• San Lorenzo
    15.3k
    Pohvale za treći dres, jedan od najljepših ikad plasiranih za mog života.
  • Krulek
    440
    Boja i uzorak dresa svakako da, izostanak grba sa šahovnicom za mene totalni promašaj. Možda jesu nova vremena i stilizirani grbovi, ali grb Dinama sa šahovnicom je uvijek nešto značio čak i kad su ga preimenovali devedesetih, šahovnica je bila tu.
  • Nolifer
    8.1k
    uz ovaj dres išao fantastično vidi se iza ne leđima kolko dobro izgleda grbNoel

    Apsolutno se slažem sa upisanim. Nitko nije ni rekao da je ružan dres. Možda stvar navike i ukusa. Ali nebi bilo loše dogodine onda vidjet upravo taj grb i na trećem dresu, kao što si napisao i malo 'd' bi moglo bit na leđima iznad imena i funkcioniralo bi :smile:
  • Logistika
    1.3k
    Prošle godine narod bio lud za dresom na kojem se jedva sponzor vidio kamoli grb. Ako je to d manje vidljivo od ovog onda ne znam. A jos novi dres ima i d i grb. Imali smo sivo na crno.
    https://images.app.goo.gl/MEMFYha7jg8ZjeE38
  • Ivanmtk
    1k
    Dobro jutro. Muka mi je od jutrošnjih domoljubnih prosera Lesičkog i Antolića. Nevjerojatno da novinari koji prate nogomet i po defaultu poznaju isti ne razumiju koncept trećeg dresa. Jesu li možda vidili treći dres nekog kluba? Žalosno ko kreira mišljenje javnosti.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    izostanak grba sa šahovnicomKrulek

    A nije ti smetalo sto zadnjih pet sezona nema grba sa "sahovnicom" na trecem dresu? Sto smo europske utakmice godinama igrali u crnom dresu bez "sahovnice"? Nego ti sad odjednom smeta.
  • Krulek
    440

    Koliko znam bila je na dresovima makar stilizirana i naznačena šahovnica, sad je nema nikako osim jedne mikroskopske na leđima. Da, to me smeta jer otkad navijam za Dinamo zadnjih pedesetak godina ona je bila tu nazalost makar i sa malom zvijezdom.
  • Dinaminjo
    929
    Ja bih grb na prsima, a "d" npr na rukavu
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    “Noviteti poput marketinških koncepta na trećim garniturama i inovacije su poželjne dok se ne prelazi granica. A sinoć se prešla... I tome treba stati na kraj dok je vrijeme. Jer, što je sljedeće? Možda dugine boje?”


    Čekajte malo, jel ovo ovo ozbiljno napisao “ozbiljan” novinar na slovo “d” na trećem dresu? Morao sam triput pročitati da bi bio siguran da je ovo zaista napisano, odobreno od urednika i objavljeno. Onda sam otišao na društvene mreže i vidio da zaista postoje ljudi koji govore “gdje je grb?”

    Na trećem dresu, na kojem se možemo poigrati sa stotinu stvari iz bogate Dinamove povijesti, ljudima smeta “d” koje je bilo grb dobar dio povijesti? Treći dres je fenomenalan, a podrška za još više retro dizajna u budućnosti.

    A ovima poput Lesičkog koji traže grb, on je u statutu kluba, na web stranicama kluba, na ticket pointu, na svim plakatima na stadionu, na službenim grafikama MaxSporta i HNL-a, na prvoj i drugoj garnituri dresa, na svim artiklima u fan shopu, na službenim dokumentima UEFE, nije ga teško naći. Nitko ne miče “hrvatski grb” niti stavlja “dugine boje”. 2024. godina je, krajnje je vrijeme da se uozbiljite.
  • Crusades1986
    11.9k
    Svi koji misle da malo d ništa ne znači nek na običnu majicu zašiju malo dinamovo "d" i nek probaju prošetat nekim od gradova današnjih ili nekadašnjih rivala.

    Nek nam jave kako su prošli.
  • Crusades1986
    11.9k
    I to je još naparavljeno u sezoni kad smo vratili kapetansku traku u bojama nacionalne zastave.

    Gdje su bili dežurni teoretičari zavjera kad su kapetanske trake bile generičke adidasove?

    Nego, neki pametnjaković se posere po svemu sponnjajući ljevičare i Možemo i sad intelektualci iz birtija ponavljaju ko papagaji to.

    I dođe do toga da kujica Lessi spominje dugine boje. Eto, do toga dovede lupetanje.
  • Logistika
    1.3k
    svaka čast ! Potpisujem !
  • Oluja
    4.3k
    Dinamo je novi dres predstavio uz fotografiju crkve Sv. Marka i poklič "neka živi Dinamo i majka Hrvatska". To govna novinarska ne spominju jer im se ne uklapa u priču o napuštanju identiteta.
  • Peškaman
    4.2k
    Ne znam je l' ovim ljudima što pišu po FBu treba crtat' da je dizajn dresa preslika uzorka kosih 'linija' s krova na crkvi sv. Marka upotpunjeno s malim d.
  • BluePhone67
    3.9k
    Ovo treba ponavljati na svaki upis onih koji idu u drugu krajnost oko ovog dresa i koji vide bijele miševe oko cijele ove priče i nove Uprave.. Btw, da da ne prođe ispod radara, na crkvi Sv. Marka šahovnica počinje prvim bijelim poljem tako da nista nije slučajno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.