• Noel
    5.9k
    Evo u prvoj tekmi tovara u sezoni već imamo penal za njih crveni karton za suparnika i poništen gol suparniku. I sa svim tim strepe protiv Slaven Belupa do kraja. Eto to vam je hajduk.
  • Benito
    822
    Ovakvog Hajduka se ja ne bojim nimalo. Veterani
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Bravo Šibenik :clap:
  • darko-ivk
    35
    Nevjerojatno da su poništili gol Belupu zbog navodnog prekršaja. I ne znam dokle će se Levaji tolerirati laktovi i slični potezi.
  • čovjekjogurt
    617
    Boto složio mašinu.
  • Dzgšb
    812
    Bravo braćo ,skidošte šarane :clap:
  • Captain America
    17.6k
    Od prvog kola smo na tablici gdje nam je i mjesto. Očekujem u drugom djelu sezone ozbiljnu minutažu za mladiće s Ramljaka i Pavića.
  • Nino Bule
    13.4k
    Hajducka pljacka, klasik, lovric sramotan zadnjih 15 minuta, sve napravio da slaven ne izjednaci
  • gledatelj
    549
    Sprdacina od lige i kluba. Iskreno mislio sam da će nam Osijek bit najveći konkurent, ali oni jedini kiksali za sad.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Skandalozno krojenje rezultata od strane suca koji iza sebe ima još goru utakmicu na poljudu kad je Istri prije dvije sezone ogulio kožu s leđa samo da hajduk ostane u utrci za naslov kolo prije kraja.
  • Sunja86
    1.2k
    Lokomotivu sljedećeg vikenda dobiti neće.
  • OsamŠest
    3.3k
    Dinamo bez poraza ove sezone i rekord po broju bodova.
  • FrenchMontana
    625
    Zizi je covjek sa Spanskog cijeli zivot simpatizer/navijac Dinama okruzen istim takvima.

    Postao novinar/komentator i glumi neutralnost uz dodatno ulizivanje tovarima. Sjajan karakter.
  • Jurki
    11.6k
    Ovakvog Hajduka se ja ne bojim nimalo. VeteraniBenito

    Nije to da ih se treba bojati.. ma ni slucajno.
    Ali bu orgijanja piskarala do u nedogled.
    Ak nist drugo bil bi perfektan pocetak nove sezone da su se odmah usrali propisno u prvom kolu i to protiv valjda prvog kandidata za ispadanje iz lige.
  • miro
    4.4k
    Slaven odlično postavljen i treba im čestitati na dobroj igri. Po meni je ipak bio faul kod onog autogola Prpića, povukao ga je za dres igrač Slavena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.