludogorecom.

    Transfermarkt često za podcijeniti ove "divlje" klubove kao što je Qarabag i omjer cijene kakvu imaju oni i Ludogorec definitivno nije realan.
    Maknut ćemo na stranu daleki put do tamo, ovako po dojmu iz prošle sezone i početka ove sezone Qarabag mi djeluje dosta čvršći i kompaktniji od bugara i doma i u gostima. Prošle godine su u gustom dvomeču ispali u kvalifikacijama za LP od prvaka poljske Rakowa, protutnjali kroz kvalifikacije za EL, praktički i grupom gdje ih je samo Leverkusen razbio. Kasnije su izbacili Bragu i u gustoj tekmi ispali opet od Leverkusena. To su rezultati koji u svakom slučaju pozivaju na oprez. Sa svim protivnicima, a bilo je tu itekako ozbiljnih bili su "tu negdje".

    Ludogorec je ekipa koja je naprijed prepuna raznih južnoamerikanaca koji po defaultu imaju u startu višu cijenu na TM-u. Međutim, rezultatski su ekipa s puno više oscilacija. Prošle sezone su imali strašnih problema na gostovanjima u Europi gdje su kroz kvalifikacije ili grupne faze gubili od Ballkanija, Astane, Olimpije, protiv Nordsjaellanda su čak 7 komada dobili, a vidim to se nastavilo i ove sezone jer su obe gostujuće u kvalifikacijama izgubili. Doma su dobri, i uglavnom nisu imali problema s klubovima koji su njihov rang.

    Vidjet ćemo danas što će nam otkriti prvi međusobni dvoboj, ovako po viđenom od prošle sezone moj dojam je da bi nam više odgovarao Ludogorec nego Qarabag.

    Ali definitivno smo jači od obje ekipe, i tako se trebamo postaviti u tom dvoboju - kao favoriti.
  • sebenico
    552
    Tekma će biti na ArenaSport 1 pa tko želi pogledati naše sljedeće protivnike.
  • dmil
    299
    meni na AS1 pise Barcelona - City prijateljska
  • Marley
    1.6k
    Ma ima na Areni.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ima prijenosa

    Navečer također Lille - Fenerbahče i Sprta Prag - FCSB
  • hardek
    2.8k
    Odličan termin za pogledat našeg budućeg protivnika u LP. Uz to ima tu i zanimljivih igrača za potencijalni transfer u vidu Caio Vidala i Ricka kod Lugodoreca te Juninha, Andradea i Bajramova kod Qarabaga
  • Dzoni
    616
    Jako okomit Qarabag za sad, vec nekoliko dobrih sansi u 15ak minuta. Morat ce se napraviti sto vise u 1.utakmici na Maksimiru da se ne mora vaditi tamo
  • hardek
    2.8k
    Qarabag je baš zanimljiva ekipa. Imaju par baš tehnički jako dobro potkovanih igrača
  • Droljo
    8k
    Qarabag je baš zanimljiva ekipahardek

    Ovaj tamnoputi crnac na šestici nema šanse da igra u zagrebu jer bude imao žute. A ako ćemo se bojat vešovića i buntića na golu onda u krasan k.
    Trebaju oni još ludu goru proći prvo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.