• Twisted1
    537
    Znamo da se sa svima možemo potuć.

    Glavno je bilo izbjeć Galatu.

    U ligu prvaka da podignemo tenzije!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jedino bolje bi bilo da idemo na par gdje je Slovan. Ne treba ove podcjenjivati, ali ne treba ih se ni bojati. Bolji smo od njih i moramo ih proći u 2 utakmice.
  • Noel
    5.9k
    Bojat se Qarabaga ili Ludogoreca je smiješno. Podcijenit ih nikako to su dobre ekipe ali bi europski Dinamo trebao bit dominantan protiv ovakvih protivnika.
  • Kaktus Car
    491
    Leverkusen ih je slomio s igračem više golovima u 93. i 97. minuti. Meni je ovo najgora opcija nakon Galate.Captain America

    A Sparta koja je prošle sezone učinila "profu" smješnim bi onda bila bolji izbor? Ovo je ždrijeb za ulazak u Ligu prvaka i kao takav ždrijeb je odličan! Mjesta za jadikovke i izgovore nema i ne može biti, ovo se mora proći.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ludogorec je izbacio ove sezone Dinamo Batumi i Dinamo Minsk,trećeg dinama bome neće.
  • Dzgšb
    812
    vs rpg , mrtvi obojica
  • Captain America
    17.6k
    A Sparta koja je prošle sezone učinila "profu" smješnim bi onda bila bolji izbor?Kaktus Car

    Ti ozbiljno uspoređuješ današnji Dinamo s pravim Nevom, RPGem, Theom, Mmaeeom, Sučićem, Hoxhom i Pjacom s onim lani gdje su igrali Iranac, Perić, Boško i ostala potjerana ekipa?
  • Forenzicar
    21
    Ma ljudi imamo dobre šanse za ući u LP i netreba se nikoga bojati. Koji god protivnik bude mi smo favoriti i više bi njima tribalo biti neugodno što su izvukli Dinamo. Samo oprezno bez opuštanja i podcjenjivanja ikoga i vjerujem da to prolazimo
  • Droljo
    8k
    Qarabag 16,5 mil vrijednosti
    Ludogorec 53 mil
    Dinamo 71,5 mil
    Po TM se vidi tko je favorit. Samo da profa nešt ne usere i imamo to.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Činjenica je da smo favoriti, ali nije Qarabag loš kao što ljudi misle. Moglo je biti bolje (Slovan), ali i gore (Galata, Bodo). Tako da meni je ovo oke pošto inače nismo imali dosta sreće sa ždrijebovima.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Prva želja je bila izbjećj Galatasaray, druga Bodo, a mislim da su i Quarabag j Ludogorec slabijj od Sparte. Zato moramo biti zadovoljni sa ždrijebom i spremiti se dobro. Imamo veliku šansu.
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi tko od njih ima igrace tipa Petko, Bsturina, Sucic,...? Pa i jace momcadi nisu imale takvu individualnu kvalitetu koju imamo mi....
    Mene zivo zanima tko ne bi na proljece kad smo bili 2. Potpisao da cemo na ulasku u sljedecu sezonu trebati samo pobijediti Qarabah ili Ludogorec da bi dobili cca 35mil eura?
    Pa ovo je savrsen zdrijeb....nema lakog protivnika ali ako ovo ne mozemo izbaciti onda bolje da igramo EL.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je misterij što vas sve toliko plaši Bodo.
  • ZgDLions
    395
    Nama puno znači kaj se ne hrvamo od prvog pretkola i u sedmom mjesecu već moramo biti u punom pogonu.
    Sad lagano skenirati protivnike, slagati taktiku i formu tempirati za dva tjedna.
    Mislim da smo u odličnoj situaciji i samo dogovoriti da im se da ako uopće dodju, mali komad juga, a ostatak dati u prodaju da imamo cijeli stadion pun.
  • OsamŠest
    3.3k
    Cordoba rješava Bugare..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.