• Kaktus Car
    491


    Onda u čemu je problem? Neće se valjda pojačani Dinamo bojati Qarabaga jer je prošle sezone odigrao dobru utakmicu protiv Leverkusena...
  • Nogo
    3.6k
    Vidim da je Juninho iz Qarabaga meta Ferenca tako da bi i nama dobro došao kao 3.napadač.
  • Marcinko
    595
    Meni je misterij što vas sve toliko plaši Bodo.Daliban

    Evo iskreno i ja se tome čudim, Ludogorets, Qarabag, Bodo, Sparta sve u par deka, ovisi o trenutnoj formi ko je tu bolji, s tim da bi rekao da je Bodo napustila dva najbolja igrača. Jedino tko je ovdje kvalitetom baš bio ispod su Slovan i Apoel, odnosno kvalitetom iznad Galatasaray.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Maticu, jos ima vremena za malo ojacat ekipuOrc123

    Daj nauci barem ime sportskog direktora.
  • Majki2111
    3.1k
    ELO Bodovi kako su bili

    Sparta Prag 1691
    FCSB 1438
    Prosjek: 1565

    Qarabag 1610
    Ludogoretz 1524
    Prosjek: 1567


    Galatasaray 1726


    Bodo 1606
    Jagiellonia 1469
    Prosjek: 1538

    Apoel 1418
    Slovan 1399
    Prosjek:1409


    Dobar ždrijeb. Ludogoretz je jak nenositelj. Al iako prođe Qarabag dobili bi drugogh najlakšeg od favorita.

    Daleko najbolji par je bio Apoel Slovan. Drugi najbolji smo dobili po meni.

    Ružomberok 1369 ELO
    Hajduk 1464 ELO

    Dinamo 1570 ELO
  • Marcinko
    595
    s tim da ih je prije toga Leverkusen razbio u skupini, ako se dobro sjećam 5:1, pa je sigurno bilo i podcjenjivanja, a i bitnija je tada Leverkusenu bila Bundesliga.
  • sebenico
    553


    Ja bih rado vidio kod nas... Sad je idealno da ga malo bocnemo s ponudom. Bio bi značajno pojačanje.
  • Orc123
    7.8k
    Mislis prezime, a? znam ja dobro kako se preziva. Svatko sa i malo mozga je shvatio sta sam zelio napisati i da je lapsus jedno slovo, a vec sam ti rekao sta napravi ako ti nesto smeta kod mene...
    I da, zove ti se Marko....nisam ni napisao krivo Ime, vec prezime. Nauci razliku....
  • Zagi
    7.6k
    Onaj teren je grd.
  • plavi72
    831
    Ludogorec 53 milijuna,
    Qarabag 16 milijuna vrijednost,mi 73 milijuna...
    Ne igraju milijuni,znam ,ali i tu smo iznad njih !
  • hardek
    2.8k
    Jel se zna da li ćemo prvu igrati doma ili u gostima? Ili će se to tek odlučiti kada Qarabag i Ludogorec odigraju tekmu?
  • Jurki
    11.7k
    igramo prvu doma. Ne zna se jos jedino satnica.
  • hardek
    2.8k
    Šteta, uvijek bi radije igrao uzvratnu doma al šta je tu je. Barem je ždrijeb dobar, a to je svakako bitnije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.