• Ludovic IX
    7.2k
    penal ne znamo jel je jer nismo ni vidjeli kad je lopta udarila u ruku. Vidjeli smo da je ruka odletjeli. Ali mogla je bit u uz tij3lo i ako ju pogodi iz blizine, odletit će. Kak možeš tvrditi da he penal ako niti jedna kamera ne pokazuje što se dogodilo
  • emilperska
    5.4k
    Turistička sezona je propala..
    Zamislite jos da ovi u prvom kolu uz Perišića i papucara ne dobe Slaven?
    Pa naš briselski administrator AP bi morao helikoptere dolje slat..
  • jedan u nizu
    8.2k


    toliko o tome da samo kapetani smiju do suca na terenu.

    Ta pravila trebaju biti izuzetno stroga. Na prvu rijec upucenu sucu, ako nisi kapetan, ide žuti karton. Pa prigovarajte koliko hocete.
  • miro
    4.4k
    Hajduk će ovakvom igrom imati grdih problema s Istrom
  • M94
    1.2k
    Sibenik :strong:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Čitajući komentare ispada da su tovari neka top ekipa ...jebali vas oni više ..fokus na sebe baciti i to je to
  • Mr Anderson
    7.9k
    Drago mi je radi Šibenika, Osijek je bio bolji, ali sve je to nekak na silu. Čavlina bi mogao preseliti na klupu nakon ovog danas.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja ne znam jel prpic osjetio uopce igraca slaven, vjerovatno si sam nebi sudio to ko faul
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Veteranski presing! I Raketa se odmah uklopil...
  • Jurki
    11.6k
    Ma nist nema to veze s faulom. Takvih situacija, naguravanja ima kod svakog kornera.
    Po tome bi svaki korner znacil ili penal ili kontrafaul.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ako je ovo faul, duel Šakota - Krovinović na isteku nadokande je za penal i žuti.
  • deda
    32.5k
    Baš me zanima što će reći Francuzić o tome.
  • Krizy
    43.1k
    Daj taj 14.9. da ih otresemo :starstruck:
  • Daliban
    1.6k
    penal ne znamo jel je jer nismo ni vidjeli kad je lopta udarila u ruku. Vidjeli smo da je ruka odletjeli. Ali mogla je bit u uz tij3lo i ako ju pogodi iz blizine, odletit će. Kak možeš tvrditi da he penal ako niti jedna kamera ne pokazuje što se dogodiloLudovic IX

    Ma joj daj realno je penal. Da se nama takvo što desi tu bismo pozdili da nas je pokralo za penal. Da gledam takvu situaciju u bilo kojoj drugoj utakmici rekao bih da je penal. Bezveze histerizirate i od prvog kola počinjete s nekakvim teškim zavjerama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.