• Nolifer
    8.1k
    Ja bih volio da sljedeće godine drugi dres biti crveni, golmanski od ove godine mi je fora, ali za igrače prava crvena s grba bi bila cool. Čisto malo za promjenu, a usput i još jedna posveta povijesti Zagrebovog grbamokoxax468

    To ti je imao Nk Zagreb pa je završil kak je završil. Ne treba niš mjenjati. Ima zato golmanski pa nek bude takav na tu varijantu, al dosta je bilo nekih nepotrebnih promjena, zašto bi se mjenjalo, zakaj nebi bila siva ili bijela ili žuta koja nije energična npr.

    Uostalom dres je ionako već u izradi, pa sigurno se zna koje su i boje....
  • NORTE
    11.4k
    U histeriji sudjelujemo jer branimo dinamovštinu od napada neprijatelja dinama i onih dinamovaca koji u ovome vide zatiranje naše svetinje - dinamovog grba.

    Naša zadaća i je braniti dinamovštinu.
    Koja vrišti s trećeg dresa dinama.

    Žalosno je koliko ljudi malo cijene svoj klub i njegovu veliku povijest.
    Je li dinamo uopće postojao od 45. do 71. ili je ta povijest nepodobna?!
    y58u7nmgti67l41k.jpg

    Od aktualnih dresova kupit ću samo treći.
    Unatoč novosti da ide s logotipom sponzora apsolutno ću podržati cijeli dizajn dresa, slovo d i uzorak po crijepovima crkve.
    crkva-sv-marka-krov-bp-800.jpg

    Danas u 2024. godini postavljati sumnju u hrvatsko "najkatoličkijeg" kluba je vrlo ružno!
    Ponoviti sto puta ako treba, stara uprava je dogovorila "zagrebački" dizajn crkve sv. Marka (također i hrvatskog simbola) s dinamovim d.
    Također, pravi grb dinama nalazi se na poleđini dresa.
    Opet ponoviti, riječ je o trećem dresu, a prvi će uvijek biti isti, plavi s originalnim grbom.

    dinamo je odavno sam po sebi hrvatski.
    Najveći klub iz glavnog grada Hrvatske.
    Od 1971. nosi i "šahovnicu" koja je '45. silom maknuta ugašenom Građanskom.

    Kad već opet pišem o grbu i svemu.
    Volio bih da uvedemo na jednom od dresova dosta veći grb nego inače, kao što to već godinama radi Ferencvaroš koji stavlja jedno 30% veći grb od ostalih klubova, vjerojatno u maksimalno dopuštenoj veličini.
    Sigurno poskupljuje sami dres, ali izgleda fenomenalno.
    prvi-dres-1.jpg
    Screenshot-20240803-203823.png
  • Bosskovitz
    11.7k
    To ti je imao Nk Zagreb pa je završil kak je završil.Nolifer

    Molim te, nemoj mi reći da si propast NK Zagreba i crvene dresove doveo u neku uzrocno-posljedičnu vezu :D

    Ne treba niš mjenjati. Ima zato golmanski pa nek bude takav na tu varijantu, al dosta je bilo nekih nepotrebnih promjena, zašto bi se mjenjalo, zakaj nebi bila siva ili bijela ili žuta koja nije energična npr.Nolifer

    Od kud taj strah od promjena? Ozbiljno te pitam, zakaj ti to smeta? Jer svake, ali ama baš svake godine će biti promjena. Najmanje vidljiva na domaćem dresu, ali definitivno svake godine na gostujućem i trećem dresu.
  • Nolifer
    8.1k


    Pa propao je zbog lošeg vođenja kluba, a i nije im stajala ta crvena boja. Tako da se sve poklopilo...

    Nije strah nikakav, nego valjda imam pravo na mišljenje, da je nepotrebno nešto takvo rigorozno mjenjati. Jer ak smo mogli istrpit onu boju lososa, ne treba se opet vraćat na takvo nešto ili crveno u ovom slučaju.

