• skener
    873
    svaki ovakav tekst od tih "odabranih" novinara je samo znak da smo na pravom putu
  • NKDZ86
    1.4k
    Dres je čudo, ko bi rekao da će prošla uprava takav dres dat... Jel tako?
  • Brusa
    1.5k
    Meni bolje izgleda ovo d, nego monokromatski grb :grin:
    A ove kose linije i krov crkve Sv. Marka :ok:
  • mali M
    5k
    Ja sam danas ničim izazvan kliknio na članak antolića... Ne samo da sam požalio i uzrujao se nego sam još više ničim izazvan otvorio komentare... To nisam napravio ja mislim 10 godina... Sad mi je jasno zašto nisam...
  • Paggini
    19.6k
    Kao i uvijek, ulice i tribine pune crnih dresova će biti jedini relevantan sudac o uspješnosti ideje trećeg dresa.

    A Lesički štakore, ako ovo čitaš, javi mi se u inbox i poslat ću ti na IBAN 20 eura da ne pišeš jebeno ništa o Dinamu tjedan dana, ljigo smrdljiva.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja bi svake tri-četiri godine ubacio to osvježenje sa grbom na TREĆEM dresu. Nekada malo d, nekada grb sa štitom, pa grb Građanskog,.....
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ovi koji misle da malo d ništa ne znači nek na običnu majicu zašiju malo dinamovo "d" i nek probaju prošetat nekim od gradova današnjih ili nekadašnjih rivala.Crusades1986

    Amen.

    Poštujem da se nekome dres ne sviđa, to je posve legitimno, ali predbacivanje kako naše slovo d koje krasi tolike grafite, murale, šalove, tetovaže, transparente, zastave, a na kraju krajeva krasilo je i naš dres svojedobno, na neki način predstavlja zatiranje našeg hrvatskog identiteta? To nije ništa drugo nego uvreda za svakog Dinamovca. To bih očekivao od onih koji pjevaju o srpskom imenu tom, ali ne od ljudi koji imaju i malo znanja o našoj povijesti i respekta prema ovom klubu.

    A Lesički, Antolić i sličan ološ koji je šutio na 99% problema u Dinamu zadnjih 15 godina, a sada napadaju klub zbog tipfelera i dizajna dresova... neka, neka. Da parafraziram dobrog prijatelja s tribine - kad vidim kakvi likovi se ujedinjuju protiv kluba, znam da je klub na pravom putu.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ovo je moje igranje u PES kreatoru staro par godina ali bi volio neku varijantu trećeg dresa sa simbolikom Zagreba (kao 4. dres ovdje)

    full.png
  • Crusades1986
    11.9k
    Screenshot-20240803-102836-Instagram.jpg


    Pametan čovjek.
  • M94
    1.2k
    Nisam nikad kupovao ove sluzbene original dresove al ovaj treci dres cu uzeti.
    Odlicno izgleda.
  • Izet Hajrović
    2k
    Treći dres i služi tome da se s njim eksperimentira. Meni se osobno sviđa i nemam zamjerke ni na jedan detalj. Trend je takav da se ne stavljaju klasični grbovi na treći dres. Arsenal ima top na svojem dresu, Panathiniakos djetelinu, Jedinstvo iz Manchestera ima vraga s vilama i sve to je dio klasičnog grba, kao što je i malo d dio Dinamovog grba. Kome pravo, kome krivo, meni je odlično.
  • criticus
    2.2k
    Možda sam pod dojmom, i možda što sam bio jedan od ekipe koja je zagovarala d na mjestu grba treće garniture na ovoj temi, ali...

    Meni je ovo najlipši dres u stilu dizajna, boje i kreativnosti kojeg smo ikad imali. Za moj ukus će ovo bit teško ikad nadmašiti.

    Pozdrav Lesi i nek nam živi Dinamo i majka Hrvatska. :kiss:
  • Noel
    5.9k
    Liverpool već 15 godina nema grb ni na jednom dresu nego pticu feniksa i lfc. Meni osobno katastrofa kao simpatizer Liverpoola ali očito je to politika kluba i u tom periodu su promijenili tri dobavljača dresova kod sva tri nema grba. Meni je za treći Dinamov dres dobro ovako. Kad bi bili svi kompleti bez grba to bi bilo užasno.
  • Dr Hofmann
    833
    Ne ljudi, nemojte davati logične i korektne osvrte jer Možemo i LGBTIQ Woke ideologija kroz dizajn treće garniture dresa žele preuzeti klub. Vratimo Mamića, poznatog zaštitnika grada Zagreba, Republike Hrvatske i katoličke vjere natrag u klub.
  • vjeko1701
    7.9k
    Zaboravio si napisati - i hrvatskog branitelja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.