• Dzoni
    616
    Jedini potop koji ce bit je Istre kad im uvaljamo par komadaDzoni

    Bilo je bome i te kakvog potopa u svakom smislu rijeci
  • Daliban
    1.6k
    U početku je bilo malo problema, Istra igrala dobro, al kad smo počeli s golovima sve je bilo gotovo.Mali Zeus

    U početku je opasno visilo.
  • Majki2111
    3.1k
    Jakir veli da zakonkurentnost u LP mora se bolje napadat prostor pri otvorenoj lopti. Nisam stručan u nogometu, nek pojasni netko ko trenira možda ovdje na kaj se misli. Nisam baš Jakira skužio kaj je htio ovime reći.
  • ZgDLions
    395
    Meni čudno bilo kak se zapad brzo ispraznio prije tekme kad je počelo ozbiljno padati.
    Nama nije baš prvo pokisnuće, pa se i ne zamaramo previše vremenskim nepogodama.
    No čudo je bilo iza nas.
    Mama, tata i troje djece se nisu ni pomakli po ovom nevremenu, mokri ko miševi, ali ni makac i još navijanje.
    Ljepšu uspomenu od te sa ove tekme ne bi ponio ni da smo deset golova zabili.
    Bilo mi žao djece, ali oni nisu marili. Da sam nešto u klubu, došao bi do njih i poklonio im dresove, bilo šta, samo da ih nagradim za vjernost po ovim uvjetima.
    A da, ni tekma nije bila loša.
    :lol:
  • rioda
    4.8k
    Bilo je i više ljudi, na sjever je dosta ljudi ušlo mimo brojača tokom prvog poluvremena.

    Što se Roga tiče, apsolutno ništa se ne bi desilo da je ušao s različitim brojem od onog u zapisniku. Nije da je bio suspendiran, to je mala greškica kod unosa zapisnika koju delegat može ispraviti tokom utakmice.
  • Sajla
    5.1k
    Da ne ponavljam sve već napisano, samo ću sažeti da je ovo bila utakmica osporavanih, naročito 1. poluvrijeme. Hoxha, KTC, Kule, svi strijelci bili baš oni po kojima se sasulo možda i najviše paljbe i sumnje.

    Ranije danas je netko objavio listu mitskih stadiona pitajući se koji su kriteriji. Maksimirski vodopadi zaslužuju biti na tom popisu! :rofl: Ne sjećam se kad mi je toliko pasao vrući tuš kao večeras nakon povratka.

    Olmo u poluvremenu :heart: ali nitko nije spomenuo djevojke ŽNK Dinama koje su došle pokazati osvojeni kup i medalje :clap: Palac dolje ekipi iza mene na zapadu koji su ih pozdravili s "baci sisu da se igramo" :down:

    Sezona savršeno počela, nek i dalje gledamo kišu golova, a ova prava nek nas zaobiđe.
  • Laugreano
    2.5k
    Ajde da sam i od tebe komplimente dozivio :grin:

    Bas odlično odigrano, cijela ekipa. Istra je mozda iznenadila u pocetku jer se nisu povukli nego dosli igrat. Zato je bilo puno paseva sa Nevisticem, al onda je krenula lavina. Jos me vise veseli jer je Istra bila bas agresivna na svakoj lopti, ali se sa lakocom stvarao visak, pogotovo Baturina koji je prolazio kako je htio. Asistencija Kuletu, kada je zastao da Istrin igrac zapliva je bas top, i to pokazuje taj vrhunski nogometni IQ.
    Ne treba nam euforija, idemo tekmu po tekmu. Da kiksamo slucajno opet ce bit nitko ne valja, di su pojacanja, Jakir otkaz. Ali svakako ova tekma budi jebeni optimizam.
  • ShanKu
    734
    uživao sam, odlična utakmica, lijepo vrijeme, još jedan dan za pamčenje!! Uživat nekoliko dana i onda žestoko se pripremat za Osijek, koji ne bude kao Istra. Korak po korak, ne budimo kao ovi iz Splita, koji več imaju titulu :yawn:
  • Jurki
    11.7k
    Prelepo vrijeme za nogomet.
    Pozdrav pripadnicama ljepseg spola koje su navijale po onom najvecem pljusku. Isto tak i pozdrav pickicama koji su se stisli pod ono malo krova.. :joke:

    Aha ... tekma je bila.. samo bum rekel.. ajme meni nije mi dobro.. zabili smo 5 komada...
    Mozda bi mi bilo pametno da prvo pogledam sazetak.. heh
  • Danko
    1k
    Moćni smo, kad se sjetim početka prošle sezone, ovo je melem za oči.
    + Pogodih predictor :)
  • blue heart 72
    1.7k
    Kaj drugo reći nego da sam pre zadovoljan. Pustimo sada na stranu što je dio nas nezadovoljan nekim pozicijama (u stvari igrača na tim pozicijama) u momčadi i guštajmo u sinoćnoj izvedbi. Sutra je novi dan i treba se okrenuti Osijeku koji se malo razbahatio i tamo krenuti sa istim gardom, te svima pokazati što ih čeka u ovoj sezoni
  • nemapredaje
    3.2k


    Za to nam fali Ivanović
  • MaliPizdek
    61
    fantastičan ulazak u novu sezonu, BRAVO! :ok:
  • sport
    3.3k
    Kad sam preživio padanje granata devedesetih ne može mi naškoditi ni ljetna kiša.Pozdrav "curicama" i velike čestitke boysima od nas dedica sa zapada.Dinamovo proljeće se pretvara u Oluju na terenu :strong:
  • Common Sense
    796
    To je ukratko ono što je Kule napravio kod drugog gola. Detektiranje slabije branjenih prostora u zadnjoj trećini i plasiranje lopte prema naprijed u te zone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.