• Zagi
    7.6k
    Igraju , da. Obojica su 8ice, malo drugačijeg stila.
    Sučić je više link-up, Kačavenda uzme loptu i trči.

    A ovo nemam pojma. Nek se dogovore.
    Ja ga vidim u dresu, znači naš je. Barem trenutno.
  • Daliban
    1.6k
    Na transferima ljudi brinu o zadnjem veznom i zamjeni za Mišića, a ja se ovdje nadam da će Pavić najkasnije do proljeća biti starter nauštrb Mišića.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da i nije toliko nepopularno mišljenje, na pripremama se najviše isticao po meni, čak i protiv Shakhtara koji je realno svakako mjerodavan protivnik. Želim ga vidjet šta više u natjecateljskim utakmicama sad, bit će puno utakmica, a mali pokazuje kvalitete da već počne igrat od prve minute protiv ekipa izvan velike četvorke, a nakon što stekne minuta do proljeća vjerujem da može ozbiljno ugrozit Mišića.
  • Zagi
    7.6k
    A bilo je nepopularno do prije 2-3 tjedna, sigurno.
    17-ogodišnjak da igra? Blasfemija!

    Dajte malo povjerenja u naše mlade. Probrali su fakat najbolje od najboljih. Ako ovaj set klinaca ne izguramo, možemo komotno ključ u bravu.
  • Captain America
    17.6k
    Treći dres mi nije ništa posebno. Nije ni blizu prošlogodišnjeg crnog. Zlatni "d" i font bodu oči.
  • kajsitilud
    369
    zasto me ne cudi? :chin:
  • Crni86
    3.5k
    Jucer fenomenalna tekma i nekako sam mislienja da je petko jucer bio u prvih 11 da ne bi gledali ovakvu rapsodiju (pobijedili bi, ali ne bi mogli pricat da smo ih mogli rastavit na proste faktore). Jednostavno u ovakvim tekmama mnogo vise znace Kuline kretnje i samim time otvara prostor pjaci i hoxhi pa na kraju i batiju koji su bili fenomenalni.
  • Brusa
    1.5k
    Volio bi da Oršić nikad nije rekao: nema većeg kluba od dinama
  • Dinamosaur
    1.5k
    :grin: krivo

    Svaki igrac bi prilikom potpisa trebao vikati: " Nema većeg kluba od Dinaaamaaaaa"
  • dmil
    299
    Petka bi trebalo posjesti na klupu par utakmica, Kule je u boljoj formi, a i vise pase u Jakirov sustav
  • Ludovic IX
    7.2k
    Petko je njih izmorio danas. U obrnutim ulogama nwbi dobili ništa. Dok su ovi snage imali, tukli su petka i nisu mu disat dali. Kad je došao trenutak, kule je ušao i od prve minute im pokazao što im slijedi. Sad ste umorni i sad sfe moji!!!!
  • cibona
    2.9k
    Zamijenio bih Sučića za Roga u uzvratu. Rog raste iz utakmicu u utakmicu i svaki put odradi besprijekoran posao. Uvjeren sam da za njega ima mjesta u prvih 11.
  • don
    5.6k
    Martin Baturina je drugi igrač kada igra sa Kuletom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.