• Tradicija bunta
    5.5k
    Jednog Mirka Hrgovica se vrijedjalo od prve do zadnje utakmice, dok nije otisao iz kluba, a ovaj igra tu 4 godine, nikad mu tribina kao cjelina nije rekla A sve dok jednom nije napravio ono sto mu je suflirano da ne radi, a ni tu nije cijela tribina odreagirala.

    Sasvim dovoljno da na povrsinu izadje vise godisnje sustavno kuhanje i ispiranje glava.
    Garantiram zivotom da je Mori vracen dres da ne bi pola ljudi to jebalo pet posto.
  • ZDS86
    205
    Kada bend dođe nogometnim navijacima onda i ima nacina za usporedit.
    Ono na kaj ja hocu ukazat je da borbe treba vodit pametno i hvala Bogu grupa je otisla tim putem,dobit sistem i mafiju na njihovom terenu ajmo rec a ne nekom radikalom koju bi taj sistem na kraju ugasio do kraja.
    Bad Blue Boysi bas nikome ne trebaju dokazivat domoljubje i Hrvatstvo jer su to pokazali kroz povijest,od rata pa do pomaganja na poplavama,pozarima ili humanitarnim akcijama za svoje ljude.I tko god to preispituje je budala.
    BBB i navijaci Dinama nisu IZDALI svoje Hrvatstvo i Domovinu jer neki klinac Srbin igra u klubu,hocu rec da potezi moraju ic onima koji su ga i doveli a ne balavcu poput mene koji se nasao u klubu ni kriv ni duzan kojemu je to posao da igra gdje ga stave.Nadam se da me se sad bolje razumije.
  • Ero
    934
    Naravno da se ne bi diglo prašine, jer srbi su u Hrvatskoj zaštićeni kao lički medvjedi.Tako i igrači koji dođu igrat u HNL..
  • ZGV
    3.1k
    Momak ZDS86 ajde sad ne jebi po tavanu oko Šanka.
    Šank kao bend je kao prvo apolitičan bend koji svira svoju mjuzu gdje god je dobrodošao, bilo to Sarajevo, Beograd ili Zagreb.
    I normalno da će svirati za nas ako mogu i kada ih se pozove kada par dečkiju iz benda ima neke veze sa nama i za nas su obrađivala neke pjesme i sam sam u tome sudjelovao.
    Brkaš babe i žabe kako nam je jednom ne toliko davno rekao srpski pandur na jednom gostovanju u Begešu.
  • Pop corn
    5.1k
    Zasto niste svi bili tako glasni kad je Leonardo Cufre pozdravljao navijace i najebao zbog toga u klubu?
  • ZDS86
    205
    Pa neka sviraju,nemam ja nista protiv njih uopce dapace među drazim su mi bendovima i kad mogu odem na koncert.Nisi me razumio samo ali otom potom.
  • 268
    8
    Ustvari mi se neda pisati status oko kluba uz kojeg se jednostavno ne mogu više poistovjetiti, ali ovakve stvari me izbace iz takta. Bacio se dres natrag i? Od buhe se radi slona. Svi ti igrači su plaćeni za to što rade i to im je posao, rijetki su u klubu zbog neke čiste i iskrene navijačke ljubavi već su samo prolaznici do neke veće i bogatije destinacije. Navijači su sve ono drugo i imaju pravo na svoje postupke, svoja mišljenja, a pogotovo u vremenima i trenutku koji živimo uz konstantnu borbu kontra sistema i sistemskih ljudi, lopova, unutar kluba. Do jučer nitko nije trčao prema navijačima, isto tako prvi gol na Poljudu je bila trka prema klupi i sad se poteže i moralizira oko ovoga postupka. Ovaj klub je nepovratno uništen od štakora u klubu i na žalost proći će još puno vremena do neke iskrene priče, do tada kako bude bude, a igrači i ne trebaju dolaziti do tribine.
  • Crusades1986
    9.8k
    Nije mi jasno samo da vas sad ima puno novih kojih su se samo zbog ovog sa Stojanovićem ulogirali na Zonu. Sta do sad niste mogli doc i probat nesto konstruktivno napisat nego se cekalo prvo sranje da bi se doslo... nije ni čudo kaj nas ima 3 tisuće na "manjim" tekmama s ovakvim mentalitetom. Sad su svi veliki mislioci i pravednici.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Politiku kluba će voditi onaj tko dobi povjerenje većine članova NK Dinama na demokratskim izborima kluba na temelju plana i programa koje izloži.Pop corn

    A ja mislio da će pasti s neba u fotelju.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Šank kao bend je kao prvo apolitičan bendZGV

    Malo morgen apolitican. Al necemo o tome tu.
  • vafenss
    233

    Sahovnica s prvim bijelim poljem je sramota? Jel moze objasnjenje zasto? I ukoliko to i dalje mislis savjetujem ti da pocnes pratit Zagreb 041, pronaci ces dosta istomisljenika
  • Ludovic IX
    5.5k
    Zato što je zaprljano od 41-45
  • Crusades1986
    9.8k
    Idete u offtopic... kaj cete sad vodit raspravu o 2.svj ratu?
  • vafenss
    233
    Jesu ti zaprljane i one ustaske kune sto drzis u novcaniku?
  • vafenss
    233

    Ispricavam se,al kao neko ko se razumije u povijest nemogu ostati imun na onakve izjave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.