• Gelipter
    3.7k
    Klasičan hajduk, klasično suđenje i navlačenje za njih. Unatoč svemu, klasično će i završiti na kraju sezone.

    najgora vrsta ljudi
  • Mr Blue
    4k
    Šibenik se provukao u Osijeku s dva gola iz dva udarca u okvir. Đaković na golu skinuo nekoliko lijepih udaraca, a igrač utakmice ovaj Morrison u obrani. Koliko se puta postavio pred putanju lopte, čudo, a onda još glavom s(p)retno zabio za 2:1.

    Nadam se da će Šibenik ove sezone skinuti još koji skalp i boriti se za Europu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pogledaj malo bolje. Di ga je guro? Nije ničim utjeco na njega.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Sramotno poništen gol Slavenu, sve zato što unaprijed ide svirat iz straha prije nego li lopta dodje uopće u 16 m.
  • Iskrenjak
    147
    Vec se prvo kolo vidi agenda.
    Crveni, penal, ponisten gol.
    S ovime cemo se borit cijelu sezonu. Nema veze kako igraju i sta, ovako ce bit cijelu sezonu od prvog do zadnjeg kola. I inace je tako, al ovu sezonu ce sve biti na kvadrat. Da je samo do nogometa mi bi imali +10 do proljeca. Ali nije samo do nogometa…
  • DrawTube
    4.7k
    Pecaj Šarane hahahahah ajmo Šibeniiik
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Neka nam cavlina jos koji bod prednosti obezbedi dok je tamo i ja zadovoljan. Ali sumjam da ce biti neki dealova za Miereza a cavlina u drugom prvacu. Jbt kakvi kiksevi
  • hardek
    2.8k
    Suđenje i sve na stranu, tovari nisu složili poštenu šansu protiv Slaven belupa doma u drugom poluvremenu. Ovo je bila sramota šta su oni odigrali. Ne znam šta oni misle kad prodaju Pukštaša, jedini u toj ekipi koji liči na modernog nogometaša
  • Jurki
    11.6k
    IMG-0327.png


    Dame i gospodo.. raketni ajduk.

    Nisu ni dosli do golmana Belupa u drugom poluvremenu.
  • don
    5.5k
    Zizi je covjek sa Spanskog cijeli zivot simpatizer/navijac Dinama okruzen istim takvima.FrenchMontana

    gade mi se takvi zagrepčani, a nije ih malo.
    Mrzim taj mentalitet Zagreba kod nekih ljudi, Dinamo volimo, hajduk simpatiziramo jer je hrvatski klub i ima navijače.
  • Captain America
    17.6k
    Samo čekam izvještaj večerašnjeg suđenja sa šekreta.

    Ovaj razbojnik je nadam se svoje odsudio u profesionalnom nogometu.
  • Daliban
    1.6k
    Može se diskutirati o faulu kod autogola, ali mislim da je svirao i dosta prije nego je lopta uopće ušla. Ne vidim baš kakve se zamjerke može imati na penal i crveni.
  • vjeko1701
    7.9k
    Pustite Lovrića, ne može Rakitiću priuštiti postrojavanje pred Torcidom odmah prvo kolo.
  • criticus
    2.2k
    o_34755375_1280.jpg

    Fantastična akcija najboljih igrača na svitu i okolici!
  • DrawTube
    4.7k
    kakav presing Hajduka :fire: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.