    Jebiga nisam naviknut da Dinamo bude u crvenoj boji, tako da je i to razlog zašto me smeta ta promjena ako će doći do nje.
  • Laugreano
    2.5k
    Dobro je to Vice sročio:
    "Priča o prekrasnom, trećem dresu Dinama je zadnji vapaj poraženih kompleksaša koji druge municije nemaju."
  • Baneki
    745
    Tko je Vice?
  • Brusa
    1.5k
    Vice Karin, novinar. Imaš prije tu na temi link na njegov članak,a i članak kopiran za one koji ne klikaju na index :grin:
  • mokoxax468
    698
    nego valjda imam pravo na mišljenje, da je nepotrebno nešto takvo rigorozno mjenjatiNolifer

    Eto vidiš, kao što ti imaš pravo na svoje mišljenje, imaju i drugi na svoje. Moje mišljenje je da nikada ne treba standardizirati drugi dres i ograničiti se na bijelu ili žutu/zlatnu boju. Daj mi svake sezone drugu boju. I da, volio bih jednom da to bude crvena ili možda još bolje crveno-narančasta kao dres Građanskog. I naravno, sljedeće sezone opet neku drugu boju, bila to siva, bijela ili koja već
  • Gradjanski Dinamo
    107


    Ja bih baš volio drugi dres u crveno-narančastoj kombinaciji svake godine. Baš kao jasan simbol nastavka tradicije Građanskog. A treći dres neka se kombinira svake godine drugačije.
  • Yovitssa
    624
    https://amp.footyheadlines.com/4594009454865540310/

    Bayer raskida ugovor s Castoreom nakon dvije godine zbog problema s opskrbom fan shopova.

    Zanimljivo je da su se na facebook temi grupirali navijači Aston Ville, Newcastlea i Rangersa koji jednoglasno zazivaju da se ugovor raskine i od strane njihovih klubova jer je Castore očajan...
  • NKDZ86
    1.4k
    Pa vidi se, već mjesec dana imamo castore i oni nisu u stanju bili pripremiti i isporučiti robu za fan shop...
  • badjibadara
    3.1k
    Ni adidas nije bio ništa bolji. Naprotiv. Ajde razumijem onaj period korone, ali zadnje dvije sezone nikako.
  • NitkoBitan
    17k
    7 godina smo traumatizirani ponudom adidasa.

    Od pregovora i ugovora sa Castoreom je proslo dosta vremena, promijenila se u meduvremenu Uprava i klupska garnitura, pretpostavljam da se trebalo opet sjest za stol i revidirat planove...

    Sudit cemo Castoreu nakon prve odradene sezone. Za sad imaju nekoliko dobrih stvari, tempo malo steka ali budemo prezivjeli. Rade cu se strpit da uzmem dobru klupsku obleku nego niti ne pomislit na kupnju u shopu znajuci kako nas adidas (trecerazredno) tretira.

    Aktivno pratim Dinamo negdje od trenutka kada smo potpisali ugovor sa adidasom (otprilike 2017.). Od tada do danas nisam kupio niti jednu adidasovu stvar u shopu (ne sjecam se da me ista odusevilo ni izgledom a pogotovo ne cijenom). Prosle sezone sam razmisljao o trecem crnom dresu ali sam si rekao da se budem strpio za Castore i mogu rec da nisam pogrijesio, Castoreov sa malim d je topcina.

    Te neke "komplekse" oko imena marke/brenda treba stavit sa strane i gledat kakve zapravo klub ima benefite od suradnje, kakva je oprema izgledom i kvalitetom itd. Adidas je po svim tim aspektima za nas bio iznimno los, a Castore tesko moze bit gori. Bojim se da bi nas kao adidas tretirali i drugi veci brendovi (Nike, Puma...) dok bi nas manji (Castore - jos cemo vidjet, Macron, Erima...) drzali kao kap vode na dlanu.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pa Aston Villa i Newcastle su raskinuli i presli na adidas, a Bayer moze raskinuti tek na kraju sezone. Mislim da sto se nas tice, treba dati sansu ovu i iducu sezonu i ako bude nekih problema ici u raskid ali samo ako dobijemo slicnu ponudu od nekoga drugog.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nek svi otkažu, brže će nama stizati naše.

    Moj dojam Castorea je da vrlo stihijski pristupaju poslu, ali nisu glupi. Imali su problem s dresovima koji su se trgali, rijesili su ga. Imali su problem s dresovima koji su se lijepili na igrače, koliko vidim i to je riješeno. Znači popravljaju probleme koje imaju. Sad imaju problem sa supplyjem, ali vjerojatno ce i njega rijesiti.

    Dresovi su im lijepi, personalizacija taman onakva kakva treba biti - suptilna, simbolicna i lijepa (vidio sam nove personalizirane dresove koje Macron radi Lokomotivi i to je čista nakarada), ove ostale stvari mi izgledaju bolje nego kod Adidasa i samo fali da ih ima u normalnim kolicinama, no bit ce i toga. A jos uz to ozbiljno vise placaju u odnosu na Adidas. Ja sam za sada poprilično zadovoljan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.